POZOR na Crypto Group, CryptoGold a Crypto Land Fund

V této recenzi se věnujeme podezřelým projektům, které se zaštiťují kryptoměnami: Crypto Group, Crypto Gold a Crypto Land Fund.

Crypto Group

Web Crypto GroupCrypto Group má české webové stránky, pod kterými jsou podepsaní Pavel Zítko a Zbyněk Čep.

Ti nabízejí služby investičního a finančního poradenství, od investic do kryptoměn, přes finanční plánování až po spoření a pojištění.

První problém je, že žádná společnost Crypto Group neexistuje a že Pavel Zítko ani Zbyněk Čep nemají oprávnění poskytovat jakékoliv finanční služby nebo poradenství.

Poradenské službyCrypto Group si tedy zjevně počíná nelegálně, protože v obchodním rejstříku a registru České národní banky není po této firmě, respektive zmíněných osobách ani stopy.

Navíc osobní profil Pavla Zítka je psán jako by byl žena (viz. obrázek), což zavání nějakým amatérským překladem z nějakých zahraničních stránek obdobného ražení.

Nebo se jedná o úplně fiktivní osobu?

Podezřelí organizátořiPokud do vyhledávače zadáte jméno Zbyněk Čep, budete ještě více překvapeni tím, s čím je tento pán spojený.

Už tato fakta představují velkou stopku a důvod, proč se Crypto Group vyhnout.

Crypto Gold a Crypto Land Fund

Podezřelé produktyDva hlavní programy, do kterých se vás bude snažit Crypto Group dostat, jsou CryptoGold a Crypto Land Fund.

Získat o nich informace není úplně triviální, protože jejich webové stránky zjevně nejsou  přístupné veřejnosti v plném rozsahu.

V obou případech se ale podle všeho jedná o pyramidové hry, které se zaštiťují buď těžením kryptoměn nebo obchodováním s nimi.

Podle pyramidových struktur a odměňovacích schémat však velmi pravděpodobně k žádnému těžení nebo obchodování vůbec nedochází, pouze k přerozdělování vybraných finančních prostředků.

Závěr

Když to shrneme, je Crypto Group nelegální služba investičního poradenství, která vás bude tlačit do pyramidových her Crypto Gold a Crypto Land Fund. Proto se tomu všemu vyhněte velkým obloukem.

V těžení kryptoměn dnes sotva dosáhnete zisků, které by stály za řeč, můžou za to nízké ceny kryptoměn a vysoké náklady na těžení.

Pokud chcete zkusit vydělávat peněz obchodováním kryptoměn, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Budete muset trénovat a učit se, dokud si nevybudujete ziskovou strategii. Teprve pak můžete začít investovat skutečné peníze.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Crypto Group
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

2 thoughts on “POZOR na Crypto Group, CryptoGold a Crypto Land Fund

    1. Pane Lukáši, je potřeba si také zjistit kdo je Zbyněk Čep a jak se do insolvence dostal. Pomohl kamarádovi z průseru, takže platí jeho dluhy, výživné na své dvě děti a při rozvodu bývalé manželce všechno nechal…. a investice které lidé poslali na Crypto, jsou převedeny do jiné firmy a tam jsou v bezpečí shodnocovány. Zbyňka Čepa znám osobně, tak nerozšiřujte prosím zbytečnou paniku, děkuji. Martin Koštuřík , mob. 737621782

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *