Pozor na stránky Investujme.eu

Investujme
Holá propaguje Investujme, Voříšková Nezadlužujte se, ale je to ze stejné e-mailové adresy.

V posledních dnech se českými e-mailovými schránkami začal šířit nový spam o binárních opcích pod jménem „Investujme.eu“. Projekt je řízen stejnými podvodníky jako Nezadlužujte se, se kterým máme zkušenosti.

Čeští podvodníci si v ničem nezadají s těmi zahraničními a i u nás máme řadu zázračných obchodních systémů, které vám budou vydělávat peníze zadarmo, aniž byste museli cokoliv znát nebo umět. Pochopitelně jsou to jen prázdné sliby a pravý účel těchto projektů je zcela jiný, evidentně je to klamavá reklama brokerům, kteří o tom kolikrát ani nemají ani tušení.

Zdá se, že novinkou v oblasti českých podvodů je projekt Investujme. Jeho stránky jsou zatím víceméně prázdné, ale stejnou e-mailovou schránku začala v minulosti používat fiktivní Ing. Eva Voříšková z podvodu Nezadlužujte se. Teď z ní píše další velmi pravděpodobně fiktivní osoba Ing. Veronika Holá. Je tedy zřejmé, že jsou tyto dva podvody spojené.

A co projekt Investujme nabízí? Stejně jako všichni jeho povodní předchůdci hovoří o tom, že si budete vydělávat prostřednictvím binárních opcí. Opět jsou používány rádoby chytré fráze, které mají udělat dojem na lidi, kteří o obchodování nic nevědí, jako například „Výdělek je řízen programem na ochranu rizik, což je v naší republice absolutní novinkou.“

Takže pozor na projekt Investujme.eu, prokazatelně se jedná o lidi, kteří už mají na svědomí jiné podvody. Jejich obvyklým postupem je si vás trochu proklepnout prostřednictvím pár otázek a pak vás natlačit k jimi vybranému brokerovi, u kterého si budete muset otevřít účet, abyste mohli pokračovat. V předchozích projektech pak posílali bezcenné obchodní signály.

Mimochodem, o upřímnosti jejich předchozího projektu Nezadlužujte se hovoří dobře fakt, že na začátku listopadu tvrdili, že 16. 11. budou muset pozastavit přijímání nových lidí kvůli velkému zájmu, aby hned 18. 11. a v dalších dnech dál spamovali a lákali dál.

A to s naprosto lživým vysvětlením, že kontaktovali „přiděleného komisaře EU“ a dostali další dotaci. Viděl někdy někdo, že by EU přidělovala komisaře firmám? Je to naprostá hloupost, Nezadlužujte se si vymýšlí, na evropských dotacích nedostali a nikdy nedostanou ani haléř, je možné si to ověřit u ČNB a/nebo orgánů EU.

Podobný časový tlak se snaží na vás vyvinout Investujme, když říká, že se jedná o časově omezenou nabídku.

Závěr

Závěr musí být stejný jako vždy. Obchodováním binárních opcí se dají vydělávat peníze, ovšem musíte se nejdřív naučit obchodovat a připravit si ziskovou obchodní strategii, začínat je vždy třeba na demo účtu, kde nic neriskujete. Peníze zadarmo vám nikdo vydělávat nebude, kdyby ano, ekonomika by nemohla fungovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *