Pozor, Martin Pospíšil a Přivýdělek na Doma jsou podvod – recenze

Web Přivýdělek na DomaMáme tu další stránky zabývající se obchodování binárních opcí, jmenují se Přivýdělek na Doma a má je na svědomí Martin Pospíšil.

Pospíšil údajně je finanční poradce, který se naučil vydělávat peníze binárním obchodováním opcí.

Nyní je ochotný se o svoje úspěchy podělit, proto provozuje Martinovo Signály, podle kterých můžete sami obchodovat na vlastní účet.

Martin Pospíšil

Martin Pospíšil finanční poradcePátrali jsme po osobě Martina Pospíšila, který by musel být licencovaným investičním poradcem, aby mohl nabízet služby, které nabízí. Pospíšil ale neexistuje, jedná se o fiktivní postavu.

Dopátrali jsme se ale kořenů tohoto podvodu, které sahají k polské verzi Praca W Domu se jménem Tadeusz Ważniewicz. Ten popisuje úplně stejný příběh finančního poradce, který se účastnil olympiád, zhodnotil dva tisíce dolarů na 27 tisíc atd. Ovšem je u něj jiná fotka.

Tím se potvrdilo, že je Přivýdělek na Doma pouhým překladem zahraniční verze podvodu. A to ne úplně zdařilým, stačí si důkladně pročíst všechny texty.

Martinovo Signály

Martinovo Signály pro binární opceUž samotný název Martinovo Signály potvrzuje dříve zmíněný nezdařilý překlad. Nicméně jedná se o obchodní signály, podle kterých máte obchodovat binární opce, abyste vydělávali peníze.

Ale to rozhodně nedoporučujeme už proto, že je celý projekt Přivýdělek na Doma podvod. Ale podívejme se na samotné signály. V první řadě existuje zásadní rozdíl mezi hlavním tvrzením, že úspěšnost signálů je 80 %, protože ve statistikách je uvedeno 65 %.

65 % by pořád nebylo špatné číslo, ale i o něm pochybujeme. Když se totiž podíváte na samotné signály, vypadají velmi podezřele. Jsou generovány vždy dvojmo a navíc v obrovském množství. Statistika jich ukazuje více než 600 tisíc a není neobvyklé, že na stejnou expiraci máte ve stejnou chvíli více než 10 signálů pro různá aktiva.

To podle našich zkušeností svědčí o tom, že jsou signály generovány automaticky pomocí softwaru, který využívá jen pár indikátorů a mechanicky bere signály na každém překřížení a podobně. To dlouhodobě nejsou ziskové přístupy.

Navíc to nejsou „Martinovo Signály“, ale opět jen převzatý zahraniční generátor, který má různé názvy, každý podvodník si ho pojmenovává po svém, není to unikátní systém.

Zkušenosti

Zkušenosti reálných uživatelůPodvodníci rádi doplňují své prezentace o zkušenosti uživatelů, aby svým nabídkám dodali na důvěryhodnosti. Což je samo o sobě vtipné, že vás někdo musí přemlouvat, aby vám mohl „zadarmo“ vydělávat peníze.

Přivýdělek na Doma a Martin Pospíšil to dělají také, ale tím zároveň poskytli další důkaz velmi nevydařeného překladu. Podívejte se na obrázek vpravo, ta paní na fotce jako Láďa moc nevypadá.

Samořejmě jsou to všechno vymyšlené příběhy, tito uživatelé neexistují.

Závěr

Přivýdělek na Doma je překlad zahraničního podvodu a Martin Pospíšil je fiktivní osoba. Martinovo Signály jsou automaticky generované softwarem bez skutečné obchodní strategie. A to je máte rovnou obchodovat s vlastními penězi. To určitě nedělejte.

Každý obchodní systém je třeba vždy nejdříve ověřit, na to slouží demo účet, na kterém si můžete vyzkoušet obchodování binárních opcí bez rizika. Zároveň si na něm můžete zkusit postavit vlastní ziskovou strategii.

2 thoughts on “Pozor, Martin Pospíšil a Přivýdělek na Doma jsou podvod – recenze

  1. Dobrý den,
    mám na vás dotaz ohledně signálového poskytovateli The Real Signals co si o tom myslíte ? Příjde mi to jako blbost když žádná univerzální strategie neexistuje a každý si musí najít tu svojí ideální profitabilní .

    1. Dobrý den, těžko říct, jestli Real Signals opravdu fungují. Jelikož to stojí 80 eur měsíčně, není možné je snadno otestovat. Drtivá většina takových programů bohužel nefunguje, takže tímto způsobem peníze nevyhazujeme. Real Signals ve svých podmínkách odmítají vrácení peněz v jakémkoliv případě, což moc důvěry nevyvolává…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *