POZOR PODVOD: Jana Janečková, Jana Petrová a Binatex – recenze

V této recenzi příběhu Jany Janečkové a Jany Petrové u brokera Binatex se dozvíte, proč se jedná o podvod na binárních opcích.

Jana Janečková

Jana Janečková podvodniceJana Janečková údajně je mladá matka z Opavy, která už měla dost nedostatku finančních prostředků, a tak začala vydělávat obchodováním binárních opcí. Za měsíc si prý přijde na více než 11 tisíc dolarů.

V nejmenované facebookové skupině našla tipy a strategie na obchodování, které jsou velmi jednoduché, takže už za první hodinu si vydělala 100 dolarů.

Jana Petrová

Jana Petrová podvodniceJana Petrová nedokončila studia na vysoké škole a pracovala jako prodavačka, než se naučila binární obchodování. Teď údajně je jednou z nejmladších milionářek na světě. Nyní prý vydělává 1,5 milionu korun denně.

A jak se naučila obchodovat? Překvapení! V nejmenované facebookové skupině našla tipy a strategie, díky kterým už během první hodiny vydělala 100 dolarů.

Podvod

Oba příběhy Janečkové a Petrové jsou samozřejmě naprostou fikcí a nelze vyloučit, že jich na internetu bude mnohem víc, přičemž se budou lišit jen jména a fotky hlavní postavy.

Podívejte na jejich fotky výše a uvidíte, že ty tváře ve skutečnosti patří někomu jinému. Jana Janečková není mladá matka z Opavy, ale ty fotky patří ruské modelce jménem Alena Shishkova.

TestO obdobně Jana Petrová není česká milionářka, její obrázky patří ruské ženě jménem Táňa Rybakova. To jednoznačně dokazuje, že oba příběhy o zbohatnuvších mladých ženách jsou naprosto vymyšlené.

A další důkaz, podívejte se na obrázek vpravo a uvidíte, že příběh obou žen o tom, jak se naučily obchodovat, je naprosto totožný, i když se má jednat o dvě odlišné osoby.

A jaký jejich recept na ziskové obchodování? To je na tom to nejvtipnější, v podstatě žádný. Jejich návod se totiž spokojí s tím, že vám vysvětlí, jak si otevřít účet u brokera a jako otevřít obchod. Ale ani zmínka o tom, jak určit, kterým směrem by se cena mohla vyvíjet, jestli nahoru nebo dolů, což je u binárního obchodování klíčové.

O co ve skutečnosti jde – Binatex

Janečková a Petrová se zaměří na to, aby vás poslali si otevřít účet u brokera Binatex. Je tedy naprosto zřejmé, že tento podvod využívá fiktivní příběhy s jediným účelem, získat nové zákazníky pro brokera Binatex. Je to tedy v podstatě klamavá reklama, nic jiného.

A celé je to nebezpečné v tom, že to obchodování bagatelizuje a zjednodušuje, posílá vás to rovnou do investování vlastních peněz, aniž byste si cokoliv vyzkoušeli předem, něco se naučili, nebo si plně uvědomili rizika spojená s burzovním obchodováním. Peníze totiž můžete nejen vydělat, ale také prodělat.

A co je zač broker Binatex? Vystačíme si s konstatováním, že se jedná o brokera neregulovaného, který nemá žádné oprávnění poskytovat investiční ani žádné jiné finanční služby v České republice. Za své aktivity v ČR si Binatex dokonce vysloužil varování od České národní banky.

Závěr

Jana Janečková a Jana Petrová jsou podvodnice, respektive fiktivní osoby s fiktivním příběhem, který je jen klamavou reklamou brokerovi Binatex, jenž nemá oprávnění poskytovat své služby v České republice.

Binární obchodování je složitější, než jak ho prezentuje v této recenzi popsaný podvod. Jestli si ho chcete vyzkoušet bez rizika, otevřete si bezplatný demo účet u regulovaného brokera.

Na demu testujte a cvičte, dokud si nevybudujete ziskovou strategii. Bez ní nemá smysl přecházet na obchodování se skutečnými penězi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneDigg thisShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorShare on RedditShare on TumblrShare on Yummly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *