POZOR, SmartBotPro je podvod – recenze

V sérii podvodných robotů na binární opce se objevilo další jméno – SmartBotPro. Tato recenze vysvětluje, proč se mu vyhnout.

SmartBotPro je program, který má obchodovat binární opce zcela automaticky za vás. Pouze ho spustíte, a podle výsledků, které se zobrazují na stránce robota, máte dosahovat výrazných zisků.

A robot je zadarmo. Takže je to všechno jednoduché, program zadarmo bude obchodovat za vás a vydělávat vám peníze? Jistě, že ne…

SmartBotPro podvod

U binárních robotů se opakuje stále stejný koncept a v tomto případě i stále stejný program. Tento software používá celá řada podvodů, například Option Robot, Dual Robot nebo iRobot. Podívejte se na obrázek a uvidíte důkaz.

Tento program má českou verzi, byť jen strojový překlad, a proto před ním varujeme. Jsou s ním rozsáhlé zkušenosti a víme, že ztrácí peníze.

Co je však na SmartBotPro nejhorší, je jeho demo verze. Ta totiž falšuje výsledky a generuje zisky, které nejsou reálné. Využívá fiktivní ceny, aby toho dosáhla.

To v mnoha uživatelích vyvolá dojem, že program opravdu dokáže obchodovat ziskově, takže si pak založí skutečný účet a nechají robota obchodovat s vlastními penězi. Ovšem skutečné výsledky už falšovat nejdou, takže přijdou ztráty.

Tuto skutečnost můžete předem odhalit pouze tak, že si vedle testovacího režimu SmartBotPro otevřete jinou obchodní platformu skutečného brokera binárních opcí a porovnáte ceny, za které jsou obchody otevírány a uzavírány.

Tímto způsobem zjistíte, že robot používá fiktivní ceny, aby zkreslil výsledky obchodů, které otevřel.

Varování regulátora

Smart Bot Pro se dokonce dostal na černou listinu italského finančního regulačního úřadu CONSOB, který upozornil, že za tímto robotem nelze vystopovat žádný regulovaný subjekt. A samozřejmě platí, že programy, které mají obchodovat za vás, nebo jen generovat obchodní signály, licenci mít musí.

Závěr

SmartBotPro je nebezpečný podvod, který vás oklame demem s falešnými výsledky. Ve skutečnosti je to ztrátový program.

Pokud chcete vidět, jak skutečné obchodování funguje, otevřete si bezplatný demo účet u regulovaného brokera.

Na něm si můžete vše vyzkoušet bez rizika a naučit se obchodovat ziskově. Teprve pak můžete začít investovat skutečné peníze.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *