PODVOD jako hrom Abramovičova Akademie – recenze

Abramovicova AkademieDalším podvodem zneužívajícím binární opce je Abramovičova Akademie. Je pod ní podepsaný Adam Abramovič.

Abramovič popisuje příběh, ve kterém tvrdě pracoval, ale moc peněz nevydělal. Pak objevil binární opce, začal méně pracovat a vydělávat hodně peněz. Chlubí se svými nemovitostmi a vozy a říká, že vás zadarmo vezme do Abramovičovy Akademie a naučí také vydělávat hodně peněz.

Jeho obchodní metoda, kterou nijak nepopisuje, mu údajně umožnila 40krát zvýšit hodnotu účtu během jednoho měsíce.

Abramovičova Akademie je podvod

Adam AbramovičVezměme to hezky po pořádku. Adam Abramovič neexistuje, opět se jedná o fiktivní osobu. Podívejte se na obrázky, jeho fotka pochází z veřejné databáze marketingových fotek, které si může koupit kdokoliv.

Když Abramovič neexistuje, je zřejmé, že je Abramovičova Akademie podvod. Jejím cílem je z vás vytáhnout vaše kontaktní údaje, aby vám pak někdo zavolal a natlačil vás k vybranému brokerovi binárních opcí a donutil vložit peníze na účet.

Když pak budete obchodovat podle poskytnutých rad, své peníze proděláte. Konec příběhu.

Zkušenosti

Zkušenosti uživatelůJedním z důkazů, že Abramovičova Akademie funguje, mají být zkušenosti rádoby skutečných uživatelů.

Ovšem je to stejný případ jako s Abramovičem, je to naprostá fikce a fotky jsou opět koupené (nebo ukradené?) z veřejné databáze, takže se nejedná o skutečné uživatele, čísla a zkušenosti.

A jako naprostý vtip, ale špatný, působí prohlášení pod přísahou Miroslava Vojtíška, osobního účetního, že majetek neexistujícího Adama Abramoviče přesahuje 50 milionů korun.

Abramovičův příběh můžete najít na několika různých webových stránkách, falešné příběhy a zkušenosti uživatelů jsou pokaždé prezentované jiné. Jedním z těch webů je Bezpečné Vydělávání.

Závěr

Abramovičova Akademie je podvod a Adam Abramovič podvodník (i když neexistuje). Opět jde o to, abyste konkrétnímu brokerovi poslali své peníze a prodělali je na základě špatných rad.

Nikdy neinvestujte s binárními opcemi, pokud jste si dodaný systém či strategii nemohli nejdříve otestovat na demo účtu zadarmo a bez rizika.

Až když si nanečisto ověříte, že dokážete daným způsobem vydělávat peníze, můžete přejít na živý účet se skutečnými penězi.

One thought on “PODVOD jako hrom Abramovičova Akademie – recenze

  1. Pokud se zaregistrujete, jsou to tak bohatí manažeři, že vám přijde sms, kde je sděleno abyste mu zavolali že nemá momentálně kredit, pak za chvíli přijde druhá sms, aby vám mohl zavolat na účet volaného, že je bez kreditu. klidně si to zkuste, toto je prase zlodějské, podvod jak vyšítý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *