OTŘESNÝ PODVOD: Profesor Thomas Lauren a Ripple – recenze

Profesor Thomas Lauren - recenze

V této recenzi odhalujeme podvod, za kterým stojí fiktivní profesor Thomas Lauren, jenž nabízí balíček kryptoměny Ripple se zázračnými výdělky.

Co nabízí Thomas Lauren

Thomas Lauren se představuje jako profesor, který objevil metodu pro snadné a rychlé vydělávání peněz s pomocí kryptoměny Ripple. Počáteční investice do Ripple balíčku ve výši 1099 Kč má už během prvního měsíce vygenerovat zisk 90000 Kč.

Lauren tvrdí, že nemusíte riskovat své úspory, že nemusíte mít žádné znalosti v oblasti digitálních měn, že tomu stačí věnovat deset minut denně, abyste získali finanční nezávislost. Jeho metodou si údajně vydělává už 800 tisíc lidí po celém světě.

Lauren používá internetovou měnu Ripple, protože ta podle něj bude rychle růst, zatímco nejstarší kryptoměna Bitcoin jde nahoru už jen pomalu.

Profesor Thomas Lauren je podvodník

Bohužel musíme konstatovat, že se jedná o podvod. Thomas Lauren je podvodník, respektive fiktivní osoba vymyšlená podvodníky, kteří vás chtějí obrat o peníze.

Jedná se jen o další kopii podvodů s fiktivními profesory: Graham Le Roux a Ripple, Adam Peterson a Ripple, Adam Peterson a Tron. Před těmito podvody jsme už varovali a naši čtenáři v diskuzích pod odkazovanými články detailně popsali své negativní zkušenosti.

Profesor Thomas Lauren neexistuje, tedy alespoň ne jako zázračný obchodník s Ripplem. Když se podíváte na náš obrázek níže, uvidíte, že podvodníci ukradli fotku profesora Philipa R Wooda, umazali mu vlasy a rozmazali pusu, a udělali z něj Thomase Laurena. Jasný podvod.

Zřejmě si mysleli, že když fotku trochu rozmažou, nepůjde poznat, odkud ji odcizili, nám si ji ale přesto podařilo dohledat.

Lauren je podvodník

Falešné zkušenosti

Další zjevně zfalšovaná věc na webu profesora Thomase Laurena jsou pozitivní zkušenosti lidí, kteří si od něj úž údajně balíček Ripple koupili.

Tento podvod totiž je opět mezinárodní, má stránky v různých jazycích. Když si různé jazykové verze porovnáte, uvidíte, že u fotek stejných lidí najdete různá jména. Vše je tedy falešné.

Lidé, kteří jsou na těch obrázcích, nemají s Laurenem vůbec nic společného, nic od něj nekoupili a nemají tušení, že jejich tváře byly takto zneužity.

Zkušenosti uživatelů

Samé lži

Thomas Lauren vám předkládá řadu lží o kryptoměnách. Jak jednoduché je s nimi vydělávat, že určitě brzy vyletí nahoru a tak dále. Úsměvné je, jak podvodníci vědí o kryptoměnách velmi málo, i když je používají jako zástěru pro své krádeže.

Tak například Lauren má na svém webu graf, který podle něj ilustruje, jak roste hodnota bitcoinu. Jenomže popisky grafu jasně ukazují, že jde o ilustraci hash ratu, tedy výpočetního výkonu sítě Bitcoin, který je dán součtem výkonů počítačů do ní zapojených. Cenový graf vypadá ve sktuečnosti úplně jinak.

Kryptoměny jsou moderní a relativně komplikovaná technologie, která je stále opředena mýty. Podvodníci se to snaží zneužít a používají je jako zástěru, aby obelhali své oběti.

Bitcoin

Jak vás podvedou

Jelikož tento podvod funguje v různých verzích už roky, je s ním opravdu hodně zkušeností. Od našich čtenářů víme, že pokud si Ripple balíček objednáte, přijde vám na dobírku balíček ze zahraničí, který bude obsahovat bezcenné papíry.

Rozhodně nebude obsahovat žádné užitečné informace, a už vůbec ne kryptoměnu Ripple, tedy například soukromý klíč k peněžence, ve které by byla uložena, abyste se stali jejími skutečnými vlastníky.

Ripple existuje

Je třeba dobře rozlišovat. Profesor Thomas Lauren je fiktivní postava vymyšlená podvodníky, kteří používají kryptoměny jako zástěru, aby vás obrali o peníze. Skutečných kryptoměn se ale přitom ani nedotknou, jen z vás vymámí peníze, a nic vám za to nedají.

Na straně druhé Ripple je skutečný. Správně řečeno je Ripple společnost, která využívá ve svých produktech pro banky a ostatní finanční instituce kryptoměnu XRP. Kryptoměna se tedy jmenuje XRP, zatímco Ripple je název společnosti.

XRP patří mezi největší kryptoměny na světě podle tržní kapitalizace. Rozhodně ale nelze říct, že určitě rychle vyletí nahoru. V minulosti se to stalo, stát se to může znovu, ale v investování žádné jistoty nejsou, zvlášť ne v investicích do kryptoměn. Nahoru už nemusí jít nikdy. Kdo tvrdí, že s jistotou ví, co kryptoměny udělají v budoucnu, je lhář.

Pokud chcete investovat do kryptoměn, musíte si udělat vlastní rešerši a vlastní názory. Investoři musí dělat informovaná rozhodnutí, uvědomovat si riziko investování a používat jen peníze, které si můžou dovolit ztratit. To je jediný racionální přístup.

Hodnocení

Profesor Thomas Lauren a jeho balíček Ripple je podvod. Lauren neexistuje a na dobírku poštou vám přijde balíček s bezcennými papíry. Takže si ho neobjednávejte. Pokud jste si ho už objednali, tak ho nepřebírejte, neplaťte a nechte ho vrátit odesílateli.

Pokud vás zajímá skutečné obchodování s kryptoměnami, slouží k němu burzy a brokeři. U brokerů můžete získat bezplatný demo účet a vyzkoušet si vše s virtuálními penězi.

Na závěr musíme zopakovat, že kryptoměnové obchodování je riskantní, takže buďte opatrní, uvědomujte si rizika a neinvestujte skutečné peníze, dokud nebudete dobře vědět, co děláte.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Prof. Thomas Lauren
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Balíček Ripple
Cena:
CZK 1099
Dostupnost:
Available in Stock

One thought on “OTŘESNÝ PODVOD: Profesor Thomas Lauren a Ripple – recenze

  1. Kdo na to naletí, tak má v hlavě nas*áno! Tohle je úroveň idiot 1.B, čili jasný a snadno odhalitelný podvod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *