Pozor na Projekt95Pro – recenze podvodu

Projekt95Když na našich stránkách varujeme před podvody, obvykle je to před těmi, které jsou lokalizované do češtiny. Dnes se trochu netradičně budeme věnovat systému Projekt95Pro neboli P95, který v češtině sice není, ale jisté spojení s Českou republikou má.

Postupně totiž zjišťujeme, že i za podvody, jako jsou Tomas Vlas, Miroslav Kadlec nebo Tomáš Stodola zřejmě stojí lidé ze zahraničí. Tyto stránky bývají propagovány na různých adresách, a když se podíváte na hlavní stránku domény, často spadnete právě na Projekt95, a to v původní německé nebo anglické verzi.

O čem Projekt95Pro je?

Jedná se o podvod, který je v zahraničí hojně rozšířený, u nás známe podobné, jako Free Diamond App nebo OptioNavigator.

Projekt95Pro doprovází vymyšlený příběh jistého Richarda, který pracoval na burzách v Londýně a Frankfurtu a vyvinul software, který automaticky obchoduje binární opce s velkými zisky. Richard své zisky zkoušel rozmnožit přes licence a zaměstnance, ale nakonec usoudil, že nejlepší je poskytovat svůj obchodní systém zadarmo a inkasovat 5 procent zisků ostatních. Odtud číslo 95 v názvu, má vám zůstat 95 procent zisků.

Svůj příběh dokládá falešnými výpisy z bankovních účtů a jiným naprosto bezcennými obrázky ve videu. A navíc lže, že je všechno zadarmo a že nic nemusíte platit. Samozřejmě, že musíte, protože po vás bude chtít, abyste si otevřeli obchodní účet na binární opce a složili na něj peníze.

Po našich zkušenostech s mnoha podvody můžeme s jistotou říct, že jde jen o reklamu. Autor těch stránek si určitě nechá od brokerů platit za reklamu a Projekt95Pro je cesta, jak jim dohazuje nové zákazníky. Za cenu lží a s tím, že když nechají jeho systém obchodovat své účty, o peníze přijdou.

Závěr

Projekt95Pro je podvod, který vám lže o tom, že vám sám bude automaticky vydělávat peníze, a tlačí vás k vybraným brokerům. Opakujeme to pořád dokola, žádný automatický systém nabízený tímto způsobem vám zisky nepřinese. Vydělávat na binárních opcích je možné, ale cesta vede přes učení na demo účtu, zkušenosti, vlastní obchodování a svobodnou volbu spolehlivého brokera.

2 thoughts on “Pozor na Projekt95Pro – recenze podvodu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *