Pozor, Martin Kozel a Výdělek Peněz se vrací

Martin Kozel a web Přivýdělek PenězTento článek je jen krátkým varováním před podvodem s Martinem Kozlem, Sárou Dudkovou a Journal Online.

Článek o tom, jak Martin Kozel údajně vydělává tři tisíce eur týdně obchodováním binárních opcí, podvodníci tentokrát pouze recyklovali.

Zatímco v minulosti ho použili pro propagaci podvodu Optionavigator, dnes stejný text použili pro propagaci brokera 24option. Video použili z Obchodování pro Nováčky.

Článek na Journal Online je neuvěřitelně hloupý, protože když byl v minulosti použit pro Optionavigator, alespoň dával nějaký smysl, protože nabízel obchodní nástroj, byť ztrátový.

Pouhé nahrazení Optionavigatoru v textu za brokera 24option teď ale vůbec nedává smysl, protože broker samozřejmě není obchodní metoda.

Na konci článku o Martinu Kozlovi teď dokonce najdete formulář na otevření účtu u brokera Topoption.

Podvodníci se v tomto případě už tedy nesnaží ošálit zájemce pomocí prodělečného obchodního systému, ale rovnou je tlačí k otevření účtu u brokera. Když to uděláte a vložíte peníze na účet, zjistíte, že se nic neděje.

Obchodovat musíte sami, a to bez řádně připravené a otestované strategie na demo účtu nepůjde.

Stránka o Martinu Kozlovi (Výdělek Peněz) je v každém případě podvodná, jedná se o fiktivní osobu, marketingové fotky a video a další materiály recyklované ze starších podvodů.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneDigg thisShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorShare on RedditShare on TumblrShare on Yummly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *