Pozor podvod: SuperAlertsPro a Tomáš Brabec

Po delší době se na českém internetu objevil nový podvod zneužívající binární opce, nese jméno SuperAlertsPro a je pod ním podepsaný údajný obchodník Tomáš Brabec. Po pravdě řečeno je to ale spíše staronový podfuk, který k nám opět přišel ze zahraničí.

Co je SuperAlertsPro a kdo je Tomáš Brabec

SuperAlertsProPodvody na binárních opcích odhalujeme už dva roky a při pohledu na tento jsme hned poznali, že už jsme něco velmi podobného viděli. A skutečně, je to jen trochu převlečený… ale o tom až později.

O co jde? Má se jednat o obchodní systém, který vám bude říkat, kdy a do jakých obchodů máte vstupovat, výsledkem mají být velké zisky. Tomáš Brabec tvrdí, že vydělává více než 30 tisíc eur měsíčně.

Svůj software teď „výjimečně“ nabízí jen 100 lidem zdarma, pak za něj bude chtít 1500 eur. Tvrdí o něm samé pohádkové věci, jako například že můžete „zdvojnásobit nebo dokonce ztrojnásobit svůj měsíční příjem“, nebo že se „nemusíte vůbec nic učit“.

Jsou to samozřejmě jen lži, hoax a jedním z prvních znamení svědčících o tomto faktu je skutečnost, že je propagován spamem.

Ale přejděme k jasným důkazům. Prostudovali jsme stránky SuperAlertsPro a zjistili jsme, že jak u těchto podvodů bývá obvyklé, existuje v různých jazykových mutacích. A jaká to náhoda, Tomáš Brabec se tak najednou jmenuje třeba Frank Neumann nebo Antoine Leroi.

Všechno ostatní je stejné, tvář obchodníka, výpisy z účtů a tak dále, jen jméno se mění. Navíc když si to srovnáte s BinaryBotPro, zjistíte, že je mnoho věcí velmi podobných, třeba ty falešné výpisy z bankovních účtů jsou stejné!

 Tomáš Brabec  Antoine Leroi  Frank Neumann
V různých jazycích se mění jen jméno, všechno ostatní zůstává stejné.

Není tedy pochyb o tom, že SuperAlertsPro je podvod, navíc v ničem nový. Rádoby omezený počet licencí na 100 je samozřejmě také výmysl. Podívejte se na ty stránky zítra, pozítří, kdykoliv, a uvidíte, že dostupný bude ten systém pořád zadarmo.

Co se týče samotného obchodního systému, ve světle výše uvedených důkazů nemělo smysl ho testovat. Protože vypadá téměř úplně stejně jako jeho zmíněný předchůdce, se kterým máme osobní zkušenosti, určitě se opět jedná o generátor víceméně náhodných signálů, které dlouhodobě přinesou ztráty vašemu obchodnímu účtu.

Naklonovaná verze tohoto programu se objevuje pod názvem ProSuperTrader.

Závěr

Nevěřte SuperAlertsPro ani žádnému jinému programu, který vám bude slibovat, že vám bez vaší práce a učení bude vydělávat peníze, nic takového neexistuje. Na binárních opcích můžete vydělávat peníze, ale jedině tak, že jim věnujete čas, naučíte se je a budete obchodovat sami. Nejjednodušší je si je vyzkoušet bez rizika na demo účtu.

30 thoughts on “Pozor podvod: SuperAlertsPro a Tomáš Brabec

 1. dobrý den, taky jsem naletěla. Prosím, jakým způsobem můžu zažádat o vrácení peněz?

  1. Dobrý den, zažádejte o výběr peněz z účtu u brokera (Anyoption?), u kterého jste si zřídila obchodní účet prostřednictvím SuperAlertsPro.

 2. Dobrý den,
  také jsem naletěla, lépe řečeno nejsem plnoletá a moje fantazie a „takto a snadně“ získaných penězím byla dost velká, na tuto stránku jsem narazila stejně náhodně jako na tu druhou, aneb na ten podvod, přemluvila jsem rodiče a zaregistrovali jsme se, poté jsem narazila na tuto stránku a teď mám chuť ty účty zrušit, ale „překvapivě“ to na SuperAlertsPro nejde, zažádám o to. Chci se zeptat jestli i stránky „anyoption (TM) “ nebo tak nějak jsou taktéž podvodné a problémové, nebo jsou alspoň bezpečnější než SuperAlertsPro…? 🙂 Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den, Anyoption je regulovaný broker, ale moc dobré zkušenosti s ním nejsou. Nicméně zrušit u něj účet a vybrat peníze by mělo jít.

 3. Ahojte, já jsem byla nedůvěřivá a řekla jsem si, že peníze nikam nepošlu… Jediné co jsem udělala, tak jsem vyplnila e-mail a odeslala… To snad ještě neznamená nějakou registraci…? Žádný účet jsem nezaložila a nic dál, tak snad ani můj mail nějak nezneužijí…?!?

  1. Zdravím, při nejhorším Vám jen budou posílat e-maily, ať si otevřete účet a vložíte na něj peníze, ale jinak se nic neděje.

 4. Čím déle jsem na stránce tím rychleji přibývají členové … Po obnovení stránky už jich je zase ale jen 19 a začínají zase pomalu narůstat 😀

 5. Přeji dobrý den, poněkud nechápu, jak může někdo věřit takovým návnadám. Podobné reklamy typu, „jedna paní/pán objevil/objevila náhodou úžasnou metodu na cokoliv. Klikni pošli… se pravidelně objevuji na webových stránkách. Asi to funguje, i když poněkud jinak a naěkoho jiného než si naivní důvěřivci malují.

 6. Pane Jane Hanáku,opravdu jste tak hloupej že by jste poslal někam naskenovanou platební kartu?

 7. DOBRY DEN.VYPADLA JSEM A NEMOHU ZALOZIT UCET.POTREBUJI RADU JAK SE PŘIHLASIT A ZALOŽIT UČET.
  MOC DĚKUJI JITKA

  1. Dobrý den, jestli si chcete založit úžet u SuperAlertsPro, tak si raději ještě jednou přečtěte článek, je to podvod.

 8. Zůstalo mi 113eur, na jednom z odkazu chtějí poslat naskenovaný doklad totožnosti s platební kartou. Nevím, zda na základě poslání těchto věcí mi bude poslána částka zpět? Děkuji

  1. Dobrý den, pokud jste neobchodoval, pravděpodobně Vám budou chtít strhnout poplatek za výběr.

    1. Dobrý den, záleží, kolik vám zůstalo na účtu, při nejhorším by to mělo jít s poplatkem. Požádejte brokera.

 9. podvody a furt jen podvody. ještě že jsou takový jako jste vy 😉 proto je lepší, když na něco takovýho narazíte, tak přes google hned a ono se ukáže prezentace.

   1. stačí to nahlásit na internetovou policii,stejně jako otravné mobilní číslo,vše budou řešit…

 10. dobrý den,
  tak jak tak čtu, tak jsem naletěl-zaregistroval jsem se-ale účet jsem nezřídil, ani žádné peníze jsem nikam neposílal-jak z toho ven?Doufám, že mi nepříjde každý měsíc účet na 1500E?Prosím poraďte díky Vladimír

  1. Dobrý den, registrace by vás neměla k ničemu zavazovat, ale klidně je požádejte o zrušení registrace. Zkušenosti jsou takové, že vás budou akorát otravovat, ať si na účet pošlete peníze.

  2. Když jste * a věříte, že vám dnes dá někdo něco bez práce a zadarmo. To snad není možný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *