OTN ukazuje, jaká zhodnocení dokáží kryptoměny

Graf kryptoměny OTN
Zdroj: Coinmarketcap.com

Digitální měna OTN, kterou lze získat jen obchodováním u brokera IQ Option, raketově roste na hodnotě.

Poslední měsíc se ve světě kryptoměn odehrál hlavně ve znamení bitcoinu a sporů o vylepšení jeho kódu, což hýbalo především s cenou bitcoinu a bitcoinu cash. Většina ostatních kryptoměn spíše stagnovala.

Ovšem ne OTN, tedy digitální měna sítě Open Trading Network. Ta se na burzy dostala koncem října a v tu dobu se obchodovala mezi jedním a dvěma dolary. O necelý měsíc později má teď hodnotu kolem 50 dolarů, což více než 25násobné zhodnocení za několik týdnů.

To je přesně ten tip zisků, které činí kryptoměny unikátním podkladovým aktivem pro burzovní obchodování. U OTN je specifické to, že emise této měny probíhá výhradně u IQ Option. Jednotky OTN měny dostávají za odměnu klienti obchodující s kryptoměnami v brokerově platformě.

Výše získaných tokenů je vždy přímo úměrná poplatkům, které obchodník zaplatil za realizované obchody.

Už během prvního týdne někteří obchodníci takto získali desítky tisíc OTN tokenů, takže pokud je drží doposud, mají hodnotu přes milion dolarů. Samozřejmě je třeba počítat s tím, že tokeny nezískali zadarmo, ale za poplatky z obchodů, nicméně vzhledem k rostoucí ceně OTN se to při současném trendu jasně vyplatí.

OTN ve spolupráci s brokerem rozdává svoji kryptoměnu vždy za uplynulý týden mezi všechny obchodníky, kteří obchodovali kryptoměny. Pro každý týden je předem daný počet tokenů měny, který bude takto přerozdělen, takže přepočteno na poplatky se cena za jednotku bude vždy lišit a dopředu nelze říct, jaká bude.

Ovšem vzhledem k tomu, že se alokace OTN snižuje každý týden a že zájem o tuto měnu roste, odhadujeme, že bude růst její cena i v přepočtu na poplatky, které za nic obchodníci zaplatí.

Pokud tedy máte zájem získat OTN tímto způsobem, čím dříve, tím zřejmě lépe. Ale jak už jsme uvedli v minulých článcích, neobchodujte jen proto, abyste získali OTN. V první řadě tu jde o burzovní obchodování, ve kterém budete riskovat své vlastní peníze, takže si musíte dobře uvědomit všechna rizika a mít připravenou dobrou strategii.

Určitě nejdříve použijte demo účet, abyste se učili a připravili si svůj obchodní systém, než začnete obchodovat se skutečnými penězi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *