Obchodujteonline.info a 5000 Kč za méně než tři hodiny

obchodujteonline.info
Další stránka, která neférovým způsobem tlačí do obchodování binárních opcí.

V seriálu upozorňování na podvodné či neférové weby o binárních opcích se dnes budeme věnovat stránce Obchodujteonline.info. Jedná se o poměrně jednoduchý web, který je ale plný zavádějících informací, proto stojí za pozornost.

Prvním problémem tohoto webu jsou bombastická upozornění: „Jak vydělat 5000 Kč za méně než tři hodiny?“ nebo „Zjistěte sami, jak vydělávat až 35000 Kč týdně!“

Stačí tyto dvě věty, abychom na první pohled poznali, že jejich autor neví o obchodování binárních opcí vůbec nic, nemá s ním žádné zkušenosti. Protože výdělky z obchodování binárních opcí určitě nejsou zastropované na 35 tisících korun týdně. Teoreticky jsou neomezené, prakticky bývají omezené maximální vklady do jednotlivých obchodů, ale to je u každého brokera jiné. A kolik obchodů uděláte za den, to omezené není, takže hovořit o stropu u binárních opcí nedává smysl.

Ale pojďme dál. V úvodu stránky najdete přebrané video jakéhosi zahraničního obchodníka, který vám ukáže dva obchody. Ukazuje, že obchoduje obraty ceny na maximech či minimech. Jak konkrétně obchody volí, nevysvětluje, prostě vstoupí, když se mu líbí čísla. Takový způsob obchodování rozhodně nedoporučujeme, mnohem větší šanci uspět budete mít, pokud se budete držet trendů.

Obchodování proti trendu vyžaduje pokročilé obchodní techniky a hlavně nemalé zkušenosti. Většinou je třeba si zakreslovat důležité support/resistance úrovně a obchodovat určité patterny/formace na nich. Zkrátka jen tak podle citu to moc dobře nepůjde.

Na Obchodujteonline.info vás ale čeká jedno nemalé překvapení, protože když po zhlédnutí videa čtete stránku dál, dozvíte se, že máte obchodovat podle trendu. Takže autor dává protichůdné rady, na jedné straně video a na straně druhé text, které dávají úplně opačné návody.

Ale tím to nekončí, v příkladu investování se pak dozvíte: „Když graf např. neustále stoupá a najednou “dosáhne vrchol” (tzn. že se začne trend obracet), v tomto momentě je dobré investovat na jeho pokles.“ Takže se autor vrací k obchodování obratů. Prostě totální zmatek.

A to pomíjíme fakt, že nevysvětluje, jak rozpoznat vrchol a moment, že se cena skutečně obrací, že to není jen korekce v trendu.

TradeRush

Vyloženou lží je pak tvrzení: „Systém pro Českou republiku provozuje společnost TRADERUSH.“ Není to pravda ze dvou důvodů. Na binární opce existuje mnoho brokerů a nikdo nemá žádnou exkluzivitu pro Českou republiku, vybrat si můžete, koho chcete. A za druhé TradeRush je neregulovaný broker sídlící v Gibraltaru, takže ho určitě nemůžeme doporučit, protože nemáte žádné záruky, jako je pojištění vkladu a podobně. Navíc nemá ani licenci ČNB, takže by správně binární opce v ČR neměl vůbec nabízet.

4 thoughts on “Obchodujteonline.info a 5000 Kč za méně než tři hodiny

  1. Dobrý den, jejich stránky: tradebrno. cz. Moc jsem se z nich nedozvěděl. Chtějí,abych si založil jinou e-mail stránku,než kterou uvádím při obchodování na TopOption,že prý mají stejného majitele s Top, ale že Top je neseriozní společnost,tak tím vlastně kritizují svého majitele,tak se mi to zdá nějak divné. Díky za Váš názor. M.J.

    1. Dobrý den, z jejich stránek vyplývá, že jsou obchodními partnery několika forexových brokerů, zřejmě pro ně shání klienty. Přes ty jejich brokery můžete obchodovat různé nástroje, ale binární opce ne.

  2. Vážení,můžete mi sdělit Váš názor na Tradeservis s.r.o. Brno? Dost asertivně mě „lákají“ na obchodování s nimi. Děkuji za odpověď.Malý J.

    1. Dobrý den, společnost Tradeservis neznáme. Nabízejí obchodování binárních opcí? Mají nějaké stránky, kde je možné se dozvědět víc?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *