Pozor na OptioNavigator

binarni-opce-bonus-optionavigator
České stránky OptioNavigatoru

V návaznosti na recenzi BinaryBotPro se nás několik čtenářů zeptalo na podobný systém pro obchodování binárních opcí, jmenuje se OptioNavigator. Věnovat se mu budeme v tomto článku.

S OptioNavigator (někdy chybně také OptionNavigator) nemáme osobní zkušenosti, zdá se, že se jedná o nově přeloženou nabídku do češtiny, ale krátká analýza napověděla, že se bohužel jedná o další podvod. Vezměme to hezky po pořádku.

  1. OptioNavigator je nabízen na stránce Binarni-Opce-Bonus, která se snaží působit jako nějaký odborný list pod názvem Trade Journal Online. Je to ale jen pozlátko, klikněte si na jakoukoliv rubriku nebo cokoliv jiného a vždy budete přesměrování na otevření účtu.
  2. Článek je koncipovaný tak, že ho napsala jakási Sára Dudek o obchodníkovi jménem Martin Kozel. Čeština je ale špatná, žádný článek to vzhledem k předchozímu bodu není. Je to spíš nepovedený překlad marketingového textu.
  3. Když si pustíte video na stránce, zjistíte, že je namluvené stejným člověkem jako video údajného obchodníka na Obchodování pro nováčky. Ten hlas nám silně připomíná teleshoppingové prezentace. To potvrzuje naše závěry z toho článku a naznačuje, že za oběma weby stojí stejní lidé, tedy podvodníci, kteří prezentují zavádějící až lživé informace.
  4. V diskuzi dole na stránce jsou příspěvky s lednovými daty, ale web byl založen až v červenci, takže je to podvrh.

Obchodní systém

optionavigator
OptioNavigator chybně otevřel Call a Put na EUR/JPY ve stejnou chvíli.

Teď k samotnému OptioNavigatoru. Jeho první zásadní problém je, že s ním můžete začít pouze se skutečnými penězi, nemůžete si ho dopředu nijak vyzkoušet. Nikde není žádné vysvětlení, jak funguje, na jakých základech stojí a podobně. Takže máte své peníze svěřit černé skříňce. To je velmi nebezpečné.

OptioNavigator bude za vás zadávat obchody do obchodní platformy u brokera, což je také nebezpečné. Důkaz je přímo ve videu, když se při obchodu s EUR/JPY otevřou na jedno kliknutí obchody na obě strany, což je jistá ztráta. A autorům to nepřijde nijak divné, s výpisem obchodů se pak chlubí.

Systém vás nutí k otevření účtu u EZTrader, mimochodem stejně jako již zmíněné Obchodování pro nováčky, což jistě není náhoda. Přečtěte si v odkazovaném článku zkušenosti ostatních lidí s tímto brokerem, jsou většinou velmi negativní.

Závěr

OptioNavigator je ve své podstatě stejný jako BinaryBotPro. Autoři se vám snaží nalhat, že vám výjimečně svůj ziskový systém dají zadarmo, v budoucnu bude prý placený. Ale zkuste si položit otázku, proč by někdo dával zadarmo ziskový obchodní systém, který sám dokáže generovat obrovské zisky? Realita je totiž taková, že tito lidé mají smlouvy s těmito brokery a mají provize z vašich ztrát.

Tito špatní brokeři většinou nijak neobchodují na burzách, nezajišťují své pozice, takže žijí jen ze ztrát obchodníků. A tyto obchodní systémy vám automaticky vysají účet, což bude znamenat jejich zisky a provize pro vlastníky OptioNavigatoru.

Opakujeme to pořád dokola, vydělávat peníze obchodováním binárních opcí je možné, stejně jako s dalšími burzovními nástroji, ale musíte tomu věnovat určitý čas a naučit se to, nikdo vám peníze nedá jen tak. Pokud se rozhodnete obchodování s binárními opcemi zkusit, určitě to nedělejte přes podobné podvodné systémy a vybírejte mezi ověřenými brokery a vždy začínejte na demu.

9 thoughts on “Pozor na OptioNavigator

  1. Jak vám někdo nabízí vydělat peníze a sám je po vás před tím požaduje, je to s největší pravděpodobností podvod. Bohužel lidská blbost je nekonečná stejně jako na ní založené podvody.

  2. Také děkuji za včasné procitnutí a neuvěření takovému výdělku. Tuto reklamu na odkaz OptioNavigatoru jsem našel na stránkách Seznamu ve formě baneru, nevím….tyto podvody nezmizí, pokud se o zveřejňování podvodných nabídek nebudou zajímat i takto veliký vyhledávače jako je SEZNAM a jim podobné. Všichni jen hamtají peníze za reklamy a neřeší důsledky. Mělo by to být trestáno, jako spoluúčast při trestné činnosti. Nemohu přece podporovat podvodníky na svých stránkách, stávám se také podvodníkem, ne? Pokud SEZNAM a jemu velikostí podobné vyhledávače tyto podvodné reklamy zveřejňují, stávají se spolupachateli.Musí přece ve svém týmu vytvořit jakousi v uvozovkách detektivní komisi, která musí oddělit zrno od plev. No nic, ještě jednou děkuji, za včasné varování.

  3. hned bylo jasne ze je to podvod kdo by nechtel vydelavat 3000 euro tydne? 😀 krasna predstava ale bohuzel jen pro hloupe lidi co ty penize tam poslali 😀

  4. Wow díky ,ještě že mi ten systém nechtěl odebrat peníze z účtu 😉 ,ted jsem mohl mít prázdnej účet 😀 díky za info

  5. Dobry den škoda že jsem si tento článek nepřečetl včera než jsem poslal peníze a teď si trhám vlasy . Ano jedná se o PODVOD a můj účet byl během půl hodiny prázdný.

  6. Diky moc za tuto analyzu,mate naprostou pravdu,ucim se binarni opce uz rok,moje firma i testovala program,ale ukazal,ze trh stale nelze napadovat do softwaru bez jakychkoli jinych lidskych dovednosti. Intuice, u mbe tentokrat fungobala jen intuice – vy jste nasel dukazy. Diky moc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *