Podvod pokračuje: Bitcoin System, Bitcoin Future a Bitcoin Era

Bitcoin System

Zdá se, že se spustila vlna přenosu zahraničních kryptoměnových podvodů do České republiky, na řadě jsou Bitcoin System, Future a Era.

Na zahraniční investiční podvody upozorňujeme v našich recenzích pravidelně, nedávno jsme tak učinili s Bitcoin Revolution a s Bitcoin Pro. Nyní s k nám dostaly další. Opět na ně můžete narazit formou klamavé reklamy, že se údajně objevily v televizi a že s nimi vydělávají známí lidé, jako Petr Kellner, Zdeněk Bakala nebo Pavel Nedvěd. Což samozřejmě není pravda.

Bitcoin System

Bitcoin System zní jako obecný název, ale zároveň je to jméno kryptoměnového podvodu. Má se jednat o obchodní software na bitcoin, který dokáže vydělávat 13 tisíc dolarů denně.

A to zcela samostatně a automaticky, protože si vygeneruje obchodní signály a sám je realizuje na vašem obchodním účtu. Podepsán je pod ním jistý Steve McKay.

Steve McKay je podvodníkPodle zkušeností uživatelů s Bitcoin System, které jsou na stránce samotného programu, začnete vydělávat peníze už během prvních 24 hodin.

Zkušenosti a recenze Bitcoin System, které jsou na jeho webu, jsou ale falešné. Steve McKay neexistuje. Všechno si vymysleli podvodníci, přičemž použili fotky z fotobank.

Bitcoin Future

Bitcoin FutureBitcoin Future má také být kryptoměnový robot, který bude za vás obchodovat s bitcoinem a vydělávat vám 13.000 dolarů denně. I tento program můžete získat zcela zadarmo.

Máte tedy věřit, že program, který nic nestojí, vám bude vydělávat přes 280 tisíc korun denně. Zní to logicky, nebo alespoň trochu reálně? Samozřejmě, že nikoliv!

Bitcoin Future je také podvod, kterému neschází obvyklé elementy, jako jsou falešné zkušenosti uživatelů a fiktivní recenze s fotkami z fotobanky.

Zde je kompletní Bitcoin Future recenze.

Bitcoin Era

Bitcoin EraBitcoin Era je, jak jinak, automatizovaný obchodní program na bitcoin. Jeho prezentace je však skromnější, slibuje „jen“ 1100 dolarů denně, tedy něco přes 23 tisíc korun.

Tento program údajně má 99,4 % obchodů ziskových, což každý člověk, který alespoň něco ví o burzovním obchodování, musí označit za naprostý nesmysl. A nesmysl to samozřejmě je, Bitcoin Era je podvod.

I v tomto případě se vás podvodníci budou snažit zmást kladnými recenzemi a zkušenostmi uživatlů s Bitcoin Era, opět se ale bude jednat o fiktivní příběhy ve spojený s fotkami z fotobanky.

Zde je naše podrobná Bitcoin Era recenze.

Jak vás chtějí připravit o peníze

Recenze a zkušenostiBitcoin System, Bitcoin Future a Bitcoin Era fungují naprosto stejně. Slibují program zadarmo, ale pokud se registrujete, zjistíte, že jako první věc musíte vložit peníze na účet u neregulovaného brokera, který vám bude nadiktován.

A takhle snadno vás budou chtít připravit o peníze. Řeknou, že musíte vložit peníze na účet, abyste vám program mohl začít vydělávat, ale je to jen záminka, jak získat vaše peníze a nechat si je. V horších případech vám na obchodním účtu budou ukazovat zisky, ale budou fiktivní a jen záminkou, jak z vás dostat ještě více peněz. Nikdy vás žádné zisky nenechají vybrat.

Závěr

Bitcoin Future, Bitcoin System a Bitcoin Era jsou podvody. Nemají žádný ziskový obchodní program na kryptoměny, jen chtějí získat vaše peníze. Proto jim nic neposílejte!

Pokud chcete zkusit spekulovat na ceny kryptoměn, otevřete si bezplatný demo účet u regulovaného brokera a začněte testovat s virtuálními penězi.

Než s pustíte do obchodování se skutečnými penězi, musíte mít připravenou dobrou strategii a porozumět rizikům reálného obchodování.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Future
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin System, Bitcoin Era
Cena:
USD 250
Dostupnost:
Available in Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *