Podvodník Mohyla je zpět a nabízí falešné poukázky na bitcoin

Web Startovací balíček BitCoinV této recenzi se vracíme ke známému podvodníkovi Bernardu Mohylovi, který vás chce připravit o 790 Kč.

Na začátku roku jsme upozornili na podvod s neexistující kryptoměnou librecoin, za kterým stál Bernard Mohyla. Tento pán je zpět, přičemž své webové stránky jen lehce upravil a tvrdil, že vám může vydělat hodně peněz prostřednictvím bitcoinu.

A to tak, že si od něj za 790 Kč koupíte poukázku na bitcoin. Svůj příběh občas obohatí fiktivními články v Money Magazine o fiktivních lidech, jako je Martin Jánský.

Fiktivní Mohyla

Bernard MohylaJak jsme už v předchozí recenzi poukázali, Bernard Mohyla ve skutečnosti neexistuje, jedná se o fiktivní postavu stvořenou autory tohoto podvodu, kteří se skrývají v anonymitě.

Podívejte se na náš obrázek a uvidíte důkaz, Mohylova fotka je fotka z komerční fotobanky.

Falešné recenze

Zkušenosti jsou falešnéPodvodníci se ani neobtěžovali vyměnit falešné recenze a zkušenosti údajných klientů, které od začátku používají. I v tomto případě použili obrázky z fotobanky, jak můžete vidět na našem obrázku.

Všechny recenze, které Mohyla na svém webu uvádí, jsou falešné, nejedná se o skutečné uživatele, kteří by cokoliv se startovacím balíčkem vydělali.

Bitcoin jen neroste

Hodnota bitcoinuJe až úsměvné, jak se podvodníci nevyznají v tom, co zneužívají pro své podvody. Ať už jsou to binární opce nebo bitcoin jako v tomto případě. Hodnota bitcoinu totiž dnes přesahuje devět tisíc dolarů, je tedy o několik řádů jinde, než tvrdí Mohyla.

Jeho podvod by ani nedával smysl, kdybyste si koupili poukázku na bitcoin za 790 Kč a pak ho mohli prodat za 160 Kč (8 dolarů).

Podstatné ale je, že Mohyla také zatajuje poslední cenový vývoj bitcoinu, ten od prosince loňského roku klesal a ztratil více než 50 procent své hodnoty. To neznamená, že už určitě nebude růst, ale je třeba si uvědomit, že jsou kryptoměny velmi volatilní a určitě neplatí, že jen rostou na hodnotě.

Co je startovací balíček

Protože nehodláme vyhodit 790 Kč z okna, můžeme jen spekulovat, co vám Mohyla za tyto peníze pošle. Rozhodně to ale nebude žádná poukázka na bitcoin, protože na bitcoin žádné poukázky nejsou, lze ho normálně koupit na burzách, ve směnárnách a u brokerů.

Mohyla vám tedy pravděpodobně pošle jen nějaké obecné rady, které se lze dočíst na internetu a které vám žádné zisky nezajistí.

Hodnocení

Bernard Mohyla je známý podvodník a jeho Startovací balíček BitCoin je jen nástroj, jak vás obrat o peníze!

Pokud si opravdu chcete zkusit investování do kryptoměn, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Až pochopíte, jak vše funguje, a porozumíte rizikům, můžete s kryptoměnami začít obchodovat, dřív byste to dělat neměli.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bernard Mohyla
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *