POZOR na ProCoin podvod – recenze

ProCoin webKlonování investičních podvodů pokračuje vesele dál, v této recenzi se dozvíte o ProCoin.

V České republice se objevila už poměrně dlouhá řada podvodů, které zneužívají binární opce a které nesou stejné základní znaky: výdělek zadarmo, firma založená vzdělanými a zkušenými lidmi, dotace z Evropské unie.

A přesně takový je i ProCoin s. r. o. Tato firma se údajně specializuje na obchodování s bitcoiny, tedy s nejznámější a nejrozšířenější digitální měnou. Tím má vydělávat peníze, o které je ochotná se nyní podělit s vámi.

Výnosů máte dosahovat velmi velkých, podle ProCoin je to okolo 350 procent měsíčně. Jinými slovy máte více než ztrojnásobit svoji investici každý měsíc. O tom se nesní ani Warrenu Buffettovi…

ProCoin podvod

Výdělky penězJelikož máme s investičními podvody dlouhodobé zkušenosti, můžeme s jistotou konstatovat už podle hloupých textů na stránkách ProCoin s. r. o., že se jedná o podvod. Kdokoliv vám nabízí 350% zhodnocení kapitálu měsíčně zadarmo, je lhář, nic jiného není možné.

Jasnou lží jsou také řeči o dotacích z EU. Evropská nedotuje žádné soukromé investiční projekty, to je snadno doložitelný fakt.

Firma ProCoin s. r. o.Snadno doložitelná je také skutečnost, že firma ProCoin s. r. o. ani neexistuje. Jedná se o fiktivní entitu zastřešující podvod, který vás připraví o peníze.

Podívejte se na obrázek vpravo, pod názvem ProCoin není v obchodním rejstříku žádná firma. Pokud použijete udávané IČO, ukáže se vám úplně jiná firma, jejíž údaje evidentně byly v tomto případě zneužity.

Jak to funguje

ProCoin podvod je založený na velmi jednoduchém principu. Tito podvodníci si nechají platit peníze za přivádění nových zákazníků k určitému brokerovi. Takže si vymysleli svoji historku o firmě a jistých výdělcích peněz jen proto, aby vás donutili poslat peníze na účet u konkrétního brokera a okamžitě obchodovat podle jejich nefunkčních rad.

Oni tak za vás získají provizi a vy své peníze proděláte. A tím to celé skončí, protože jak z výše uvedeného vyplývá, skutečná identita lidí za ProCoin zůstává skrytá, takže už je nikdy nedohledáte.

Závěr

Závěrečné hodnocení v rámci ProCoin recenze může být jen jedno: jedná se o podvod, který vás může připravit o peníze, takže se mu vyhněte.

Obchodováním binárních opcí je možné vydělávat peníze, ale nejdříve je třeba se naučit obchodovat a vybudovat si ziskovou strategii. O to se můžete pokusit bez rizika na demo účtu, který k tomu slouží.

A zapomeňte na to, že vám bude někdo vydělávat peníze zadarmo, všechny takové nabídky jsou podvodné.

One thought on “POZOR na ProCoin podvod – recenze

  1. Tyhle weby vytvari porad jeden psychicky postizeny a zakomplexovany zoufalec. Viz nezadluzujmese.cz, procoinsro.cz, klubhracu.com a dalsi. A ani mu to poradne nefunguje tak musi jak zoufalec vytvaret nove a nove.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *