OpceBinarni.cz vyhlašuje anketu o nejlepšího brokera binárních opcí působícího v ČR

logosmfVážení čtenáři, rok se s rokem sešel a kromě toho, že Vám chceme popřát hodně úspěchů v novém roce, bychom Vás chtěli také požádat o Váš názor.

Na základě Vašich ohlasů udržujeme seznam aktuálně nejlepších brokerů binárních opcí, ale uvědomujeme si, že ne všichni se na nás obrátí se svými připomínkami či naopak chválou. Proto jsme ve snaze vnést do hodnocení brokerů co nejvíce objektivity připravili tuto anketu, ve které Vás chceme poprosit o Vaše hlasy.

Podle svých zkušenosti zvolte v každé kategorii, který broker je podle vás nejlepší. Nemusíte mít přímo zkušenosti s obchodováním, stačí jakékoliv osobní zkušenosti s daným brokerem, a podle nich můžete hlasovat buď jen v některé, nebo ve všech kategoriích. Kdo žádné osobní zkušenosti s žádným brokerem nemá, prosíme, ať se zdrží hlasování, aby zůstalo co nejobjektivnější.

Do ankety jsme uvedli brokery binárních opcí, kteří jsou v České republice populární, ale v žádném případě se rozšíření tohoto seznamu nebráníme. Proto pokud chcete do ankety jmenovat další brokery, využijte diskuzi pod článkem, a my je do seznamů obratem přidáme.

Anketa bude otevřená do 7. ledna a výsledkem bude nejlepší broker binárních opcí působící v České republice, kterého zvolíte Vy. Předem děkujeme za účast.

A ještě poznámka na závěr, do ankety je možné hlasovat z každé IP adresy jen jednou, je to ochrana proti zneužití. Kdybychom přesto zaznamenali podezřelou aktivitu, jako třeba nezvyklé množství hlasů ze zahraničí v krátkém časovém úseku pro jednoho brokera, vyhrazujeme si právo je smazat.

[poll id=“5″] [poll id=“4″] [poll id=“3″]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *