Pozor, Martin Kozel a Výdělek Peněz se vrací

Martin Kozel a web Přivýdělek PenězTento článek je jen krátkým varováním před podvodem s Martinem Kozlem, Sárou Dudkovou a Journal Online.

Článek o tom, jak Martin Kozel údajně vydělává tři tisíce eur týdně obchodováním binárních opcí, podvodníci tentokrát pouze recyklovali.

Zatímco v minulosti ho použili pro propagaci podvodu Optionavigator, dnes stejný text použili pro propagaci brokera 24option. Video použili z Obchodování pro Nováčky.

Článek na Journal Online je neuvěřitelně hloupý, protože když byl v minulosti použit pro Optionavigator, alespoň dával nějaký smysl, protože nabízel obchodní nástroj, byť ztrátový.

Pouhé nahrazení Optionavigatoru v textu za brokera 24option teď ale vůbec nedává smysl, protože broker samozřejmě není obchodní metoda.

Na konci článku o Martinu Kozlovi teď dokonce najdete formulář na otevření účtu u brokera Topoption.

Podvodníci se v tomto případě už tedy nesnaží ošálit zájemce pomocí prodělečného obchodního systému, ale rovnou je tlačí k otevření účtu u brokera. Když to uděláte a vložíte peníze na účet, zjistíte, že se nic neděje.

Obchodovat musíte sami, a to bez řádně připravené a otestované strategie na demo účtu nepůjde.

Stránka o Martinu Kozlovi (Výdělek Peněz) je v každém případě podvodná, jedná se o fiktivní osobu, marketingové fotky a video a další materiály recyklované ze starších podvodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *