Pozor na stránky Investujme.eu

Investujme
Holá propaguje Investujme, Voříšková Nezadlužujte se, ale je to ze stejné e-mailové adresy.

V posledních dnech se českými e-mailovými schránkami začal šířit nový spam o binárních opcích pod jménem „Investujme.eu“. Projekt je řízen stejnými podvodníky jako Nezadlužujte se, se kterým máme zkušenosti.

Čeští podvodníci si v ničem nezadají s těmi zahraničními a i u nás máme řadu zázračných obchodních systémů, které vám budou vydělávat peníze zadarmo, aniž byste museli cokoliv znát nebo umět. Pochopitelně jsou to jen prázdné sliby a pravý účel těchto projektů je zcela jiný, evidentně je to klamavá reklama brokerům, kteří o tom kolikrát ani nemají ani tušení.

Zdá se, že novinkou v oblasti českých podvodů je projekt Investujme. Jeho stránky jsou zatím víceméně prázdné, ale stejnou e-mailovou schránku začala v minulosti používat fiktivní Ing. Eva Voříšková z podvodu Nezadlužujte se. Teď z ní píše další velmi pravděpodobně fiktivní osoba Ing. Veronika Holá. Je tedy zřejmé, že jsou tyto dva podvody spojené.

A co projekt Investujme nabízí? Stejně jako všichni jeho povodní předchůdci hovoří o tom, že si budete vydělávat prostřednictvím binárních opcí. Opět jsou používány rádoby chytré fráze, které mají udělat dojem na lidi, kteří o obchodování nic nevědí, jako například „Výdělek je řízen programem na ochranu rizik, což je v naší republice absolutní novinkou.“

Takže pozor na projekt Investujme.eu, prokazatelně se jedná o lidi, kteří už mají na svědomí jiné podvody. Jejich obvyklým postupem je si vás trochu proklepnout prostřednictvím pár otázek a pak vás natlačit k jimi vybranému brokerovi, u kterého si budete muset otevřít účet, abyste mohli pokračovat. V předchozích projektech pak posílali bezcenné obchodní signály.

Mimochodem, o upřímnosti jejich předchozího projektu Nezadlužujte se hovoří dobře fakt, že na začátku listopadu tvrdili, že 16. 11. budou muset pozastavit přijímání nových lidí kvůli velkému zájmu, aby hned 18. 11. a v dalších dnech dál spamovali a lákali dál.

A to s naprosto lživým vysvětlením, že kontaktovali „přiděleného komisaře EU“ a dostali další dotaci. Viděl někdy někdo, že by EU přidělovala komisaře firmám? Je to naprostá hloupost, Nezadlužujte se si vymýšlí, na evropských dotacích nedostali a nikdy nedostanou ani haléř, je možné si to ověřit u ČNB a/nebo orgánů EU.

Podobný časový tlak se snaží na vás vyvinout Investujme, když říká, že se jedná o časově omezenou nabídku.

Závěr

Závěr musí být stejný jako vždy. Obchodováním binárních opcí se dají vydělávat peníze, ovšem musíte se nejdřív naučit obchodovat a připravit si ziskovou obchodní strategii, začínat je vždy třeba na demo účtu, kde nic neriskujete. Peníze zadarmo vám nikdo vydělávat nebude, kdyby ano, ekonomika by nemohla fungovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *