Podvodný profesor Peterson teď nabízí falešný Ripple – recenze

Podvod

Profesor Adam Peterson se vám snaží namluvit, že jeho startovní balíček Ripple vám vydělá hodně peněz.

Peterson říká, že když si koupíte za 990 Kč jeho balíček internetové měny Ripple, zítra budete moct vybrat 1500 Kč, za 3 dny 6000 Kč a za týden dokonce 60000 Kč.

Je to prý jisté, Ripple určitě půjde nahoru a vy budete jen vydělávat peníze, stačí vám nízká počáteční investice. Nezní to až moc jednoduše?

Peterson je podvodník

Adam Peterson není profesorVe skutečnosti se samozřejmě jedná o podvod. V první řadě je třeba říct, že profesor Adam Peterson je fiktivní postava vymyšlená podvodníky.

Na našem obrázku můžete vidět, že jeho údajná fotka patří někomu úplně jinému. Navíc tento podvod už tu byl loni, tehdy Peterson nabízel falešnou kryptoměnu tron.

Falešné recenze

Petersonovy recenze jsou falešnéNa falešném webu Wall Street Magazine, který žádným magazínem není, a na navazujícím Petersonově webu najdete řadu pozitivních recenzí jeho balíčku. Všechny jsou ale falešné.

Jeden důkaz za všechny, podívejte se na náš obrázek a uvidíte, že fotka údajného spokojeného uživatele ve skutečnosti pochází z videobanky.

Ripple existuje, ale…

Falešný Ripple balíčekPeterson tvrdí, že pokud chcete koupit Ripple, musíte to udělat přes něj, že ji prodává jakožto jakýsi emitent. Je to ale samozřejmě lež.

V první řadě Ripple je nesprávné označení pro skutečnou kryptoměnu XRP. Ripple ve skutečnosti je americká společnost, která vyvíjí kryptoměnu XRP. Technicky vzato byste si tedy mohli koupit leda akcie Ripplu, pokud chcete kryptoměnu, je to XRP.

Nicméně, hlavní problém spočívá v tom, že vám Peterson žádnou skutečnou kryptoměnu neprodá. Jelikož je tu tento podvod už dlouho, od podvedených klientů víme, že když si balíček objednáte, poštou vám na dobírku přijde balík s nějakými bezcennými papíry, rozhodně nic, co by vás učinilo majitelem jakékoliv kryptoměny. Jedná se tedy o stoprocentní podvod.

XRP (ripple) podle nás patří mezi kryptoměny s největším potenciálem, koupit si ho může kdokoliv, prodávají ho desítky veřejných burz, detailně se touto kryptoměnou zabývá například český XRP Observer.

Rozhodně ale neplatí, že by XRP nepřetržitě rostlo na hodnotě. V roce 2017 XRP zhodnotilo nejvíc ze všech předních kryptoměn, ale pak stejně jako u všech ostatních kryptoměn nastal výrazný útlum a pokles hodnoty. Předpoklady pro další růst tu jsou, vzhledem k tomu, jak se daří společnosti Ripple, ale nikdo ho samozřejmě zaručit nemůže.

Závěr

Peterson je stále stejný podvodník, který sice nabízí Ripple, ale na dobírku vám pošle jen bezcenné papíry. Nic od něj nekupujte. Pokud jste už udělali objednávku, tak balík nepřebírejte a neplaťte, nechte ho vrátit odesílateli.

Pokud chcete spekulovat na cenové pohyby různých kryptoměn, vyzkoušejte si to na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Profesor Peterson a Ripple
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Profesor Peterson a Ripple
Cena:
CZK 990
Dostupnost:
Available in Stock

2 thoughts on “Podvodný profesor Peterson teď nabízí falešný Ripple – recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *