OpceBinarni.cz slaví druhé narozeniny

logosmfVážení čtenáři, dnešní článek bude jen takovým ohlédnutím za historií našeho webu, který jsme založili přesně před dvěma roky.

Před dvěma roky byly binární opce v České republice téměř neznámým pojmem a téměř nebylo možné o nich najít žádné informace. Existovalo jen pár webů a snad všechny byly jen více či méně skrytou reklamou na brokera Zoomtrader, který měl od začátku velmi špatnou pověst. Reklamu pochopitelně doprovázela klamavá tvrzení.

A to byl hlavní důvod, proč jsme se s kamarádem (o naší identitě později) rozhodli založit stránky OpceBinarni.cz. Binární opce jsme v té době znali jen chvíli, ale burzovní obchodování jsme provozovali už mnoho let, takže jsme na tento relativně nový nástroj přenesli své zkušenosti a znalosti, strategie jsme samozřejmě museli trochu upravit.

Naším hlavním cílem bylo uvést na pravou míru vše o binárních opcích, pomáhat zájemcům o obchodování se v této oblasti zorientovat a předávat jim své zkušenosti. A to v podstatě děláme dodnes.

Ze začátku jsme sice měli chvílemi pocit, že to skoro nikoho nezajímá, ale binární opce postupně získávaly na popularitě, čtenářů přibývalo a my jsme měli čím dál větší radost, že náš projekt má smysl.

Dva roky uplynuly jako voda, za tu dobu se vyprofilovalo několik klíčových témat, jako obchodní strategie, podvody nebo třeba brokeři binárních opcí. Snažili jsme se reagovat na vaše připomínky a náměty, odráželi jsme je v našich článcích.

Od začátku jsme také nabízeli pomoc při řešení případných problémů s brokery, což pořád platí, a s desítkami z vás jsme takto dostali do kontaktu a komunikovali jsme. A určitě to nebylo jen jednostranné, načerpali jsme od vás mnoho zajímavých nápadů a myšlenek, za což vám děkujeme. Je to jeden z důvodů, proč v psaní o binárních opcích pokračujeme, informace totiž proudí oběma směry, a my tak můžeme zprostředkovat ohlasy široké komunity obchodníků.

Občas se nás lidé ptají, proč neprozradíme svou identitu. Tím se bohužel dostáváme k jedné stinné stránce spojenou s našimi aktivitami. Protože se snažíme psát opravdu objektivně a neváháme poukazovat na podvody a nekalé praktiky některých brokerů, už několikrát jsme dostali náznaky výhrůžek a náš web se ocitl pod mnoha počítačovými útoky. Nechceme tím ze sebe dělat oběti, jen vysvětlujeme, proč naše jména a obličeje na našich stránkách pravděpodobně nikdy nevystavíme, taková je prostě realita.

Ale zpět k veselejším tématům, kromě interakce s komunitou českých obchodníků nás také těší, že nám chodí emaily od čtenářů, kteří nám píší, že jim naše rady pomohly a že jim binární opce začaly vydělávat peníze. To je pro nás ta nejlepší motivace pokračovat v psaní článků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *