Pozor na web 11invest o binárních opcích

11invest podvod
11invest je kopie podvodu.

Nedávno odhalený podvod 11procent má svůj klon na adrese 11invest.eu. Jedná se o prostou kopii podvodných stránek, které jsme už podrobně recenzovali.

Těžko říct, jestli 11invest patří stejným autorům, kteří prostě jen udělali kopii svého webu na jiné doméně, nebo zda se této myšlenky chytil jiný podvodník a stránky zkopíroval. Podstatné ale je, že se jedná o stále stejný podvod na lidi.

Na stránkách 11invest se tak dočtete stejnou pohádku o tom, jak se znechucený burzovní obchodník rozhodl „přejít na druhou stranu“ ke slušným lidem a nechat je vydělávat na binárních opcích. Výměnou za to chce 11 procent z vašich zisků.

Všechno je to samozřejmě jedna velká lež, jejíž výsledkem budou vaše prodělané peníze. Z čeho všeho lze usoudit, že je to podvod, jsme rozebrali v odkazovaném článku, opakovat to tady tedy nemá smysl. Jen jsme chtěli upozornit, že vznikla kopie tohoto podvodu.

A perlička na závěr, autoři tohoto projektu evidentně čtou naše stránky, protože už ze svého webu stáhli nebezpečnou lež o tom, že zisky z obchodování binárních opcí není třeba danit. A není ani na novém webu 11invest. V původním článku jsme ji však zachytili na obrázku, takže se sami můžete přesvědčit, že tito podvodníci o obchodování nic nevědí a nemají s ním žádné zkušenosti.

 

2 thoughts on “Pozor na web 11invest o binárních opcích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *