NESTOUDNÝ PODVOD: Žijme a fiktivní Böhmovi – recenze

V této recenzi dokážeme, že projekt Žijme společnosti Žijme s. r. o. je naprostý podvod, který vám nic nevydělá.

Co je Žijme bez strachu

Oficiální stránky ŽijmeŽijme nebo Žijme bez strachu má být projekt dotovaný z fondů Evropské unie, který zajišťuje lidem vydělávání prostřednictvím investování.

Pokud se registrujete, budete od Žijme dostávat investiční tipy, které prostřednictvím obchodů u brokera realizujete, což vám má vydělávat peníze. Typické výdělky se údajně pohybují kolem 20 tisíc korun měsíčně.

Žijme.cz je podvod

Žijme je bohužel jen podvod podle schématu, který se opakuje stále dokola. Stejným způsobem fungujících podvodů jsme recenzovali už celou řadu. Pojďme si projít některé důkazy.

Neexistující společnost

Žijme s.r.o. neexistujeV první řadě žádná společnost Žijme s. r. o. s identifikačním číslem 18276388 v České republice neexistuje. To máme odkrytou první velkou lež.

Můžete si to sami ověřit v obchodním rejstříku, důkaz najdete také na našem obrázku. Všechna jména a rodina Böhmových, která má za tímto projektem stát, jsou naprostou fikcí, výtvor podvodníků.

Stránky Zijme.cz byly spuštěny teprve loni na podzim, takže lživé je i tvrzení o mnohaleté historii tohoto projektu.

Žádné dotace, nelegální investiční poradenství

Investiční tipyJelikož je Žijme neexistující firma, samozřejmě také nepobírá žádné dotace z Evropské unie. Ale to není jediný důvod. I kdyby firma existovala, tak Evropská unie nikdy nedotovala a nikdy dotovat nebude soukromé firmy na to, aby lidem posílaly tipy na burzovní obchodování.

Ale to není všechno. Pokud vám někdo bude říkat, jak investovat peníze, jaké obchody na burzách otevírat a uzavírat, jedná se o naprosto jasné investiční poradenství. A to je v ČR regulovaná činnost, na kterou je třeba mít licenci od České národní banky.

Pokud licenci nemáte, a Žijme jako neexitující firma ji samozřejmě mít ani nemůžete, podnikáte nelegálně.

Jak to opravdu funguje

Jelikož jsme podobných podvodů jako Žijme recenzovali už skutečně mnoho, máme s nimi mnoho zkušeností a víme, jak doopravdy fungují.

Po registraci budete požádáni o odpovědi na několik jednoduchých otázek, ale je celkem jedno, co odpovíte. Podvodníci, kteří za Žijme stojí, si jen potřebují vytipovat, u jakého brokera by vás mohli donutit složit peníze na účet.

Protože to je přesně to, oč tu běží. Tito podvodníci se nechají platit určitými brokery za to, že jim dohazují nové klienty, kteří složí peníze na účet a začnou obchodovat. K tomu to celé směřuje.

Takže v první fázi budete donuceni vložit své vlastní peníze na účet. Pak vám budou posílat hloupé investiční tipy, které pokud budete skutečně obchodovat, tak vám vaše peníze na obchodním účtu prodělají. To je celé, vy přijdete o peníze, podvodníci je vydělají.

Závěr

Žijme je starý známý podvod s novým jménem, který vás dotlačí ke ztrátám prostřednictvím ztrátových investičních doporučení.

Pokud máte zájem o investiční obchodování, vězte, že vám nikdo peníze vydělávat zadarmo nebude. Můžete si to zkusit na bezplatném demo účtu, abyste viděli, co to obnáší a co byste se museli naučit, pokud byste někdy chtěli skutečně investovat peníze.

Nezapomeňte, že burzovním obchodováním můžete nejen vydělat, ale i prodělat, takže buďte zodpovědní.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Žijme
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *