NEUVĚŘITELNÝ PODVOD: Money Amulet recenze

Money Amulet

V této recenzi Money Amuletu najdete důkazy, že je tento údajný nástroj pro zbohatnutí podvod.

Money Amulet je prezentován jako amulet, který vám díky magickým silám zajistí peníze. Každý amulet je údajně vyroben na míru a jsou na něm realizovány rituály, než je vám odeslán.

Má tak působit speciálně na vaši osobu a zajistit, že rychle přijdete k nemalým penězům, abyste získali finanční nezávislost.

Money Amulet stojí 1300 Kč, takže máte uvěřit, že si za 1300 Kč můžete koupit finanční nezávislost. Zní to reálně?

Money Amulet podvod

Money Amulet by možná někdo mohl smést ze stolu se smíchem o rčení o nadpřirozených silách. To by ale bylo podle nás bylo příliš omezené. Kvantová fyzika dokazuje, že svět funguje jinak, než jsme si dlouho mysleli, a že lidské myšlení a očekávání dokáží ovlivňovat realitu.

Jenomže bohužel, Money Amulet je stejně podvod. A dá se to dokázat velmi snadno.

Jana Horáková neexistuje

Money Amulet recenzeNa Money Amulet poutají pozornost reklamy, které vás přivedou na stránku s dojemným příběhem Jany Horákové, která prý vyrůstala v chudé rodině a z chudoby se vymanila, až když si koupila tento amulet, protože jí zajistil výhru v loterii.

Její příběh je ale fiktivní a Jana Horáková neexistuje. Podívejte se na náš obrázek a uvidíte, že její fotky jsou ve skutečnosti fotky z fotobanky.

Navíc představa, že vám nějaký předmět za 1300 Kč zajistí výhru v loterii, je vskutku absurdní.

Money Amulet zkušenosti

Money Amulet zkušenostiPokud budete pokračovat ze stránky Jany Horákové na web Money Amuletu, najdete na něm zkušenosti dalších lidí, kteří si ho údajně koupili.

Ovšem i v tomto případě se jedná o fiktivní příběhy doplněné o fotky z fotobanky, důkaz opět najdete na našem obrázku.

Také diskuze o Money Amuletu na stránce Jany Horákové je podvodná, napsali ji tam lidé, kteří amulet prodávají. Pozná se to už podle toho, že jsou příspěvky plné odkazů na prodejní stránku a že do diskuze nemůžete sami nic přispět.

Závěr

Money Amulet je podvod, žádný rádoby magický předmět masově propagovaný reklamou vám peníze nezajistí.

Možná neznáme všechny principy fungování vesmíru, ale určitě víme, že když vám někdo bude vnucovat koupi jakéhokoliv předmětu, který vám má magicky vydělávat peníze, je to podvod.

 

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Money Amulet
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Money Amulet
Cena:
CZK 1300
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *