PODVOD s neexistující měnou: LibreCoin recenze

Librecoin oficiální webV této recenzi dokážeme, že je Librecoin podvod, který vás chce připravit o peníze. Uvádí ho Bernard Mohyla.

Mohyla říká, že objevil nový způsob, jak rychle vydělat peníze, jde o Librecoin. Librecoin má být nová internetová měna zabezpečená kryptografií, tedy kryptoměna. Její cena údajně roste tak rychle, že na ní můžete vydělat tisíce procent během několika málo dní.

Podle Mohyly si tedy máte koupit alespoň jeden balíček této kryptoměny, přičemž 100 jejích jednotek stojí 990 korun.

Librecoin podvod

Pravdou je, že kryptoměny rychle získávají na popularitě a že se na nich dají vydělávat peníze. Ovšem zásadní problém je, že Librecoin není žádná kryptoměna, je to pouhý podvod.

Neexistující kryptoměna

Pátrali jsme po Librecoinu, ale nenachází se v žádných přehledech kryptoměn, jako je například Coinmarketcap.com, takže se pochopitelně ani neobchoduje na žádné burze. Nemá ani žádné oficiální stránky, vůbec nic.

Závěr proto musí být, že Librecoin ani neexistuje. Kryptoměna není jen 64místný kód, jak tvrdí Mohyla, jde o decentralizovanou síť, která běží na určitém programovém kódu, má své uzly a tak dále. Není tedy ani pravda, že by tuto kryptoměnu otestovali specialisté z Amerického národního centra investičních výzkumů (NCIR), a to už proto, že žádné takové centrum neexistuje.

Bernard Mohyla podvodník

Podvodník Bernard MohylaMohyla, jenž představuje Librecoin, o sobě tvrdí, že je odborník na finance a že vedl vlastní poradenskou firmu, která měla více než 3400 klientů. Ale je to jen další lež.

Bernard Mohyla je fiktivní osoba vymyšlená podvodníky. Dokázat se to dá snadno, protože Librecoin podvod existuje v několika jazykový verzích, přičemž u stejného jména a fotografie se pokaždé nachází jiné jméno, například ve slovenštině je to Bernard Kováč.

Navíc samotná fotografie pochází z fotobanky, důkaz najdete na našem obrázku.

Falešné recenze

Zkušenosti a recenze nejsou skutečnéNa stránce Libre Coin najdete také celou řadu recenzí a zkušeností údajných vlastníků této kryptoměny, kteří na ní vydělali peníze. Jak už ale asi tušíte, i ty jsou falešné.

Opakuje se stejný scénář, v různých jazycích jsou u stejných tváří různá jména, navíc fotografie pocházejí z fotobanky. Nejedná se tedy o skutečné uživatele.

Jak to ve skutečnosti funguje

Zatímco některé investiční podvody mívají sofistikovanou podobu a používají různé triky, jak vás připravit o peníze, Librecoin na to jde přímočarým způsobem. Prostě od vás inkasuje peníze, které už nikdy neuvidíte.

Jestli za to dostanete nějaký bezcenný kousek kódu, je už celkem bezpředmětné. Podstatné je, že podvodníci vyinkasují vaše peníze a vy o ně nenávratně přijdete.

Závěr

Librecoin je podvod s neexistující kryptoměnou, Mohyla vás pouze chce obrat o peníze!

Pokud skutečně chcete vydělávat peníze na kryptoměnách, budete muset věnovat určitý čas úsilí učení a získávání informací, abyste investovali jen do těch měn, které mají reálnou šanci na úspěch. Samotné obchodování si můžete vyzkoušet nanečisto na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

A mějte na paměti, že peníze lze obchodováním nejen vydělat, ale i prodělat, takže postupujte zodpovědně.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
LibreCoin
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *