OTŘESNÝ PODVOD: Crypto Trader recenze

Falešný objevV této recenzi opět varujeme před množícími se kryptoměnovými podvody, tento má jméno Crypto Trader.

Už několikrát jsme varovali před zahraničními podvody s kryptoměnami, aniž bychom sami tušili, kolik z nich se dočká českého překladu. Crypto Trader se ho dočkal, a proto před ním varujeme zvlášť.

Setkat se s ním můžete například prostřednictvím falešného článku v Daily Newsfeed, který zpracoval fiktivní Karel Frýdek. Píše se v něm, že Česká republika schválila zákon legitimizující jakési stínové bankovnictví, které vám může znásobit vaše peníze během několika málo hodin.

Program Crypto Trader vám má vydělávat minimálně 150 tisíc korun měsíčně. Příjmy prý nemusíte danit a podle expertů je to prý bezpečné. A to nejen proto, že software má více než 87 procent obchodů ziskových.

Crypto Trader podvod

Crypto Trader je podvodKdo četl pozorně informace o programu Crypto Trader, musí mu dojít, že jde o podvod. Už jen nesmysly o příjmech, které nemusíte danit, musí být varovným signálem.

A pak příklad, že můžete více než zpětinásobit své peníze během jednoho dne? Kdo něčemu takovému uvěří, schází mu naprosto elementární ekonomické znalosti.

Takže pro jistotu, není možné zpětinásobit své peníze každý den, a to s kryptoměnami ani nikde jinde. Je to prostě naprosto mimo ekonomickou realitu. Tohle by měl vědět naprosto každý.

Kdokoliv vám slibuje takové astronomické zisky, zvlášť s ujištěním, že pro ně nebudete muset nic dělat, protože se o vše postará program, je stoprocentní podvodník.

Falešné recenze

Smyšlené zkušenostiNa webu, který propaguje Crypto Trader, najdete spoustu falešných recenzí. Všechny facebookové diskuzní příspěvky jsou falešné, stačí si kliknout na jména lidí, a uvidíte, že profily patří někomu zcela jinému.

Zkušenosti Daniela z Crypto Traderu jsou pochopitelně také falešné. Podvodníci si vše vymysleli a doplnili fotkou z fotobanky. Na našem obrázku najdete důkaz.

Jak to opravdu funguje

Jediným skutečným cílem Crypto Traderu je vás donutit poslat peníze na účet u nějakého neregulovaného a pochybného brokera. Jakmile to uděláte, už je nikdy neuvidíte. Jen po vás budou chtít další vklady a nikdy vás nenechají nic vybrat.

V současnosti je tímto způsobem propagován Crypto Trader, ale to se může snadno změnit, podvodů tohoto typu jsou stovky. Stačí selský rozum, abyste poznali podvod, nikdo z vás boháče zadarmo neudělá.

Hodnocení

Crypto Trader je podvod, jehož cílem je vás připravit o peníze, nikdy vám žádné nevydělá. Začne to a také hned skončí tím, že pošlete peníze nějaké podvodné společnosti.

Pokud chcete skutečně obchodovat kryptoměny, zkuste si to nejdřív na demo účtu u regulovaného brokera.

Než případně přejdete na obchodování se skutečnými penězi, musíte pochopit všechna rizika a připravit si svojí strategii.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Crypto Trader
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

4 thoughts on “OTŘESNÝ PODVOD: Crypto Trader recenze

  1. Tak jsem dnes také naletěl a přišel jsem o 6.600 Kč. Nechal jsem se zlákat „lehce vydělanými penězi“. Chtěli po mě vzdálený přístup k počítači, který jsem jim nedal. Sice mě Markus řekl,že se mě ozve manažer a vše mě vysvětlí, ale i jemu jsem vzdálený přístup nedal. Rychle se se mnou rozloučil a myslím , že svoje peníze už neuvidím !

  2. Recenze jednoho okatého podvodu na konci článku s odkazem na podvod druhý, méně okatý.

  3. Kdo četl pozorně informace o programu Crypto Trader, musí mu dojít, že jde o podvod. Už jen nesmysly o příjmech, které nemusíte danit, musí být varovným signálem.

    A pak příklad, že můžete více než zpětinásobit své peníze během jednoho dne? Kdo něčemu takovému uvěří, schází mu naprosto elementární ekonomické znalosti.

    Takže pro jistotu, není možné zpětinásobit své peníze každý den, a to s kryptoměnami ani nikde jinde. Je to prostě naprosto mimo ekonomickou realitu. Tohle by měl vědět naprosto každý.

    Kdokoliv vám slibuje takové astronomické zisky, zvlášť s ujištěním, že pro ně nebudete muset nic dělat, protože se o vše postará program, je stoprocentní podvodník.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *