POZOR podvod – Star News5 recenze

Lukáš BrabecNejnovější podvod zneužívající binární opce se jmenuje Star-News5 a je spojený se jménem Lukáš Brabec (či Jan Němec).

Fiktivní zpravodajský web Star News5 vypráví příběh o tom, jak zaměstnanec Vodafonu Lukáš Brabec vydělává desítky tisíc eur týdně obchodováním binárních opcí u brokera Anyoption. Příběh zmapoval novinář Jan Tomáš.

V článku vypráví Brabec svůj sedmidenní příběh, kdy z počátečního vkladu 250 eur udělal 45.235,50 eur.

Star News5 je podvod

Pro lidi, kteří s binárním obchodováním opcí nemají zkušenosti, to nemusí být na první pohled zřejmé, ale příběh vylíčený Lukášem Brabcem je tak nesmyslný, až je to úsměvné. Ze samotného textu článku je naprosto zřejmé, že se jedná o podvod.

Tak například Brabec říká, že první den vložil 250 eur na účet, z telefonu udělal první investici a druhý den měl na učtu 783 eur. To je prostě nemožné, znamenalo by to více než ztrojnásobení účtu jedním obchodem, a to prostě s binárními opcemi nejde.

Pak tu máme marketingové řeči o tom, jak se Anyoption o Brabce vlídně staral, přitom z minulosti víme, že se tento broker neštítí přijímat klienty od podvodníků. Star News5 je toho dalším důkazem.

A mimochodem, v bance by neměli důvod se ptát, odkud peníze pocházejí, protože to při bankovním převodu je vidět, kdo peníze poslal.

A jak vlastně Brabec obchoduje? To neprozradil. Takže jeho recept na úspěšné obchodování zůstává tajný, přesto vás vyzývá, abyste ho následovali k Anyoption.

Lukáš Brabec podvodník

Star News5 a Lukáš BrabecLukáš Brabec ve skutečnosti neexistuje, jedná se o fiktivní osobu. Nejlépe to dokazují zahraniční verze tohoto podvodu, kdy je u stejných fotek jméno Jonas Schäfer, Stan Janssen nebo třeba Carlo.

Podívejte se na obrázky a budete mít jasno. Stejně jako nejeden dřívější podvod, se kterými máme zkušenosti, se i tady jedná pouze o přeloženou zahraniční verzi.

Kromě jména Brabce se také mění jména novinářů, kteří článek dělali: Jan Meijer, Frank Bauer nebo Paolo Donati.

Jan Němec podvodník

V aktualizované verzi tohoto podvodu můžete najít i jiná jména, jako Jan Němec. Ale pořád platí, že se jedná o fiktivní osobu a kradenou fotku.

Podívejte se na náš obrázek a uvidíte důkaz, v německé verzi je u stejné fotky jméno Jonas Schäfer.

Závěr

Star News5 je podvod a Lukáš Brabec neexistuje. Jediným účelem tohoto projektu je nahnat nové zákazníky k brokerovi Anyoption, aby začali obchodovat nepřipravení. Takový postup ale vede ke ztrátám.

S obchodováním binárních opcí je třeba začít na demo účtu, kde si můžete všechno vyzkoušet zadarmo a připravit si ziskovou strategii, která vám pak bude vydělávat skutečné peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *