Pozor na EuroMillionaire System – recenze

V dnešní recenzi se podíváme na další nebezpečný systém obchodování binárních opcí, který se jmenuje EuroMillionaire System, propaguje ho David Dvořák.

K jeho vysvětlení využil autor video, ve kterém od něj uslyšíte sliby jako: „Strategie obsahuje všechny situace, které Vás můžou při obchodování potkat,“ nebo „Pokud obchodujete jako většina obchodníků, máte navrch.“

EuroMillionaire System stojí na dvou základních pilířích. Tím prvním je obchodování podle ukazatele Sentiment, neboli podle toho, jak ve stejné době obchodují ostatní. Tím druhým je využití strategie Martingale. Oba pilíře jsou velmi problematické.

Co se týče sentimentu, tak se jedná o ukazatel v obchodní platformě, který říká, jaký podíl obchodníků věří v růst a jaký v pokles ceny. Když pomineme to, že je tento ukazatel netransparentní, podle našich zkušeností je i nepoužitelný. Experimentovali jsme s ním hodně v minulosti a úspěšnost obchodů se pohybovala kolem 50 procent.

Hlavní problém systému Euro Millionaire ale spočívá ve strategii Martingale, podle které v případě ztráty navyšujete další investici vždy tak, abyste pokryli předchozí ztráty a vydělali něco navíc. Jedná se o extrémně nebezpečný přístup, který vám může vymazat účet během jednoho dne.

Ostatně sám autor toho systému ve videu ukazuje, jak nebezpečně rychle stoupá výše investovaných částek, stačily tři ztráty a do čtvrtého obchodu už musel jít se 150 dolary, takže jeho počáteční zůstatek na účtu musel být minimálně 260 dolarů (12 +28 +70 +150), aby ustál pouhé tři ztráty v řadě.

Kdyby přišly čtyři nebo třeba pět ztrát, tak byste na účtu museli mít kolem 1500 dolarů, abyste sérii ustáli a o nepřišli o všechno. Přitom zkušenosti jsou takové, že většina obchodníků začíná obchodovat jen s několika stovkami dolarů…

Závěr je proto jednoznačný, podle systému EuroMillionaire určitě neobchodujte, mohli byste přijít o všechny peníze na obchodním účtu během jediného dne. Ztráty jsou běžnou součástí obchodování a přicházejí i v řadách, a ty by vám s tímto systémem vynulovaly účet. Neinvestujte do ničeho, co si nemůžete nejdříve vyzkoušet bez rizika na demu.

euromillionaire
Další zvláštnost, v posledních obchodech jsou tyto dva ztrátové, v celkové historii ziskové.

One thought on “Pozor na EuroMillionaire System – recenze

  1. david dvorak thetimingsystem ked to robis s pomsty som s tebou ked si dobry chces aby som ti pomohol.. posli mi ale bo ma podpor tou minimalnou 100ukou … vieš som chudobny…. 😀 a nemam tolko …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *