POZOR na Crypto Kingdom signály a produkty – recenze

V této recenzi se dozvíte, proč byste se měli mít na pozoru před nabídkou společnosti Crypto Kingdom.

Crypto KingdomCrypto Kingdom nabízí několik služeb v oblasti kryptoměn, příslibem všech je, že vám vydělají peníze. V první řadě jsou to obchodní signály, dále pak těžba kryptoměn a vzdělávání v oblasti kryptoměn a jejich obchodování.

Slibované zisky se pohybují v desítkách procent měsíčně. Ceny členství se pohybují od 1290 do 49990 korun. Má smysl tyto peníze investovat do Crypto Kingdom?

Crypto Kingdom problémy

Při analýze nabídky Crypto Kingdom jsme objevily celou řadu problémů, které jsou pro nás varovnými signály.

Firma na nemovitosti

FirmaCrypto Kingdom vám chce říkat, kdy a jak máte obchodovat kryptoměny. Jinak řečeno vám bude doporučovat, jak nakládat s vašimi penězi, jak je investovat.

Takže kdo je Crypto Kingdom s. r. o., aby vám radila, jak obchodovat? Podle obchodního rejstříku firma, která se zabývá pronájmem nemovitostí. To s investováním samozřejmě nemá nic společného.

Kryptoměny nejsou regulované, ČNB je nepovažuje za investiční nástroj, ani měnu, podle ní jsou komoditou. Poradenství, které poskytuje Crypto Kingdom, tak zřejmě nespadá do regulované oblasti, nicméně podle nás se pohybuje hodně na hraně, protože velmi sugestivně podsouvá, že díky němu budete vydělávat nemalé peníze.

Jsou to formulace jako „Očekáváme 10-20 % zisk na obchod“ nebo „Vysoké zisky budou testovat tvé emoce“, které podle nás jsou hodně na hraně s tím, co se smí říkat a slibovat, když někomu radíte, jak má investovat.

Služba Crypto Kingdom HODL dokonce možná může být nelegálním investičním poradenstvím, protože se zaměřuje na doporučení investic do prvotních emisí kryptoměn prostřednictvím ICO, zatímco regulátoři ve světě dospívají k názoru, že velké množství, ne-li přímo většina ICO má povahu emise cenných papírů.

 

Skutečné zisky?

Výsledky signálůCrypto Kingdom u svých produktů ukazuje historické výsledky. Pokud jsou pravdivé, což Crypto Kingdom nijak nedokazuje, tak je na nich vidět, že hlavní zisky přišly na konci roku 2017. V té době ale nešlo o žádné umění, všechny kryptoměny rostly rychle a bylo jedno, co jste nakoupili, všechno vydělávalo.

Od té doby je výkonnost signálů Crypto Kingdom podstatně slabší, výkyvy směrem nahoru podle všeho celkem slušně korelují s růsty kryptoměnových trhů, což naznačuje, že strategie Crypto Kingdom je ve velké míře závislá na tom, jestli trhy rostou, takže žádný skutečný edge zřejmě nemá.

Je třeba si uvědomit, že nejlepší hedgové fondy na světě, které spravují miliardy či dokonce biliony dolarů, dosahují zhodnocení v desítkách procent za rok. Je firma na pronájem nemovitostí Crypto Kingdom řádově lepší než nejlepší světové hedgové fondy a dokáže vydělávat desítky procent měsíčně a že v nejhorším případě budete mít zhodnocení 10 % měsíčně? Pravděpodobnost tohoto zázraku nechť si každý posoudí sám.

Odborníci a roboti?

Odborníci a robotiJestli jsme na něco alergičtí u investičních nabídek, tak jsou to řeči o tom, jak vám budou peníze zhodnocovat profesionální obchodníci a inteligentní obchodní roboti. Na těchto formulacích totiž stojí většina podvodů, za všechny jmenujme třeba Bitconnect.

Kdo tvoří tým odborníků Crypto Kingdom? Jaké mají vzdělání, prokazatelné zkušenosti a výsledky z obchodování na finančních trzích? Kdo stojí za inteligentními roboty, jaké jsou jejich prokazatelné výsledky? To všechno jsou klíčové otázky, na které Crypto Kingdom nedává odpověď. A to je velký problém. Velice pochybujeme o tom, že za jejich produkty stojí prokazatelně a dlouhodobě úspěšní tradeři a obchodní roboti.

A zapomeňte na důkazy typu přehled z Cryptocompare a podobných služeb, do těch si můžete zadat historické nákupy kryptoměn, aniž byste je kdy realizovali.

Problematická těžba

Těžba kryptoměnCrypto Kingdom nabízí i těžbu kryptoměn, máte investovat do hardwaru, který ale nebudete mít fyzicky u sebe, a vydělávat na těžbě. Za poslední rok zhodnocení údajně bylo 120 %.

To nám ale nějak nezapadá do reality, kdy je v drtivé většině případů kryptoměnová těžba za poslední rok ztrátová, protože jsou ceny kryptoměn moc nízké ve srovnání s tím, kolik stojí těžební hardware a elektřina, která je při těžení spotřebována.

DepozitStačí trochu zagooglit a najdete řadu článků o tom, jak těžařské firmy krachují a zbavují se hardwaru. Česká republika není vzhledem k našim cenám elektřiny místem, kde by se dalo těžit tak ziskově.

Některé formulace o pravidelném ročním úročení a minimálním kapitálu pro vstup investora spíše odpovídají klasickému investování a správě kapitálu, což je regulovaná služba, na kterou Crypto Kingdom nemá oprávnění.

Hodnocení

Crypto Kingdom podle nás slibuje zhodnocení, kterého dlouhodobě nemůže dosahovat. Při analýze nabídky této společnosti jsme narazili na několik varovných signálů.

Pokud by pánové z Crypto Kingdom dokázali vydělávat zhodnocovat kapitál o desítky procent každý měsíc, nemuseli by své signály prodávat veřejnosti a ohrožovat tak funkčnost svých strategií.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Crypto Kingdom
Hodnocení:
21star1stargraygraygray

14 thoughts on “POZOR na Crypto Kingdom signály a produkty – recenze

 1. Nekupujte si členství u CK, místo toho raději investujte těžce vydělané peníze do studia, zaplaťe si semináře (ne u CK!!), kupte si knihy a studujte. Tohle Vám dá mnohem více než perfektní marketing od CK.

 2. Po cca 2 letech 12/2017-2020 tradování s CK se SIGNÁLY a chvíli i produkt HODL. Nejednalo se o malé částky, ani o absenci money managementu, ale tento produkt můj kapitál nezhodnotil, ba naopak docela deklasoval, proto bych rád upozornil nováčky na lákavé nabídky 1 poplatek = (BTC<20.000USD), aby zvážily i jiné možnosti investování či zejména vzdělávání. Dlouho jsem uvažoval i o produktu ASP za cca 50t Kč, které by danou situaci mohlo zlepšit, ale po zjištění výsledků některých ASP klientů, jsem rád, že jsem nezakoupil, nemluvě o posledním nedobrovolném finančním příspěvku, který se mi ani po okamžité stornaci nepodařilo v rámci dobrých vztahů a mravů úspěšně vyřešit. Výsledek velká ztráta.

  Ondřej Kropík

  PS: Rebrand Vaší službu nezachrání, maxilmálně přiláká nové ovečky, že? … a o to jde – poplatky, ne o trading!

 3. Sú tu sku*vený ojebáva*i pripravili má o cca 0.5 BTC. Bol som pred cca pol rokom u nich aj u MCG aj u CK. Sú to len amatéri . V MCG si z Čurinu robili srandu a hádzali tam GIFy z jeho ksichtom a teraz sa spojili len preto aby mohli ojebat viac a viac ľudí. Vśetky peniaze ćo vkladajú do tradov pochádzajú len a len zo zárobku na signálnoch. Vyčlenia si stratový kapitál a obchodujú z cudzích prachov bez rizika . Niekde si zaplatia signálne členstvo o profíkov zo zahraničia posielajú ich signály a aby si tomu uveril tak ti obkecajú že je to od nich. Naśiel som skupinu kde 80% obchodov boli tie isté ako u týchto zm*dov.Kecajú aký sú traderi ale okrem mesaćneho kurzu a pár obchodov aby sa nepovedalo som nič profesionálne nevidel. Sú desiatky zahraničných signal skupín ktorý majú skúsenosti a reálne výsledky. A pýtajú si omnoho menej . Banda klamárov a kopirantov. Stop loss do – 5 až 10% tie vymetie signál potom sa trh otočí pri – 13% a vyskočil na plus 30%. Oni si posunú stop lossy ale ty si uź dávno mimo hru. Alebo další príklad behom mesiaca pošlú okolo 20-30 obchodov. S toho ja stihnem zachytit len dajme tomu polku z nich a 50% z tých ktoré ja nákupim je stratových . Používajte 3-5% na signal . Ja som začal z 1 BTC. A na konci 2 mesiaca my ostalo 0.58 BTC. A nie preto źe som retard. Ale preto že ja mám svoje peniaze a oni tie od nás zdarma. 5% z mojho kapitálu predstavovalo vtedy cca 200€. Chápete tomu jak môžem zarobiť zo skurvených 200€ . Keby mena vystrelila aj o 50% tak ja mám na danom signále stále iba zasraných 100€. A ešte s nimi spolupracuje ten retard z kryptomagazinu a dostáva 5% podiel s každého nákupu . Len preto lebo ich propaguje.

  1. Tak já měl relativně štěstí, prom*dal jsem díky nim “jen” 0,1 BTC a to na jejich “free” youtube tipech, jako ICX, VET, XRP začátkem roku a pak jejich údajně 100% coin NPXS, který měl být tutovka a měli o něm dokonce 3 videa… NPXS je teď v naprostých sračkách a o tom už “borci” nemluví… Zajímalo by mě, kolik lidí přišlo díky nim o prachy a zda vůbec mají licenci na poskytování finančních doporučení. Možná by to u nich měla prověřit ČOIka… Vykašlete se na nějaké signály od CK, nebo jiné, je to stres, musíte to danit a výdělek s nic moc. HODLujte to je bez stresu a námahy a zisk bude za pár let taky…

   1. caryfuk ja teda neobchoduju pres CK ale i tak jsem si myslel ze NPXS pujde treba up. taky tam jsem ve ztrate takze jsem pred asi rokem dal NPXS na bitrue.com aby sem vydelaval aspon pres staking a pomalu se snizovala cena teto kryptomeny za kterou ji budu moct potom bez ztraty prodat, ale bude to asi jeste na dlouhou dobu.

  2. to je pravda. taky jsem jim naletěl. Vložit peníze je jednoduché, ale dostat je od těch zlodějů, to už né. Furt posílají do emailu blbosti jako seznamte se s Honzou, seznamte se s Danielem, chvástají se tam, co vystudovali, co všechno umí, ale neodpoví na otázku, jak svoje peníze dostat ven. Jejich odpověď je pořád, že to tam mají všechno popsané. Nemají.

 4. Ahoj. Signály od CK jsem dlouhodobě testoval a to 1 měsíc v bear marketu začátek roku 2019 a následně v bull marketu červenec 2019. Výsledek je takový, že jsem na nule a nebo v mínusu… Podrobněji : V marketingu CK jsou nepřesné a zavadějící informace, dosažený profit je vždy maximální a pokud se budete řídit doslovně jejich signály nikdy jej nedosáhnete a zisk bude díky postupným výstupům 1/2 a nebo dokonce 1/3… Nedávno se chlubili tím, že na PPT jsme měli v signálech profit 60%, ale ve skutečnosti měla většina lidí stoploss a tak by se dalo pokračovat dále… Stále se v jejich videí čeká na takzvanou Alt session, ale ta je v nedohlednu a ve skutečnosti byla v historii jen jednou a to na začátku roku 2018, kdy Bitcoin začal bumpovat. Nikde není zaručeno, že se Alt session někdy vrátí…

 5. Zdravíčko,
  zajímalo by mě, jestli sis od nich nějaké produkty vyzkoušel, nebo tato recenze je čistě teoretická a nebo na základě doporučení “nespokojeného zákazníka“?
  Já jsem se dostal ke službě Crypto kingdom v podstatě když byla v plenách a prošel sem s nimi období parabolického růstu kryptoměn na konci roku 2017 a začínající downtrend Leden – Únor. Sám sem si na ně udělal názor který jsem sepsal u sebe na webu.

  Službu jsem tedy používal několik měsíců na to abych si o nich mohl udělat nějaký názor. Investice nelituju, a s klidným svědomím můžu doporučit na měsíc každému nováčkovi, koho zajímá bližší dění v krypto trhu – (chování a psychologie trhu, analytika, výukové materiály, forum, atd…).
  Podle mě je opravdu na každým kdo dnes komu a kam svěří své peníze = a ohledně krypta to platí trojnásob 😀

  1. Kdybych vkládal vlastní peníze do každé služby typu Crypto Kingdom, přišel bych o střechu nad hlavou. Cílem této recenze je upozornit na problémy, které vidíme, rozhodnutí je pak na každém jednotlivci.

   1. jak napsal admin… sleduji jejich videa aniz bych si nekdy cokoliv od nich koupil, protoze uz jsem jednou naletel nastesti jen za malo penez a muzu rict ze kdyz tam dali videa kde poslou signaly a casove rozmezi kdy si to mate prodat tak to neni uplne signal. taky bych mohl naspat lidem hele kupte si XRP kdyz bude na 4,1 kc a prodejte za 4,5 kc za mesic pozdeji nebo kdyz KAVA zalistovali na binance tak vetsinou ty kryptomeny jdou pak nahoru, zase bych napsal kupte za 1,2kc a prodejte za 2 tydny a porad bych byl nejaky procenta v plusu tak jak mozna oni a to nejsem zadnej studovanej trader. mam u vetsiny kryptomen nastaveny minimalni cenu za kterou nakupuji a pak proste hodluju a muzu rict ze jsem porad bud na stejne castce nebo v plusu.

  2. Vyzkoušel jsem naprosto vše, a po roce odešel se ztrátou 300 tis CZK. Signály se nadaly stíhat, a ziskovost když jsi to stihl byla nulová. ASP též průser. Naprosto nedoporučuji.

   1. Ahoj a nedělali ti ještě nějaké problémy když jsi odešel?

    Četl jsem jejich smluvní podmínky a člověk aby se toho docela bál.. Mají tam i nějakou konkurenční doložku –

    “ Využití informací a znalostí získaných Zákazníkem při spolupráci se Společností by mohlo Společnosti závažným způsobem ztížit činnost. Zákazník se proto zavazuje, že za trvání spolupráce na základě této smlouvy a po dobu 5 let (slovy: pětilet) po skončení daného smluvního vztahu se zdrží výkonu výdělečné činnosti a podobné aktivity slučitelné s aktivitou Společnosti a předmětem Společnosti, která by měla vůči němu soutěžní povahu. Zejména tedy se Zákazník zavazuje, že nebude jako fyzická osoba podnikající vykonávat činnost, která je shodná nebo obdobná s předmětem činnosti společnosti a zároveň nebude ani faktickým (neformálním) vlastníkem ani účastníkem na Společnosti se stejným nebo obdobným předmětem podnikání. Konkurence se vztahuje na celou dobu trvání smluvního vztahu, stejně jako kdykoliv do budoucna. Při porušení této povinnosti Zákazníkem, se tento zavazuje uhradit Společnosti smluvní pokutu ve výši 5.000.000,- Kč, jejíž úhradou není dotčen nárok na náhradu škody.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *