POZOR na kryptoměnu AppUCoin od AppUmbrella – recenze

App Umbrella

V tomto článku si povíme o podezřelé české kryptoměně AppUCoin, která slibuje rostoucí hodnotu.

Na YouTube můžete narazit na sérii videí, které představují kryptoměnu AppUCoin, za níž stojí česká společnost App Umbrella.

Na první pohled však zjistíte, že se nejedná o běžnou kryptoměnu v tradičním pojetí. Je koncipována jako podobně jako stablecoiny, AppUmbrella totiž tvrdí, že bude krytá skutečnými penězi, že její hodnota budou rostoucí a garantována. Je to vůbec možné?

Kryptoměnu máte těžit tak, že si zakoupíte virtuální těžební věře, základní poplatek je 605 korun.

V čem je problém

Když jsme se nad AppUCoinem zamysleli, narazili jsme na řadu problémů, které jí činí velmi podezřelou:

 • Proč není možné AppUCoin těžit vlastními silami na vlastním hardwaru jako ostatní běžné kryptoměny?
 • Jak vypadá software AppUCoin, kde je jeho kód, na čem běží, jak vypadá síť kryptoměny atd.?
 • Kde jsou důkazy o tom, že je tato kryptoměna krytá skutečnými penězi v bance?
 • Proč se s AppUCoin neobchoduje na žádné veřejné burze, i když se tak mělo stát už v lednu 2019?
 • Jaký má být účel této kryptoměny, k čemu bude sloužit?

AppUCoinNa všechny tyto důležité otázky schází odpovědi, takže je třeba dokonce pochybovat o tom, jestli tato kryptoměna vůbec existuje.

Kryptoměny mají v drtivé většině případů veřejný kód, jejich síť běží veřejně a je možné sledovat jejich chod. Tak alespoň víte, že existují a že fungují. Ale po AppUCoin ani stopy.

Velmi problematické jsou také projekce AppUmbrelly, když ukazuje grafy, jak AppUCoin poroste na hodnotě. Nikdo nikdy nemůže zaručit růst hodnoty tržní hodnoty kryptoměny, takže pokud to někdo dělá, zavání to podvodem, bohužel.

K tomu se ukazuje, že AppUmbrella je v podstatě multi-level struktura, kdy si můžete vydělat peníze tím, že do systému přivedete další platící lidi. Kteří budou stejně jako vy platit za těžbu neexistující kryptoměny?

Zkrátka samé pochybnosti, což nás nutí k závěru, který vůbec není pozitivní.

Závěr

AppUmbrella neposkytuje žádný důkaz o existenci kryptoměny AppUCoin (AUC), kterou doprovází řada důležitých, a přitom nezodpovězených otázek. Podle našeho názoru je lepší do tohoto systému nevkládat žádné peníze.

Pokud si chcete zkusit obchodování se skutečnými kryptoměnami, začněte na demo účtu u regulovaného brokera.

V obchodování vám výsledky nikdo nezaručí, na demu si zkuste vybudovat ziskovou strategii, pak sami uvidíte.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
AppUCoin
Hodnocení:
21star1stargraygraygray
Název produktu:
AppUCoin
Cena:
CZK 605
Dostupnost:
Available in Stock

5 thoughts on “POZOR na kryptoměnu AppUCoin od AppUmbrella – recenze

 1. Bohužel, má matka do tohoto investovala kolem 1300 dolarů, je dobrý nápad je dát k soudu, když už mají i zrušené stránky? (blokování přístupu k financím jakožto obohacování se i přes jasné vyžádání přístupu?

 2. Podle Finančního arbitru je celá firma APP UMBRELLA přepracován podvod. Tady je rozhodnutí. (***https://bit.ly/3V3elfS***)

 3. A Daniel Hlásný, naháněč z WSM vesele tahal lidi i do AppUmbrella. Údajně s Kubíčkem vůbec nesouvisí (zde důkazy, jaká je Kubíčkova parta prima parta https://www.youtube.com/watch?v=-2bJR-_mjyY ), dělají to úplně jiní lidé. Whitepaper dodnes nikdo neviděl, společnost není schopna říct, zda se jedná o těžbu POW nebo POS. Na dotazy, na jakých burzách tento coin funguje (slibovali zalistování v lednu 2019) odpověď – podržte se – jedná se o jejich interní burzu!
  Takže odsouzený zloděj a podvodník Kubíček napsal na osmnáctiletého synka další letadlo, kluci si opět na zámečku v Bezdružicích šmelí čísla údajné těžby údajných robotů a je jen otázkou času, kdy letadlo spadne stejně jako slavné WSM. Před Danielem důrazně varuju, slouží Kubíčkovi věrně už spoustu let a při dalším podvodu bude opět okrádat lidi se lží, že tentokrát to s Kubíčkem opravdu nesouvisí.
  Daniel Hlásný dokonce vystupuje v diskuzích jako Danielá Hlásná – spokojená klientka AppUmbrella. Tak moc je celý projekt důvěryhodný, že i agenti od Kubíčka se za něj stydí veřejně postavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *