Ohromný podvod: CFD Trader recenze

CFD Trader recenze

V této recenzi programu CFD Tader (též Crypto CFD Trader) najdete důkazy, že se jedná o investiční podvod.

Na českém internetu se opět množí reklamy na zázračné obchodní systémy, které vám údajně budou vydělávat peníze ve velkém, a to zcela zadarmo. To samozřejmě zní absurdně, protože se jedná o povody.

Takové reklamy jsou nyní k vidění na program CFD Trader, někdy též Crypto CFD Trader, které jsou podpořeny řadou článků a recenzí. Například si můžete přečíst, že mladá 26letá Marta z Prahy, která nedokončila vysokoškolská studia, si díky takovému systému vydělává 600 tisíc korun denně.

Takové články s údajnými zkušenostmi uživatelů najdete na webech, které se tváří jako zpravodajské.

CFD Trader je podvod

Lenny HydeJak už jsme v úvodu této recenze CFD Traderu naznačili, všechno je naprosto falešné a jedná se o podvod. Články se zkušenostmi lidí, kteří s tímto systémem vydělávají peníze, jsou falešné, uživatelé fiktivní.

Jedná se o stále stejný kolotoč lží, který podvodníci využívají už dlouhé roky pro své investiční podvody. I když abychom byli přesní, nejedná se o skutečné investiční podvody, spíš o pouhé podvody, které burzovní obchodování používají jako lákadlo a zástěru, aby z vás vytáhli vaše peníze.

Takový podvodů jsme recenzovali na našem webu už stovky a neustále vznikají nové pod novými jmény, takže není dost dobře možné je všechny postihnout prostřednictvím varování.

CFD Trader opravdové zkušenosti

Takže, co se opravdu stane, pokud se CFD Trader či Crypto CFD Trader upíšete? Při registraci zjistíte první velkou lež, program totiž není zadarmo. Okamžitě totiž budete vyzváni, abyste vložili vlastní peníze na obchodní účet u předem daného brokera, jinak vám program nebude zpřístupněn.

A tady je jádro celého podvodu, které se podařilo odhalit díky osobním zkušenostem. Broker, kterému máte poslat peníze, bude neregulovaný a podvodný. Pokud mu peníze pošlete, už je nikdy nedostanete zpět. Nejenže vám tedy CFD Trader nic nevydělá, ještě vás připraví o vaše vlastní peníze.

Aby toho nebylo málo, tak můžete očekávat všechny možné lži s výzvami, abyste na účet vložili další peníze. Dokonce vám můžou ukázat na účtu zisky, ale budou falešné, nikdy je nebudete moct vybrat. Bude to jen další trik, jak z vás dostat víc peněz.

Jakmile podvodníci usoudí, že z vás víc peněz už nevylákají, přestanou s vámi komunikovat, a vy se jen těžko budete domáhat spravedlnosti, protože první problém bude vůbec dohledat, kdo za CFD Trader podvodem vůbec stojí.

Závěr CFD Trader recenze

CFD Trader (Crypto CFD Trader) je podvod, který je chce vaše peníze. Žádné mu neposílejte, nebo o ně přijdete!

Pokud chcete zkusit opravdové burzovní obchodování, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Nejdříve se musíte naučit obchodovat, připravit si strategii a porozumět rizikům, než případně budete moct investovat skutečné peníze.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
CFD Trader
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
CFD Trader
Cena:
CZK 1000
Dostupnost:
Available in Stock

One thought on “Ohromný podvod: CFD Trader recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *