Oliver Miller PODVODNÍK a Million Dollar Trader – RECENZE

Millioner TraderV této recenzi Million Dollar Trader se dozvíte, proč se jedná o podvod a že Oliver Miller ani neexistuje.

Českého překladu se dočkal další podvod, který zneužívá binární opce, jmenuje se Million Dollar Trader nebo také Millioner Trader. Uvádí ho Oliver Miller.

Miller vypráví příběh, který by byl k smíchu, kdyby nebyl k pláči z toho důvodu, že se jedná o podvod, který připraví o peníze řadu lidí. Miller tvrdí, že před lety pracoval v Británii jako investiční bankéř, a za to, že poradil jistému ruskému klientovi Maxovi, jak převést peníze do zahraničí, dostal flash disk se systémem generující peníze, tisíce liber denně.

Když program nechal analyzovat svým přítelem a profesorem z Oxfordu Harrym Abbotem, zjistil, že je napojený na obrovskou databázi a superpočítač v Moskvě. Díky tomu má úspěšnost 85 %.

A tím pohádka nekončí, to nejlepší je, že program Million Dollar Trader můžete získat zadarmo, stačí, když pak budete darovat 10 procent ze svých zisků charitě.

Million Dollar Trader podvod

podvodKoho nerozesmála výše uvedená pohádka, bude asi potřebovat argumenty, proč je Millioner Trader podvod.

Podívejte se detailně na obrázky Olivera Millera, musí vám z nich být patrné, že všechno bylo točeno na zeleném pozadí a pozadí v podobě různých míst bylo přidáno dodatečně pomocí fotek. Jako celek to působí velmi nesourodě a lacině.

Dále si pak můžete zkusit vyhledat profesora Harryho Abbot na univerzitě v Oxfordu. Ten samozřejmě také neexistuje, jedná se o fiktivní postavu. Stejně jako Miller, jehož roli hraje najatý herec.

Odpočet

Odpočet je falešnýKlasickým laciným trikem podvodníků je vystavit na stránky odpočet, v tomto případě desetiminutový, který vás vystavuje časovému presu, abyste se rychle upsali a nepřemýšleli.

Stačí ale stránku načíst znovu a uvidíte, že je odpočet znovu na plné hodnotě. Údajné omezení na 50 volných míst je také fikce, přístup vždy bude neomezený.

Ocenění

OceněníPod videem Million Dollar Trader uvidíte pár cen, jako že se má jednat o top ziskový systém roku 2016. Ty ceny jsou samozřejmě fiktivní, kdyby nebyly, bylo by možné na ně kliknout a zjistit, kdo a jak je udělil.

Dokonce ani neplatí, že by přístup na web byl šifrovaný přes SSL. Zkrátka jedna lež za druhou.

Výsledky

Výsledky jsou falešnéVe svém videu vám Miller ukazuje několik obrázků z obchodních a bankovních účtů, ale všechny jsou padělané. Ukážeme si to na příkladu.

Podívejte se na obrázek, který má zachycovat několik stavů obchodních účtů. Všimněte si, jak se ve spodní části nemění hodnoty na ose x grafu, která znázorňuje čas. Na všech obrázcích zůstávají hodnoty na minutu přesně stejné, což dokazuje, že se jedná o podvrh.

Není možné, aby všichni „típnuli“ obrazovky vždy ve stejnou minutu i s odstupem několika let. Navíc čas v grafu by se musel měnit v souladu s časem ukazovaným vedle data, což se také neděje.

Základem byl jeden obrázek, ze kterého editací vytvořili další se smyšlenými zůstatky účtů.

Zkušenosti

UživatelKlasickým trikem podvodníků jsou také falešné zkušenosti uživatelů. Ve videu Millioner Trader jich vidíte několik.

Všechno jsou to placení herci, nikoliv reální uživatelé. Říkají jen to, za co byli zaplaceni, samotný obchodní systém nikdy ani neviděli.

Jen plaťte

Vklad je nutnýA konečně tradiční lží podvodníků je, že je jejich systém pro obchodování binárních opcí zadarmo. Miller to ve svém videu opakuje několikrát.

Jaké to ale překvapení, tedy jak pro koho, když se registrujete, jste okamžitě přesměrování na stránky brokera Opteck, abyste vložili peníze na obchodní účet, který byl jen tak mimochodem otevřen vaším jménem.

K žádnému obchodnímu sytému se nedostanete, dokud nevložíte alespoň 250 dolarů na obchodní účet. A pak je budete muset riskovat od prvního obchodu. Což bude mít za následek to, že své peníze proděláte, nenávratně o ně přijdete. Tím celý příběh Million Dollar Trader pro vás skončí.

Závěr

Million Dollar Trader je podvod a Oliver Miller podvodník. Celá prezentace je podvrh plný lží sestavený s jediným cílem, abyste okamžitě začali obchodovat binární opce u vybraného brokera, a tedy nepřipraveni. Z toho můžou být jen ztráty.

Když někdo umí ziskově obchodovat binární opce, nerozdává svoji strategii světu zadarmo. Už proto, že za ní stojí kus práce.

Obchodováním binárních opcí můžete vydělávat peníze, ale nejdříve se musíte naučit obchodovat na demo účtu. Na něm nic neriskujete, protože obchodujete s virtuálními penězi.

Teprve až když dokážete generovat zisky na demu, můžete opatrně přejít na obchodování se skutečnými penězi. A zapomeňte na to, že vám někdo cizí bude vydělávat peníze zadarmo, a to neplatí jen pro binární opce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *