Proč je Optionavigator podvod od EZTrader

Jedním z častých témat dotazů, které dostáváme, jsou automatizované obchodní systémy pro binární opce. Lidé se nás ptají, jestli ten či onen systém opravdu funguje tak, že vám zadarmo bude vydělávat peníze. Je to samozřejmě vždy podvod, patří mezi ně i Optionavigator, o kterém jsme už jednou psali.

Ovšem při našem dalším pátrání jsme zjistili, jak kolosální a mezinárodní podvod OptioNavigator (či Optionnavigator) je. Je propagován v mnoha světových jazycích na mnoha doménách, u nás třeba na binarni-opce-bonus.cz. Ale při analýzách těchto stránek jsme zjistili, že všechny nitky vedou k doméně crazycashformula.net.

A na té adrese jsme našli ty další a nejlepší důkazy, že je Optionavigator podvod. Za vše hovoří obrázky, které si můžete prohlédnout pod tímto článkem. Uvidíte na nich stejný příběh, který u nás údajně sepsala Sára Dudek o obchodníkovi binárních opcí, který se údajně jmenuje Martin Kozel. Je to samozřejmě velká lež, protože české stránky mají hned dvě verze a na každé vypadá Kozel úplně jinak. Při hlubším pátrání není těžké zjistit, že jsou to nakoupené fotky z veřejných databází.

Ale pojďme dál, úplně stejný příběh o obchodníkovi binárních opcí se stejnými zisky najdete v mnoha různých jazycích, ale u stejných fotek je místo jména Martin Kozel třeba Franck Laurent, Edward Green, Emil Jansson, Edo Biemans, Tomás Ferreira, Ralf Fiedler, Oliver Lee nebo Mark Synner. Z toho je naprosto jasné, že se jedná o holý výmysl včetně těch výdělků.

Pikantní na tom je, že v některých jazykových verzí se ke stránkám otevřeně hlásí EZTrader, dokonce uvádí i kontaktní email a mateřskou společnost WGM Services. Podle nás to znamená jediné, tento mezinárodní podvod organizuje EZTrader.

Aby toho nebylo málo, tak na stejné doméně leží také různé jazykové mutace „Obchodování pro nováčky.“ Na tyto stránky jsme také v minulosti upozorňovali, a že jsou lživé, dokazují stejným způsobem obrázky. V různých jazycích máte v pravém rámci stránky úplně stejné příběhy o tom, kolik který obchodník binárních opcí díky nim vydělal, jenomže pokaždé je tam jiné jméno a jiná země.

A i k tomuto Obchodování pro nováčky se stejným způsobem hlásí EZTrader, i když opět jen v některých jazycích. Na stejně doméně pak leží ještě další dva fiktivní příběhy dvou žen, u nich už nemůže být pochyb, že jsou ze stejného soudku jako Optionavigator.

Co z toho plyne? V první řadě to, že určitě nedoporučujeme brokera EZTrader, který sám sebe propaguje tímto podvodným způsobem. V druhé řadě pak to, že na obdobných základech stojí všechny ostatní veřejné automatizované či poloautomatické obchodní systémy, se kterými jsme se setkali a které jsou nabízeny s tím, že vám zadarmo budou vydělávat peníze. Pokud chcete, aby vám binární opce vydělávaly peníze, musíte je obchodovat sami, vyzkoušet si to můžete na demo účtu bez rizika.

3 thoughts on “Proč je Optionavigator podvod od EZTrader

  1. Ahoj,
    Jmenuji se Rick Patterson a já jsem manažer účet pro EZTrader.As zástupce společnosti EZTrader Mohu mluvit jen o EZTrader behalf . OptioNavigator je jen jedním z mnoha firem v binární možnosti trhu, který EZTrader je pracovní with.This již bylo řečeno, problémy mu přednese OptioNavigator nejsou odpovědností EZTrader . EZTrader je spolehlivý a bezpečný platformu, která je upravena ve všech zemích EU . Pokud je v každém případě , někdo má dotaz nebo obavy EZTrader , prosím, kontaktujte mě na [email protected]

    Hello,
    My name is Rick Patterson and I am the account manager for EZTrader.As an EZTrader representative I can only speak on EZTrader’s behalf. OptioNavigator is just one of many companies in the binary options market that EZTrader is working with.This being said, problems brought up by OptioNavigator are not the responsibility of EZTrader. EZTrader is a reliable and a secure platform which is regulated in every EU country. If, in any instance, anyone has a question or concern about EZTrader, please contact me at [email protected]

  2. Pokud by to nekoho zajimalo, za EZtrader a Optionavigator stoji stejni lide jako za Zoomtrader.

    Jsou to Cesi (skupina kolem panu Barta, Nosakovec, Demiger, Havle, Pohanka, Trubacik a dalsi), sidli v Praze a ted se dali dohromady s nejakymi z*. Uz to maji docela mezinarodni, podle me v tom litaji vyssi desitky milionu korun mesicne, mozna i vic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *