Pozor na falešné recenze 7 Binary Options

7 Binary Options podvodJiž delší dobu se můžete setkat s reklamou na web 7 Binary Options, který publikuje falešné recenze robotů na binární opce.

Problematiku robotů na binární opce jsme rozebírali už několikrát. Pokud to máme shrnout, tak představa, že vám nějaký robot bude vydělávat peníze zadarmo, je naprosto utopická. Takové nabídky jsou vždy podvody.

Podvodníci se však často nespokojí s pouhým vytvořením podvodu a jeho propagací, také vytvářejí weby s falešnými recenzemi. Recenze se tváří jako nezávislé, ale jsou zmanipulované a vytvořené jen na podporu vybraných podvodných programů.

A to je přesně případ webu 7 Binary Options, který má dlouhodobě reklamu na Googlu. Jeho recenze obchodních robotů jsou všechny falešné a v podstatě se jedná o doporučování podvodných automatizovaných programů.

Binary Option Auto Trading, Binary Option Robot, Option Robot, Automated Binary a Mike’s Auto Trader jsou podle 7 Binary Options nejlepší obchodní programy, ale ve skutečnosti jsou to dobře známé podvody, které připravili mnoho lidí o mnoho peněz.

Všechny tyto podvody fungují stejným způsobem, donutí vás poslat peníze nějakému neregulovanému brokerovi s utajenými vlastníky, a obchodní robot pak vaše peníze velmi rychle prodělá. Pomoci se nedovoláte, protože ani nebudete vědět, kdo vás o vaše peníze obral.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
7 Binary Options
Hodnocení:
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *