PRIMITIVNÍ PODVOD: Star News5 se vrací s Lottery Heroes – recenze

Lottery Heroes

Podvodný plátek Star News5 trochu pozměnil svůj příběh a nyní se vás snaží přesvědčit, že můžete získat systém na vyhrávání v loteriích.

Ve Star News5 (případně EuroMoney) se v nejnovějším článku můžete dočíst, že do Česka dorazil tajný americký systém na vyhrávání v loteriích, který používají celebrity a bohatnou díky němu. Jmenuje se Lottery Heroes.

Star News5 údajně vypátral Čecha Jana Němce (Jakub Bartůšek), který tento systém používá a stal se z něj milionář. Pod článkem je podepsaný reportér František Horák.

Lottery Heroes je podvod

Celý výše popsaný příběh je samozřejmě nesmysl. Loterie je o náhodě a na světě neexistuje žádný systém, který by vám mohl zaručit výhry v jakékoliv loterii. To je prostě fakt. Takže každý systém na vyhrávání v loteriích je podvod, Lottery Heroes není výjimka.

Kromě toho Star News5 nejsou žádné skutečné noviny, je to web založený podvodníky, který publikuje podvodné články. Poprvé jsme se s ním setkali už před třemi lety, když propagoval podvod s binárními opcemi.

Všechny články, které jsme kdy ve Star News5 viděli, byli vždy fiktivní příběhy s cílem nalákat lidi do podvodů.

Jan Němec neexistuje

Jan NěmecPříběh o Lottery Heroes je tak primitivní podvod, že ho lze velmi snadno odhalit. Když si srovnáte anglickou, německou a českou verzi, zjistíte, že příběh je úplně stejný, fotografie jsou úplně stejné, ale jméno hlavního hrdiny se mění.

V češtině u fotky údajného milionáře najdete jméno Jan Němec (Jakub Bartůšek), v angličtině Richard Mooney a v němčině Jonas Schafer, důkaz najdete na našem obrázku.

To dokazuje, že je vše smyšlené.

Jak vás připraví o peníze

Tento podvod je velmi jednoduchý, pošle vás do pochybné loterie Lottery Heroes, kde si za desítky eur nakoupíte lístky do slosování, pak nic nevyhrajete a o peníze přijdete.

Závěr

Příběh o Janu Němecovi a Lottery Heroes ve Star News5 je podvod. V loteriích nemůžete pravidelně vyhrávat a bohatnout, výhry jsou dílem náhody.

Pokud se chcete vyhnout náhodě, můžete zkusit burzovní obchodování, protože ceny aktiv se nepohybují náhodou. Začít můžete na bezplatném demo účtu.

Nezapomeňte ale, že v burzovním obchodování můžete peníze nejen vydělat, ale také ztratit, takže pokud se rozhodnete investovat skutečné peníze, buďte opatrní.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Lottery Heroes
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Lottery Heroes
Cena:
CZK 250
Dostupnost:
Available in Stock

One thought on “PRIMITIVNÍ PODVOD: Star News5 se vrací s Lottery Heroes – recenze

  1. Plný souhlas, jen tahají z lidí peníze. Je to jen o štěstí. Vsadil jsem 30€, výhra nula!!!
    Vsadil jsem Sportku a vyhrál jsem. Nic moc, ale i málo potěší. Zase to je jen o štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *