Bitcoin Loophole recenze – 5 důkazů, že je to PODVOD, pozor!

Bitcoin Loophole

Naše recenze Bitcoin Loophole vám poskytuje důkazy, že se jedná o podvod, který vám nikdy nemůže vydělat peníze a který zcela jistě nedoporučuje Petr Kellner ani Daniel Takáč.

Podrobně jsme otestovali a analyzovali systém Bitcoin Loophole, a v tomto přehledu předkládáme naše zjištění: co je Bitcoin Loophole opravdu, proč je nebezpečný, jak opravdu funguje, proč je to podvod a jak se můžete pokusit získat zpět ztracené peníze.

Co je Bitcoin Loophole

Bitcoin Loophole je obchodní aplikace, která byla vytvořena pro kryptoměnu bitcoin. Údajně za vás bude obchodovat zcela automaticky vydělá vám více než 13.000 USD do 24 hodin.

Oficilální web Bitcoin Loophole uvádí tyto vlastnosti programu:

 • funguje automaticky
 • vydělá 500 dolarů za hodinu
 • není nutná žádná předchozí zkušenost s obchodováním
 • v rámci beta testování ho můžete získat zdarma

Tvůrce Bitcoin Loophole – Steve McKay – říká, že lidem v jeho beta testovací skupině poskytne přístup ke svému obchodnímu softwaru zdarma. Proces registrace je stále otevřený, takže se může kdokoli zaregistrovat zdarma.

Bitcoin Loophole je k dispozici zejména ve Velké Británii, Austrálii, USA, Spojených arabských emirátech, Jihoafrické republice, Keni, Kuvajtu, Kataru, Malajsii a Saúdské Arábii. Ale všimli jsme si, že se poslední dobou zaměřuje na lidi po celém světě, včetně České republiky a Slovenska, nemá v tomto ohledu žádná skutečná omezení, zaregistrovat se může kdokoliv.

Je Bitcoin Loophole bezpečný?

Ne, Bitcoin Loophole není bezpečný. Ve skutečnosti je nebezpečný nejen pro vaše peníze, ale také pro vaše osobní údaje. A to není jen náš osobní názor, je to závěr přezkumů provedených několika finančními regulátory na světě.

Například finanční regulační úřad Spojeného království a regulátor Singapuru varovaly veřejnost před Bitcoin Loophole. Tento systém je známý tím, že používá klamavou reklamu a ztrácí peníze.

Bitcoin Loophole podvod

Je Bitcoin Loophole podvod nebo ne? Bohužel ano, je to podvod. Tento závěr vychází z výše uvedených zjištění finančních regulátorů, uživatelských zkušeností a výsledků naší analýzy, kterou uvádíme v této recenzi.

Máme 5 důkazů, že je Bitcoin Loophole podvod.

1. Recyklovaný podvod

Recenzovali jsme už stovky investičních podvodů a hned první pohled na Bitcoin Loophole odhalil, že tento systém není nic nového. Je to podvod, který se šíří pod různými jmény již několik let.

Například jsme recenzovali jeho kopii Bitcoin Champion. Pak jsou tu další upravené kopie jako Bitcoin Trader, Bitcoin Era a Bitcoin Revolution, viz. naše související články. Také můžete vidět potvrzení toho, co říkáme, na obrázku níže.

Protože tento investiční podvod existuje tak dlouho, máme od jeho skutečných uživatelů spoustu zpětné vazby a předaných zkušeností. Proto víme s jistotou, že jde o podvodný software, který ztrácí peníze v reálném obchodování s bitcoiny.

Bitcoin Loophole podvod

2. Steve McKay je podvodník

Steve McKay se prezentuje jako softwarový vývojář a investor, který chce naučit své postupy ostatní. Jeho údajná přezdívka je „milion dollar man“.

Říká, že vytvořil Bitcoin Loophole, protože chce pomáhat ostatním lidem, aby se stali milionáři. Ale McKay je jen fiktivní postava, kterou stvořili podvodníci, kteří tuto show provozují. Stále kopírují McKayovo jméno se svými podvody a někdy ho ukazují jeho obrázek, který ovšem je pouhou fotkou z fotobanky, viz. důkaz na našem obrázku níže.

Takže Steve McKay není softwarový vývojář, není úspěšným obchodníkem s bitcoiny, dokonce ani neexistuje.

Steve McKay

3. Falešné zkušenosti

Podvodníci falšují vše, co mohou, aby vás přesvědčili o tom, co říkají. Vystavují tedy na svém webu recenze a zkušenosti uživatelů Bitcoin Loophole, které zní pozitivně, bohužel jsou také naprosto falešné.

Fotografie z fotobanky zde přicházejí znovu do hry, podvodníci je spojili s fiktivními příběhy a předkládají je jako důkaz, že jejich systém je ziskový a vydělává peníze. Ale není to tak, protože Bitcoin Loophole je podvod.

4. Podvodný software

Další věc, kterou podvodníci opakovaně používají ve svých podvodech, je obchodní software, ke kterému vám poskytnou přístup. Software Bitcoin Loophole není ve skutečnosti nic jedinečného, ​​jedná se o obecnou aplikaci používanou pouze podvodníky.

Náš obrázek níže ukazuje několik příkladů dalších podvodných programů, které jsou založeny na stejném softwaru. Což je dalším důkazem pro náš závěr, že je Bitcoin Loophole podvod.

Bitcoin Loophole platforma

5. Nelegální služba

A konečně, pátý důkaz, že Bitcoin Loophole je podvod, je ve skutečnosti, že se jedná o nezákonný software. Jak jsme již zmínili, finanční regulátoři ze Spojeného království a Singapuru umístili Bitcoin Loophole na své černé listiny.

Mají k tomu dobrý důvod. Nejenže tento systém používá klamavou reklamu, navíc také porušuje investiční zákony. Protože každý software, který má za vás automaticky obchodovat na finančních trzích, je investiční službou.

A investiční služby jsou ve většině zemí silně regulovány. Což znamená, že potřebují povolení, aby mohly být nabízeny legálně. Bitcoin Loophole je však anonymní a neregulovaný, jedná se tedy o nelegální investiční službu.

Bitcoin Loophole v médiích

Jednou z nejvíce zavádějících věcí, které podvodníci používají k oklamání lidí, jsou falešné články o tom, že Bitcoin Loophole byl zmíněn a doporučen různými časopisy a televizními pořady, jako je Interview ČT24 s Danielem Takáčem. Také rádi tvrdí, že lidé jako Petr Kellner nebo Leoš Mareš investovali do Bitcoin Loophole.

Jakákoli pozitivní recenze nebo doporučení Bitcoin Loophole jsou ale falešné (fake)! Podvodníci vytvářejí své vlastní falešné články na podporu svých produktů.

Bitcoin Loophole a Interview ČT24

Protože podvodníci stvořili fake článek s příběhem o tom, jak Daniel Takáč rozebíral Bitcoin Loophole v pořadu Interview ČT24, lidé se často ptají, kdy byla daný díl tohoto pořadu odvysílán Českou televizí.

Odpověď je, že nikdy. Bitcoin Loophole v Interview ČT24 nikdy nebyl.

Investoval Petr Kellner do Bitcoin Loophole?

Ne, Petr Kellner do Bitcoin Loophole neinvestoval, s tímto programem nemá nic společného. Všechny články tvrdící opak jsou fake. Vymysleli si je podvodníci, kteří za tímto podvodem stojí.

Zahraniční celebrity a Bitcoin Loophole

V zahraničí jsou fake články o Bitcoin Loophole ještě rozšířenější než u nás. Můžete se tak dočíst, že Bitcoin Loophole doporučují Martin Lewis, Jim Davidson, Holly Willoughby, Gordon Ramsay, Andrew Twiggy Forrest, Walled Aly nebo Kayla Itsines.

Takové články často imitují design opravdových novin, jako je The Mirror. Ale jak sám Mirror upozornil, jsou to články falešné.

Pravda je taková, že žádná seriózní média a žádné celebrity nikdy nepodpořily and nedoporučily Bitcoin Loophole.

Jak funguje Bitcoin Loophole – pravda

Naše recenze Bitcoin Loophole by nebyla úplná bez vysvětlení toho, jak tento podvod skutečně funguje. Jeho jediným cílem je získat peníze od vás. Za tímto účelem vám bude poskytnuta Bitcoin Loophole platforma a demo.

Budou vás klamat tak dlouho, dokud jim nepošlete své vlastní peníze v naději, že rozmnoží váš kapitál. Což se ale nikdy nestane. Pouze přijdete o svůj vklad.

Bitcoin Loohpole platforma

Nejprve vás přimějí zaregistrovat se do Bitcoin Loophole, což vám poskytne přístup k obchodní platformě. Budete se moci přihlásit a většinou bude k dispozici demo režim.

Uvidíte platformu a její funkce, ale nebudete ji moci používat. Logicky první věcí, kterou vyzkoušíte, je demo.

Bitcoin Loophole demo

Bitcoin Loophole demo funguje hladce, zapnete ho a vygeneruje velké zisky. Vše bude fungovat automaticky, nebudete muset nic dělat. Získáte tak dojem, že platforma je skutečně zisková.

Ale není. Demo Bitcoin Loophole totiž využívá falešné ceny k vytváření zisků, které by v reálném obchodování nebyly možné. Je to špinavý trik, který nemůžete odhalit, pokud nemáte alespoň nějaké zkušenosti s burzovním obchodováním, abyste si dokázali porovnat ceny v na sobě nezávislých platformách.

Takže většina lidí si pravděpodobně bude myslet, že Bitcoin Loophole je ziskový, protože demo generuje mnoho zisků. Proto přistoupí k dalšímu kroku, který způsobí, že ztratí peníze.

Jak získají vaše peníze

Když se podvodníkům podaří vás přesvědčit, že Bitcoin Loophole je ziskový systém, řeknou, že můžete platformu používat pouze s jedním konkrétním brokerem. Nebudete mít možnost vybrat si vlastního makléře, nadiktují vám jednu společnost.

A tak získají vaše peníze, spolupracují s pochybnými brokery. Podvodníci z Bitcoin Loophole dostávají zaplaceno většinou neregulovanými makléři za dohazování nových klientů, kteří vloží peníze na obchodní účet.

Budou po vás chtít, abyste na účet vložili minimálně 250 dolarů, tedy zhruba 6000 korun. Bude to podmínka, aby vám aktivovali platformu do živého režimu. Pokud jim pošlete své peníze, bude to konec, ztratíte je.

Pak můžete očekávat, že uslyšíte všechny výmluvy, proč to nevyšlo. Budou tvrdit, že to bude fungovat příště a že jim musíte poslat více peněz. Mohou vám dokonce ukázat falešné zisky na vašem účtu, ale nikdy vám nedovolí nic vybrat.

Můžou dokonce tvrdit, že jim musíte zaplatit předem jakousi daň, abyste mohli vybrat peníze z obchodního účtu, ale je to lež. Celkově vzato budou od vás stále žádat více peněz a nikdy vám nic nedovolí vybrat.

Budou vás otravovat tak dlouho, dokud budou přesvědčeni, že z vás můžou ještě něco dostat. Ve chvíli, kdy na ně začnete tlačit, že chcete své peníze a slíbené zisky, přestanou s vámi komunikovat.

Nakonec zjistíte, že vlastně vůbec nevíte, kdo za Bitcoin Loophole stojí a kdo ho provozuje. E-mailové adresy přestanou fungovat, telefonní čísla také. Úplně vás odstřihnou v naději, že vyhráli a že si můžou nechat vaše peníze. Ale je třeba se nevzdat a bojovat za to, aby vám váš vklad byl vrácen.

Nebude to jednoduché a výsledek není zaručený, ale rozhodně stojí za to se pokusit získat peníze zpět a nenechat je podfukářům.

Podvedl vás Bitcoin Loophole a chcete smazat svůj účet?

Pokud vás už Bitcoin Loophole podedl, první věcí, kterou byste měli udělat, je pokusit se získat zpět své peníze. Teprve poté byste se měli pokusit účet smazat.

Jak vybírat peníze z Bitcoin Loophole

Chcete-li vybrat peníze z Bitcoin Loophole, postupujte takto:

 1. Identifikujte společnost, která má vaše peníze. Podívejte se, komu jste je poslali, s největší pravděpodobností to bude nějaký broker.
 2. Měli byste mít přihlašovací údaje od tohoto brokera. Přihlaste se tedy ke svému obchodnímu účtu a odešlete žádost o výběr svých peněz. Pokud nemáte přihlašovací údaje, kontaktujte brokera přímo.
 3. Pokud jsou vaše peníze již ztraceny, požádejte makléře o vrácení peněz. Vysvětlete, že jste byli podvedeni Bitcoin Loophole.
 4. Pokud broker odmítne spolupracovat, vyhrožujte mu stížnostmi na úřady a zpětným zúčtováním vkladu (chargebackem).
 5. Pokud neuspějete, opravdu zkuste si nechat vrátit transakci, kterou jste provedli vklad peněz na účet.
  1. Pokud jste provedli vklad kreditní kartou, obraťte se na svou banku. Vysvětlete, jak jste byli podvedeni, a požádejte o vrácení transakce (chargeback).
  2. Pokud jste použili e-peněženku, například PayPal, požádejte provozovatele této e-peněženky o vrácení vaší transakce.
  3. Pokud jste peníze poslali bankovním drátem, je to nejtěžší situace, kontaktujte svou banku a banku příjemce se žádostí o pomoc.
  4. Vklady v kryptoměnách nelze převrátit.

Vždy se můžete také obrátit na národního finančního regulátora ve své zemi (u nás je to Česká národní banka) a požádat o radu. Oficiální stížnosti, případně trestní oznámení, jsou posledním krokem, který můžete udělat.

Smazat účet Bitcoin Loophole můžete pouze tehdy, až se vám podaří získat zpět své peníze. Požádejte brokera, u kterého máte účet, aby váš účet smazal. Můžete se pokusit kontaktovat lidi, kteří provozují Bitcoin Loophole, a požádat je o vymazání vašich osobních údajů, ale protože jsou to podvodníci, bude to obtížné.

Pokud makléř odmítl spolupracovat a nevrátil peníze, můžete očekávat, že vaše žádost o smazání vašeho účtu zůstane nezodpovězena.

Jak se chránit

Pokud jste někomu zaslali informace o vaší kreditní kartě v souvislosti s Bitcoin Loophole, zvažte její zablokování a vystavení nové, protože existuje riziko, že provedou neoprávněné platby, aby získali vaše peníze.

Pokud jste jim zaslali kopie vašich osobních dokumentů, jako je občanský průkaz nebo cestovní pas, existuje riziko zneužití identity. I když není tak vysoké jako u neautorizovaných plateb kreditní kartou, stále stojí za zvážení. Musíte posoudit riziko a rozhodnout, zda si tyto dokumenty necháte vystavit nové.

Recenze Bitcoin Loophole – hodnocení

V naší recenzi jsme prokázali, že Bitcoin Loophole je podvod. Nejedná se o ziskovou obchodní platformu. Pokud nechcete přijít o peníze, musíte se od něj držet dál.

Pokud se chcete pokusit vydělávat peníze v kryptoměnovém obchodování, otevřete si bezplatné demo s regulovaným brokerem a začněte se učit s virtuálními penězi.

Než začnete investovat skutečné peníze, musíte si vytvořit ziskovou obchodní strategii a pochopit rizika.

Pomozte nám varovat ostatní lidi před tímto Bitcoin Loophole podvodem a sdílejte naší recenzi.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Loophole podvod?

Ano, Bitcoin Loophole je podvod. Je to podfuk. Jedná se o obchodní aplikaci, která ztrácí peníze v reálném kryptoměnovém obchodování.

Je Bitcoin loophole skutečný?

Ne, Bitcoin Loophole není skutečný, je to podvod. V kódu kryptoměny bitcoin není žádná mezera a software Bitcoin Loophole je nefunkční zmetek.

Je Bitcoin Loophole legální?

Ne, Bitcoin Loophole není legální. Několik finančních regulačních orgánů před ním varovalo veřejnost, jak poukázali v této recenzi.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Loophole
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Loophole
Cena:
CZK 6000
Dostupnost:
Available in Stock

3 thoughts on “Bitcoin Loophole recenze – 5 důkazů, že je to PODVOD, pozor!

 1. Je s podivem, že lidé, kteří se hlásí k tomuto podvodu, nejsou trestně stíháni pro klamné manipulování a dá se říci veřejné okrádání. Je to nové náboženství zaločené na stejných principech. Totiž slibech, které nikdy nesplní, podvodném obohacování se a tím si zajistit pohodlný život. Všechny církve světa takto postupují a tedy to není nic nového pod sluncem. Hra s důvěřivostí. Propagátoři těchto praktik jsou obecně známi, a tak je s podivem, že mají takoý prostor pro svoje články a dokonce vystoupení v televizních pořadech. Např. Dominik Stroukam u Krauze.

 2. Myslela jsem si to, když jsem dnes četla další takový článek. Použili na to jméno Leoše Mareše, a uz pri precteni je vam jasne, ze tskhle by Mares nikdy do medii nemluvil.Ten zpusob vyjadrovani. Pod clankem je x komentu, vsechno trapne natesene a pozitivni. Po kliknuti na ikonu komentujiciho vas to prepne hned na startovni stranku platformy.

  1. Přesně tak, všechny odkazy z takových stránek vždy vedou na registraci, ať už kliknete na cokoliv. Je to další z příznaků těchto podvodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *