Reálné zkušenosti s TopBinary?

topbinaryČeské jazykové verze se dočkal broker TopBinary. Dělá to z něj však dobrého brokera? Jaké jsou s ním zkušenosti?

V posledních týdnech jsme byli svědky obvyklého fenoménu, který jsme už jednou popsali v případě eXbino. Broker TopBinary oslovil české weby o binárních opcích a najednou se začaly rojit recenze, některé dokonce velmi pozitivní.

Doposud s TopBinary neměl nikdo u nás zkušenosti, soudě podle publikovaných článků a zpětné vazby od obchodníků, a najednou se na některých webech dostal TopBinary na přední příčky jako to nejlepší, co vás může v životě potkat…

Náš článek je proto opět upozorněním, abyste recenze vždy brali s dostatečnou rezervou. A zároveň výzvou, pokud někdo už má reálné zkušenosti s TopBinary, aby se o ně podělil v diskuzi pod tímto článkem.

My s TopBinary zkušenosti žádné nemáme a ani nám o tomto brokerovi doposud nereferoval žádný obchodník. Takže na něj zatím nemůžeme mít názor, ani ho nemůžeme zařadit do našeho seznamu brokerů, na které jsou dobré ohlasy.

Čistě technicky je ale nabídka TopBinary podprůměrná. Minimální vklad na účet je 250 dolarů, minimální obchod 15 dolarů a maximální návratnost investice 80 %. Navíc broker neposkytuje demo účet. To jsou velmi nevstřícné podmínky.

To sice nutně nemusí znamenat, že je TopBinary nekvalitní broker, ale jeho nabídka obchodního produktu není moc konkurenceschopná.

Demo účet lze totiž dnes získat zadarmo a neomezený, a minimální obchod může být jen jeden dolar, což je vhodné nejen pro začátečníky, kteří přecházejí z dema na reálný účet, ale pro všechny, protože to umožní pružný money management a snadné škálování pozic.

Na závěr dodejme, že TopBinary je regulovaný broker, sídlí na Kypru, takže má licenci CySECu, jejím držitelem je společnost Goldenburg Group Limited, která za brokerem stojí.

9 thoughts on “Reálné zkušenosti s TopBinary?

  1. Já myslím , že tento web a opcexxx si už jen komentujete a sledujete navzájem 🙂 už Vám na to lidi moc neskáčou 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *