Pozor, Bitcoin Loophole je podvod – recenze

Poslední dobou se můžete setkat s agresivní reklamou na další kryptoměnový podvod jménem Bitcoin Loophole.

Bitcoin LoopholeBitcoin Loophole je další z mnoha programů, které slibují, že vám budou automaticky vydělávat peníze obchodováním bitcoinu. Slovo loophole v jeho názvu napovídá, že má využívat jakousi málo známou mezeru v kódu (?) bitcoinu pro generování velkých zisků.

Bitcoin Loophole konkrétně slibuje více než 13 tisíc dolarů během jediného dne, zaručuje se za to osobně jeho autor Steve McKay.

Bitcoin Loophole je podvod

Steve McKaySteve McKay je nám bohužel velice dobře známé jméno, protože stojí za nemalým počtem podvodů, které se schovávají za kryptoměny. Například Bitcoin System, Bitcoin Future a Bitcoin Era, které jsme recenzovali nedávno.

Ve skutečnosti je Steve McKay pouze fiktivní postava stvořená podvodníky, kteří podvody jako Bitcoin Loophole provozují.

Na našem obrázku uvidíte důkaz, McKayova fotka pochází z fotobanky, není to žádný zkušený a ziskový obchodník kryptoměn.

Tento podvod funguje úplně stejně jako všechny ostatní, za jejichž prapůvodce bychom asi označili program Bitcoin Code. Vždy máte dostat přístup k automatizovanému obchodnímu softwaru, který za vás bude otevírat a zavírat pozice na bitcoinu či jiných kryptoměnách, přičemž vám bude zajišťovat zisky.

Zisky se vždy pohybují ve vysokých částkách, které jsou na první pohled nereálné, tedy v tisících až desítkách tisíc dolarů od prvního dne.

Společným jmenovatelem podvodů typu Bitcoin Loophole, na který na základě našich zkušeností poukazujeme v naších recenzích, je bezplatnost těchto programů. Jinými slovy máte vždy věřit, že vám někdo bude vydělávat statisíce korun měsíčně automaticky a zadarmo.

Stačí tedy trocha zdravého rozumu, abyste poznali, že čelíte podvodu. Nejpozději byste na to měli s jistotou přijít, když po registraci do takového programu budete vždy vyzváni ke vložení peněz na účet u předem vybraného a hlavně neregulovaného brokera.

Slibují vám velké peníze, ale nejdřív chtějí váš vklad. A to je přesně cesta, jak vás chtějí okrást, takto funguje i Bitcoin Loophole. Když peníze pošlete, dočkáte se jen výzev k dalším vkladům, žádné zisky nepřijdou. Pokud ano, tak fiktivní, nikdy vás nenechají žádné peníze vybrat.

Proto je zásadně důležité své peníze jim neposílat. Dokud to neuděláte, nemůžou vás o ně připravit.

Hodnocení

Bitcoin Loophole je špinavý podvod. Jako první od vás bude chtít vaše peníze, nic mu neposílejte!

Pokud si chcete zkusit burzovní obchodování, začněte s virtuálními penězi na demo účtu u regulovaného brokera.

Teprve až budete mít připravenou obchodní strategii a budete rozumět rizikům, můžete začít obchodovat s vlastními penězi.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Loophole
Hodnocení:
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *