POZOR na Crypto Kingdom signály a produkty – recenze

V této recenzi se dozvíte, proč byste se měli mít na pozoru před nabídkou společnosti Crypto Kingdom.

Crypto KingdomCrypto Kingdom nabízí několik služeb v oblasti kryptoměn, příslibem všech je, že vám vydělají peníze. V první řadě jsou to obchodní signály, dále pak těžba kryptoměn a vzdělávání v oblasti kryptoměn a jejich obchodování.

Slibované zisky se pohybují v desítkách procent měsíčně. Ceny členství se pohybují od 1290 do 49990 korun. Má smysl tyto peníze investovat do Crypto Kingdom?

Crypto Kingdom problémy

Při analýze nabídky Crypto Kingdom jsme objevily celou řadu problémů, které jsou pro nás varovnými signály.

Firma na nemovitosti

FirmaCrypto Kingdom vám chce říkat, kdy a jak máte obchodovat kryptoměny. Jinak řečeno vám bude doporučovat, jak nakládat s vašimi penězi, jak je investovat.

Takže kdo je Crypto Kingdom s. r. o., aby vám radila, jak obchodovat? Podle obchodního rejstříku firma, která se zabývá pronájmem nemovitostí. To s investováním samozřejmě nemá nic společného.

Kryptoměny nejsou regulované, ČNB je nepovažuje za investiční nástroj, ani měnu, podle ní jsou komoditou. Poradenství, které poskytuje Crypto Kingdom, tak zřejmě nespadá do regulované oblasti, nicméně podle nás se pohybuje hodně na hraně, protože velmi sugestivně podsouvá, že díky němu budete vydělávat nemalé peníze.

Jsou to formulace jako „Očekáváme 10-20 % zisk na obchod“ nebo „Vysoké zisky budou testovat tvé emoce“, které podle nás jsou hodně na hraně s tím, co se smí říkat a slibovat, když někomu radíte, jak má investovat.

Služba Crypto Kingdom HODL dokonce možná může být nelegálním investičním poradenstvím, protože se zaměřuje na doporučení investic do prvotních emisí kryptoměn prostřednictvím ICO, zatímco regulátoři ve světě dospívají k názoru, že velké množství, ne-li přímo většina ICO má povahu emise cenných papírů.

 

Skutečné zisky?

Výsledky signálůCrypto Kingdom u svých produktů ukazuje historické výsledky. Pokud jsou pravdivé, což Crypto Kingdom nijak nedokazuje, tak je na nich vidět, že hlavní zisky přišly na konci roku 2017. V té době ale nešlo o žádné umění, všechny kryptoměny rostly rychle a bylo jedno, co jste nakoupili, všechno vydělávalo.

Od té doby je výkonnost signálů Crypto Kingdom podstatně slabší, výkyvy směrem nahoru podle všeho celkem slušně korelují s růsty kryptoměnových trhů, což naznačuje, že strategie Crypto Kingdom je ve velké míře závislá na tom, jestli trhy rostou, takže žádný skutečný edge zřejmě nemá.

Je třeba si uvědomit, že nejlepší hedgové fondy na světě, které spravují miliardy či dokonce biliony dolarů, dosahují zhodnocení v desítkách procent za rok. Je firma na pronájem nemovitostí Crypto Kingdom řádově lepší než nejlepší světové hedgové fondy a dokáže vydělávat desítky procent měsíčně a že v nejhorším případě budete mít zhodnocení 10 % měsíčně? Pravděpodobnost tohoto zázraku nechť si každý posoudí sám.

Odborníci a roboti?

Odborníci a robotiJestli jsme na něco alergičtí u investičních nabídek, tak jsou to řeči o tom, jak vám budou peníze zhodnocovat profesionální obchodníci a inteligentní obchodní roboti. Na těchto formulacích totiž stojí většina podvodů, za všechny jmenujme třeba Bitconnect.

Kdo tvoří tým odborníků Crypto Kingdom? Jaké mají vzdělání, prokazatelné zkušenosti a výsledky z obchodování na finančních trzích? Kdo stojí za inteligentními roboty, jaké jsou jejich prokazatelné výsledky? To všechno jsou klíčové otázky, na které Crypto Kingdom nedává odpověď. A to je velký problém. Velice pochybujeme o tom, že za jejich produkty stojí prokazatelně a dlouhodobě úspěšní tradeři a obchodní roboti.

A zapomeňte na důkazy typu přehled z Cryptocompare a podobných služeb, do těch si můžete zadat historické nákupy kryptoměn, aniž byste je kdy realizovali.

Problematická těžba

Těžba kryptoměnCrypto Kingdom nabízí i těžbu kryptoměn, máte investovat do hardwaru, který ale nebudete mít fyzicky u sebe, a vydělávat na těžbě. Za poslední rok zhodnocení údajně bylo 120 %.

To nám ale nějak nezapadá do reality, kdy je v drtivé většině případů kryptoměnová těžba za poslední rok ztrátová, protože jsou ceny kryptoměn moc nízké ve srovnání s tím, kolik stojí těžební hardware a elektřina, která je při těžení spotřebována.

DepozitStačí trochu zagooglit a najdete řadu článků o tom, jak těžařské firmy krachují a zbavují se hardwaru. Česká republika není vzhledem k našim cenám elektřiny místem, kde by se dalo těžit tak ziskově.

Některé formulace o pravidelném ročním úročení a minimálním kapitálu pro vstup investora spíše odpovídají klasickému investování a správě kapitálu, což je regulovaná služba, na kterou Crypto Kingdom nemá oprávnění.

Hodnocení

Crypto Kingdom podle nás slibuje zhodnocení, kterého dlouhodobě nemůže dosahovat. Při analýze nabídky této společnosti jsme narazili na několik varovných signálů.

Pokud by pánové z Crypto Kingdom dokázali vydělávat zhodnocovat kapitál o desítky procent každý měsíc, nemuseli by své signály prodávat veřejnosti a ohrožovat tak funkčnost svých strategií.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Crypto Kingdom
Hodnocení:
21star1stargraygraygray

3 thoughts on “POZOR na Crypto Kingdom signály a produkty – recenze

 1. Zdravíčko,
  zajímalo by mě, jestli sis od nich nějaké produkty vyzkoušel, nebo tato recenze je čistě teoretická a nebo na základě doporučení “nespokojeného zákazníka“?
  Já jsem se dostal ke službě Crypto kingdom v podstatě když byla v plenách a prošel sem s nimi období parabolického růstu kryptoměn na konci roku 2017 a začínající downtrend Leden – Únor. Sám sem si na ně udělal názor který jsem sepsal u sebe na webu.

  Službu jsem tedy používal několik měsíců na to abych si o nich mohl udělat nějaký názor. Investice nelituju, a s klidným svědomím můžu doporučit na měsíc každému nováčkovi, koho zajímá bližší dění v krypto trhu – (chování a psychologie trhu, analytika, výukové materiály, forum, atd…).
  Podle mě je opravdu na každým kdo dnes komu a kam svěří své peníze = a ohledně krypta to platí trojnásob 😀

  1. Kdybych vkládal vlastní peníze do každé služby typu Crypto Kingdom, přišel bych o střechu nad hlavou. Cílem této recenze je upozornit na problémy, které vidíme, rozhodnutí je pak na každém jednotlivci.

 2. Ahoj. Signály od CK jsem dlouhodobě testoval a to 1 měsíc v bear marketu začátek roku 2019 a následně v bull marketu červenec 2019. Výsledek je takový, že jsem na nule a nebo v mínusu… Podrobněji : V marketingu CK jsou nepřesné a zavadějící informace, dosažený profit je vždy maximální a pokud se budete řídit doslovně jejich signály nikdy jej nedosáhnete a zisk bude díky postupným výstupům 1/2 a nebo dokonce 1/3… Nedávno se chlubili tím, že na PPT jsme měli v signálech profit 60%, ale ve skutečnosti měla většina lidí stoploss a tak by se dalo pokračovat dále… Stále se v jejich videí čeká na takzvanou Alt session, ale ta je v nedohlednu a ve skutečnosti byla v historii jen jednou a to na začátku roku 2018, kdy Bitcoin začal bumpovat. Nikde není zaručeno, že se Alt session někdy vrátí…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *