OnlyOption – recenze brokera binárních opcí

onlyoptionObvykle nemáme ve zvyku věnovat se a psát o brokerech, kteří jsou noví, protože vždy raději čekáme, jak se kdo osvědčí, ale v tomto případě OnlyOption uděláme výjimku. Důvod je prostý, stojí za ním stejná společnost jako za TopOption, tedy Safecap Investments, což znamená regulaci v rámci celé Evropské unie a licenci od České centrální banky.

Ve spojení s dobrou pověstí TopOption mezi obchodníky to znamená velmi dobrou výchozí pozici pro OnlyOption, proto tato recenze, i když osobní zkušenosti z obchodování s tímto brokerem zatím nemáme.

Obě společnosti používají stejnou obchodní platformu, kterou jsme nedávno chválili za mnoho vylepšení. Takže i po této stránce se zdá být všechno v pořádku. Nabídka aktiv je velmi široká, od Forexu, přes akcie a indexy, až po komodity. Návratnost se u běžných opcí pohybuje do 85 procent, u One Touch opcí je 250 %.

Hlavní otázka tedy zní, v čem se OnlyOption odlišuje? Na to jsme se přímo zeptali brokera, a ten nám odpověděl, že je alternativou pro zkušenější obchodníky binárních opcí, kteří chtějí individuálnější přístup společnosti, která není už tolik zaměřená na začátečníky. Přístup k zákazníkům by měl být osobnější a služby přizpůsobené vyšší profesionalitě obchodníků. Odráží se to mimo jiné v tom, že jsou výběry peněz garantované do 48 hodin.

A také v tom, že minimální vklad pro otevření účtu je 250 dolarů, což je podstatný rozdíl vůči TopOption a 100 dolarů, který je právě přizpůsoben spíše začátečníkům. Výše minimální investice do obchodu je shodná, 5 dolarů u krátkodobých a 10 dolarů u běžných opcí.

Jak jsme již uvedli, osobní zkušenosti s OnlyOption nemáme, ale vzhledem k dobré pověsti společnosti, která za tímto brokerem stojí, jsme přesvědčeni, že se jedná o dobrou alternativu v našem seznamu doporučených brokerů binárních opcí.

Jako vždy ale platí, že si svoji pozici musí každá firma u nás dlouhodobě obhájit pozitivními ohlasy od obchodníků, proto neváhejte a využijte třeba diskuze pod článkem, abyste sdíleli své zkušenosti.

NázevOnlyOption
Min. vklad$250
Min. obchod$10 / $5
Max. obchod$1000
Bonus ke vkladuAno
Binární opceClassic (nahoru/dolů), Speed Trading (krátkodobé), One Touch (dotkne se) a Touch/No Touch (dotkne se/nedotkne se)
AktivaMěny, akcie, komodity, indexy
RegulaceAno (ČNB, CySec, FCAa další)
VkladyPlatební karty, Skrill, Neteller, rychlý bankovní převod (Česká spořitelna, e-Banka, HVB Bank)
VýběryPlatební karty, Skrill, Neteller, rychlý bankovní převod (Česká spořitelna, e-Banka, HVB Bank)
DemoAno

Videorecenze obchodní platformy OnlyOption

3 thoughts on “OnlyOption – recenze brokera binárních opcí

  1. ked som vecer cital tento clanok, tak som potom pozeral aj platformy u 24winner OptionTime a TopOption a všetky znižili výnosi u aktiv o cca 5 percent,… čim to je ? aj OnlyOption to tak ma

    1. Dobrý den, ty procenta se někdy hýbou v průběhu dne, když je vysoká volatilita cen, ale pak se to vrací k normálu.

      1. aha, už sú fakt späť 🙂 tak som sa zase naučil niečo nové 😀 díky za info 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *