Podvody s investicemi do akcií cannabisových firem

Nejnovějším trendem v oblasti internetových investičních podvodů je zneužívání akcií, tentokrát konkrétních firem.

Cannabis Millionaire TraderKdyž se ESMA rozhodla zakázat obchodování s binárními opcemi, povzdechli jsme si, protože podle našeho názoru došlo k nepochopení podstaty podvodů, které lidi připravují o peníze.

Protože stejně jako před binárními opcemi byl hlavním tématem podvodů Forex, tak po binárních opcích to byly kryptoměny a teď přichází nové téma: cannabis a jeho legalizace ve světě.

Potvrzuje se tedy, že podvodníci jsou schopní si vzít jako zástěru pro své konání jakýkoliv investiční nástroj nebo podkladové aktivum. Když jeho potenciál vyčerpají, prostě přejdou na další věc, která je zrovna v módě. A se zákazy obchodování toho či onoho si pochopitelně hlavy vůbec nelámou.

Řešením tedy zjevně není zakazování podkladových aktiv nebo investičních nástrojů, ale přímý boj s podvodníky a podpora regulovaného obchodování.

Ale zpět ke cannabisu. Zejména v Severní Americe se uvolňují zákony a je čím dál víc možné rekreační užívání cannabisu. Podvodníci tedy postavili teorii, že díky tomu vyletí vzhůru ceny akcií firem, které mají co dočinění s cannabisem.

Letmý pohled na přehledy výkonnosti akcií cannabisových firem ale ukazují, že například za poslední rok byly tyto akcie celkově ztrátové.

To ale nebrání podvodníkům, aby tvrdili opak a nabízeli vám různé programy, které vám zaručeně vydělají miliony obchodováním cannabisových akcií.

Jsou to například:

  • Cannabis Craze
  • Cannabis Software
  • Cannabis Trader
  • Cannabis Millionaire Trader
  • Cannabis Wealth
  • Cannabis Millionaire
  • Weed Profit System
  • Weed Millionaire
  • Green Leaf Fortune

A všechny tyto podvody fungují stejně. Pod slibem obrovských zisků vás pošlou k nějakému neregulovanému brokerovi a řeknou vám, že musíte vložit peníze na účet o tohoto brokera, abyste mohli začít vydělávat. Vtipné je, že ti brokeři většinou ani cannabisové akcie nemají v nabídce.

A jak to dopadne, asi tušíte, o peníze nenávratně přijdete, nic nevyděláte. Podvodný broker vás nikdy nenechá nic vybrat, jen z vás bude tahat další peníze na vkladech.

Takže jim nevěřte a žádné peníze neposílejte, nikdo vám vydělávat zadarmo nebude.

Pokud chcete zkusit vydělávat peníze burzovním obchodováním, začněte bez rizika na demo účtu u regulovaného brokera.

Na něm zjistíte, jestli se dokážete naučit potřebné věci a postavit si ziskovou strategii, bez které se při obchodování se skutečnými penězi neobejdete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *