Pozor: Josef Bílý, Fuck off systém a binární opce

fuckoffsystem-josefbily
Stránky Josefa Bílého.

Českým internetem se šíří další podvodný projekt zneužívající binární opce, má ho na svědomí „Fuck Off System“ a Josef Bílý, který si vymyslel velmi dojemný příběh.

Když analyzujeme a odhalujeme podvody, mají mnoho společných rysů a velmi snadno by se dala formulovat šablona, které se všechny víceméně drží. Josef Bílý se však poměrně vymyká. Sice se podobá projektu 11procent, ale v jistých ohledech zachází nejdál.

Fuck Off System je promyšlená pyramida lží, která vás má provést přes sportovní sázení až k binárním opcím. Tento systém jsme nijak netestovali, ale píšeme o něm kvůli velmi negativní ohlasům, které jsme na něj zaznamenali. A to nejen v naší e-mailové schránce, ale stížností je velké množství také v rozličných diskuzních fórech na mnoha jiných stránkách.

Ale zpět k Bílému. Ve svém příběhu říká, že už měl dost všemocných a zlých bankéřů, kteří uvrhají svět do chudoby, a rozhodl se postavit systému a využívat ho pro zisky podobně smýšlejících lidí. Při tom se vydává za experta na finanční analýzy a další věci, čímž vysvětluje, jak si dokázal postavit ziskový systém pro sportovní sázení a binární obchodování.

I když by nikdo z nás nepopsal světové finančnictví výhradně kladnými slovy, Bílý tu jen hraje na emoce, aby si vás získal na svoji stranu. V dalším kroku se vás snaží dostat do jakési pyramidy, v jejímž prvním patře je sázení na sportovní zápasy, na kterém máte vydělávat díky jeho tipům.

Druhým patrem pyramidy je investorský klub na binární opce, jejichž obchodováním máte vydělávat opět díky jeho tipům. A v posledním patře je jakási alternativní měna (asi), do jejíchž tajů zasvětí jen ty, kteří se osvědčili v předchozích dvou patrech. Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu.

Autor se tím snaží kolem sebe vytvářet jakousi auru člověka zasvěceného do tajů finančního světa, který je ochotný se o své znalosti částečně podělit jen s vyvolenými. Na nás to působí tak trochu jako sekta a pan Bílý jako samozvaný guru. Bohužel je asi možné, že se někteří lidé nechají zlákat jeho řečmi, výsledkem pak budou ztracené, respektive prodělané peníze, svědčí o tom ohlasy mnoha lidí.

Proto pokud chcete obchodováním binárních opcí vydělávat, nedejte na to, co říká nějaký Josef Bílý, a pusťte se do toho sami, učte se, trénujte a pak obchodujte sami.fuckoffsystem-josefbily

11 thoughts on “Pozor: Josef Bílý, Fuck off systém a binární opce

 1. Nějaká Tomáš Brabec nabízí pro prvních sto lidí zdarma program SuprAlerspro pro binární obchodování. Tvrdí, že když si založím účet 150Euro,tak onen program mi zajistí, že bude za mne úspěšně vyhledávat možnosti obchodování, které umí odhadnout a tak budu ze 78 % úspěšný. Moc se mi takovým zázrakům nechce věřit a když jsem to chtěl zkusit, tak mne syn zadržel, že se jedná o podvod. Je vůbec něco takového možné?

 2. Dle mého názoru je p. Josef Bílý člověk, který možná má takové zkušenosti jakými se holedbá. Nicméně NEDOPORUČUJI ŘÍDIT SE JEHO RADAMI, protože přijdete dříve či později o všechny peníze. Určitě je lepší řídit se vlastním rozumem a neposlouchat rady samozvaného borce za jakého se považuje p. Bílý. Dost možná je něco pravdy na tom, že je to profesionální podvodník, který dovede hrát na city a dovede v lidech vzbudit důvěru. Podle mě je to člověk, který na sebe potřebuje upozornit a chce si přivydělat na úkor důvěřivých lidí díky jejich neznalosti a hlouposti. Samotnému se mi tomu nechtělo moc věřit a kvůli ověření si jsem to nakonec zkusil abych zjistil, že je to ztráta času i peněz.

  1. Mohu se zeptat jak jste dopadl? Já tedy osobně jsem v kladných cislech po obsloužení, ale možná je to jen ze začátku. Dále take čtu že později mu tipy prestanou vycházet a začne vše nabírat negativní směr. Popřípadě napište na mail: [email protected]

 3. Nechci se vůbec zastávat pana Bílého, ale tento článek je naprosto o ničem. Vůbec z něho není zřejmé v čem onen podvod spočívá. V podstatě nechápete co ten člověk dělá takže nedokážete ani pochopit v čem ten podvod spočívá. On to vlastně ani není podvod jen dotyčný sází bez rizika, ano sází protože ty vaše slavné opce nejsou nic jiného než hazard. Máte šanci 50/50 že se trefíte kam se to čísílko třeba u USD/JPY a je jedno jestli použijete tip nějakého Bílého nebo svůj vlastní, šance je pořád stejná 50/50

  1. Mnoho lidí nám řeklo, že na základě rad pana Bílého prodělalo své peníze, spousty takových ohlasů najdete také po různých fórech, stačí použít Google. Co se týče Vaší klasifikace binárních opcí, tak se mýlíte, šanci 50:50 máte při náhodných vstupech. Ale od toho je tu technická, případně fundamentální analýza, abychom procenta naklonili na svoji stranu, říká se tomu obchodování neboli trading. O tom to celé je.

   1. No nevím, jsou lidé kteří se domnívají že mají nějaký systém na to že vyhrávají v ruletě :). Řekněme že se dá spekulovat na to že cena ropy nebo zlata za rok vzroste (pokud nedojde k nějaké fatální změně o které ale běžný smrtelník informaci dopředu nedostane) ale když sázíte ne změnu které proběhne během pár hodin nebo dokonce minut je to jen sázka. Nenapadá mě nic jiného než sledovat křivku celý den, celý týden a pak zkusit trefit nějaký časový úsek kdy je pravděpodobnější že to půjde nějakým směrem. Což asi dělají ty automatické programy, takže se zase vracíme k intuici a k tomu že je to hazard. Ale bavíme se o panu Bílém, když jste tak chytrý opravdu nepřijdete na to co ho živí? To že posílá záměrně špatné tipy to asi ne tím byste všechno vlastně popřel, protože pokud je někdo schopen záměrně dát špatný tip je schopen dát i dobrý :). Jak říkám nezastávám se ho, jen říkám pokud někdo má dojem že večer sedne k počítači něco tam odklikne a za pár hodin se podívá kolik „vydělal“, je jedno jestli tam dá tip jeho nebo svůj, to jsem chtěl říct a v tom se mnou snad souhlasíte?

    1. Ne, nesouhlasím. Ruleta je čistě o náhodě, kterou nelze ovlivnit. Pohyby na finančních trzích nejsou náhodé, protože je vyvolávají lidé v reakci na určité podněty. Takže obchodování nejen binárních opcí spočívá v hledání vzorců v tomto chování, které se odráží v cenových pohybech, které dokážeme obchodovat. Bílý a jiní podvodníci dávají tipy, které nejsou založené na žádném „edge“, tudíž se statisticky blíží náhodným vstupům, tedy 50% úspěšnosti, generují tedy ztráty. Obrátit je je k ničemu, protože 50 procent jako 50 procent, to prostě nestačí, chce to 60 procent a víc. Ano, kdyby dával tipy, které v 60 procentech nesou ztráty, stačilo by to obrátit, ale to by v tom musel mít nějaký propracovaný systém, který má edge, což nemá, stejně jako Optionavigator, BinaryBotPro a jiné podvody.

     1. Pan Petr J. myslim nerozumi tomu proc nevysvetlite podstatu toho podvodu kterou vy a ostatni ostrileni zrejme berou za samozrejmou. Skusim to tedy vysvetlit:

      Jde o to ze net je plnej podvodnych brokeru kterym jde jen o to sehnat lidi aby u nich nechaly prachy – klidne nechaj lidi vydelat kdyz uz je jejich platforma technicky funkcni (mnohdy ani to ne – jde o fake stranky), problem nastane az v okamziku vyplaceni…

      Takze cilem vsech techto „brokeru“ je nalakat lidi, na tom to cele stoji. Proto vznikaj vsechny tyhle srdcervouci weby ktery jsou porad dokola to same. O tom jak je nekdo zklamanej ze „stareho systemu“ jak obevil zazracnej „novej“ system a jak na nem zazracne zbohatnul. Slabomyslni jedinci kteri se nechaji presvedcit ze precijenom existuje „DOSTAT NECO ZADARMO“ podlehnou, poslou prachy a je vymalovano. Po urcite dobe je web proflaknuty proto je treba to prevliknout do nove domeny, upravit texty atd..

     2. Základem je NIKDY NEPŘEVÁDĚT VĚTŠÍ ČÁSTKU PENĚZ PŘEDEM !!
      Jestli jste natolik zvědaví, že něco musíte vyzkoušet, převeďte jen to, čeho nebudete litovat, když o to přijdete. Předmětný uvedený podvodník co si stále vymýšlí různá jména, ať je to Josef Bílý nebo zde se jmenuje Petr J., své vekslácké praktiky provozuje stále stejným způsobem, ať se jedná o nebankovní půjčky, ziskové tipy na sázení nebo binární opce. Jeho metodou je OKRÁST a část nakradených peněz dát na Světlušku atd. NENECHTE SE NALÁKAT TÍMTO PODVODNÍKEM a ZLODĚJEM, bývalým (československým) vekslákem !

 4. Fuckoffsystem.com a spousta dalších podvodných webů a sázkových kanceláří a kladných příspěvků psaných pod různými smyšlenými jmény opěvujících podvody nabízené na těchto zlodějských webech jsou dílem anonymního podvodníka „Josefa Bílého“, který se skrývá za anonimitou internetu, často používá i ženská jméona (a přitom píše v mužském rodu).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *