Obuvmix, Tajný príjem a binární opce

obuvmix_tajnyprijem
Tajný príjem není nic jiného než stránka, která z obchodování binárních opcí děla něco, čím není.

Díky našim čtenářům jsme se dozvěděli o další velmi neseriózní stránce o binárních opcích, na kterou je třeba upozornit. Je ve slovenštině a nese název Tajný príjem.

Jak už u takových stránek bývá zvykem, snaží se čtenáře dotlačit k rychlému založení obchodního účtu na binární opce a okamžitému obchodování. I když nezmiňuje explicitně, že jde o opce binární. Novinkou ani není používání laciných triků, jako že je obchodování binárních opcí něco tajného nebo exkluzivního pro pár vyvolených.

Hlavní problém stránky na doméně Obuvmix ale spočívá v něčem jiném. Můžete se na ní dočíst, že „nedávno byl vyvinutý algoritmický analyzátor směru kurzu, který má úspěšnost 90 %“. Autor vám k němu samozřejmě slibuje přístup zdarma.

Problém je ten, jak už jsme několikrát říkali, že úspěšnost 90 % není pro normálního obchodníka možná. To si troufáme tvrdit znovu a znovu na základě letitých zkušeností vlastních i cizích. A už vůbec ne v případě automatizovaného systému, ty mívají úspěšnost nižší než tak zvané diskreční přístupy obchodované lidmi. Navíc automatizované systémy většinou trpí omezenou životností.

Při obchodování binárních opcí je dobré cokoliv nad 60 % a velký úspěch úspěšnost nad 70 %. A k té se musíte dopracovat sami, žádný automatizovaný systém vám ji nedá. Mluvíme tu samozřejmě o dlouhodobé úspěšnosti, krátkodobě můžete mít výkyvy oběma směry.

Autor webu „Tajný příjem“ sice neříká přímo, kdo ten tajemný analyzátor vyvinul a provozuje, ale říká, že vám bude prostřednictvím SMS posílat jeho pokyny, abyste věděli, jak máte obchodovat. To zní hodně podezřele. Ale protože vás při tom nutí k otevření účtu u brokera Binary International, zdá se, že nejde o nic jiného než o signály, které tento broker binárních opcí dává každému obchodníkovi zdarma.

Říkali jsme to už několikrát, ale na takové signály pozor, většinou vedou jen ke ztrátám. Zeptejte se sami sebe, proč by se někdo dělil o obchodní systém, který tak zázračně rychle vydělává, když může vydělávat jen jemu? Natož broker.

Binary International

Většinou totiž platí, že čím horší broker, tím víc se spoléhá na to, že obchodníci u něj budou prodělávat, což budou jeho zisky. Schopní brokeři dokáží svá portfolia řídit a vydělávat na ziskových i ztrátových obchodnících, protože své pozice zajišťují na ostatních trzích. Špatní brokeři nedělají nic a jen tlačí své klienty do ztrát, protože je to jejich jediný výdělek.

A pokud se podíváme na brokera Binary International, vše nasvědčuje tomu, že se řadí mezi ty špatné brokery. Binary International uvádí, že má hlavní sídlo ve Velké Británii, ale to je krajně nepravděpodobné, protože by musel mít licenci od FCA, což nemá. Pravděpodobně se tedy jedná o falešnou adresu.

Perlou je také údajný audit od IBFA (International Binary Financial Auditors), což má znamenat, že je obchodování s Binary International bezpečné. Jenomže když jsme pátrali, co je IBFA zač, dospěli jsme k závěru, že jen prázdná bublina.

Jako údajná mezinárodní auditorská firma neudává na svých stránkách žádnou adresu a jediný broker, kterého audituje, je právě Binary International. To už hodně zavání podvodem. Proto jednoznačně doporučujeme se brokerovi Binary International vyhnout, pravděpodobně byste své peníze už nikdy neviděli.

3 thoughts on “Obuvmix, Tajný príjem a binární opce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *