Přímý nákup kryptoměn přes platební kartu u IQ Option – jak na to

Peněženka na kryptoměnyBroker IQ Option pokračuje v rozšiřování nabídky obchodování s kryptoměnami, nyní je možné je koupit přímo přes platební kartu.

IQ Option by se ještě letos měl stát ve spolupráci s Open Trading Network komplexním řešením pro kryptoměny, včetně plnohodnotné burzy. Do té doby pomalu přidává funkce, které obchodování s kryptoměnami umožňují.

Kromě toho, že na cenové pohyby digitálních měn můžete u něj spekulovat pomocí investičního nástroje CFD, je možné je koupit i přímo do osobního vlastnictví.

Přímý nákup kryptoměn

Nákup kryptoměnPokud už účet u IQ Option máte, máte k dispozici peněženku na kryptoměny. Když ji otevřete, můžete nakupovat za předpokladu, že máte peníze na účtu. Vložit peníze můžete na účet obvyklými způsoby, jako jsou platební karty a Skrill.

V současnosti je možné koupit následující kryptoměny: bitcoin, ethereum, ripple, bitcoin cash, dash, litecoin, ethereum classic, zcash, omisego, bitcoin gold, qtum, neo, stellar a tron. Vybírat mimo peněženku u brokera je možné jen bitcoin, ostatní měny je zatím možné jen nakupovat a prodávat u IQ Option, ale to se také změní.

Pokud ještě účet u IQ Option nemáte, můžete použít tento odkaz (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení) a nakupovat kryptoměny s využitím platební karty. To umožní rychle nakoupit libovolné kryptoměny, ale poté stejně nakonec budete muset projít obvyklým ověřením totožnosti, aby se váš účet kompletně aktivoval.

Dodejme, že i zde platí to, co na většině ostatních burz, tedy že přímý nákup s využitím platební karty je o několik procent dražší, než kdybyste nakupovali přímo v trhu. Je to daň za platbu kartou a za zjednodušení a zrychlení celého procesu u regulovaného brokera na pár kliknutí.

Tento typ nakupování kryptoměn se proto hodí spíš pro případ, že máte v plánu kryptoměnu držet delší dobu s předpokladem, že její cena poroste. Pokud se chcete pustit do intradenního obchodování a skalpovat, není to vhodný způsob.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *