Recenze 24option

24option

Aktualizace: 24option dostal zákaz působení ve Francii, proto nemůže mít naše doporučení.

Recenze

24option je jedním z nejdéle působících brokerů v oblasti binárních opcí. A vzhledem k nabízeným možnostem i ten největší. Co je ovšem nejdůležitější, dlouhodobě se těší dobré pověsti mezi obchodníky. Stížností na různé brokery na binární opce je mnoho, ale ohlasy obchodníků z celého světa na 24option patří mezi ty nejlepší. Proto je 24option v našem seznamu doporučených brokerů.

Kromě dobré reputace patří mezi hlavní výhody 24option stabilní platforma s intuitivním ovládáním, velký výběr podkladových aktiv, možnost investovat do každé binární opce libovolnou částku a v neposlední řadě česká podpora. 24 option má totiž slovenského manažera, který vám bude na požádání přidělen. Pokud je ale pro vás důležitá čeština, tak je lepší volbou TopOption, který má obchodní platformu v češtině, podporu v češtině a licenci od České národní banky.

Mezi nevýhody můžeme zařadit relativně vysokou minimální výši obchodu $24 a nemožnost sestavit si vlastní binární opci. Ovšem vzhledem k široké nabídce splatností opcí druhá nevýhoda prakticky padá, protože si expirace můžete volit od 60 sekund, přes 2, 5, 15 minut až po hodiny a dny. Pro intradenní obchodování je nabídka více než uspokojivá.

Broker 24option.com
Min. vklad $250
Min. obchod $24
Max. obchod $50000
Typy opcí High/Low, Touch/No Touch, Boundary, Krátkodobé (1, 2 a 5 minut)
Aktiva Forex, indexy, akcie, komodity
Zisk z investice 65 % až 350 %
Vklady Platební karty, převod na účet, Liberty Reserve, MoneyBookers
Bonus ke vkladu Až 100 %
Výběry Platební karty, převod na účet, Liberty Reserve, MoneyBookers
Prodej opci před splatností Ano, některé typy
Mobilní platforma Ano
Demo Ano, při vkladu min. $250

Obchodování s 24option si můžete vyzkoušet na demu. Abyste získali demo účet, musíte si nejdříve otevřít skutečný účet alespoň s minimálním vkladem. Získáte tak podporu a možnost trénovat obchodování binárních opcí.

Naše recenze 24option by nebyla kompletní, kdybychom si neukázali, jak vypadá tato obchodní platforma.

24option – intuitivní ovládání obchodní platformy

7 thoughts on “Recenze 24option

 1. Dobrý den demo ůčet používám už třetí den a potřebuji poradit ohledně toho že se mi zasekl graf a nemůžu obchodovat nevím co s tím je díky za podporu.

  1. Dobrý den, to se musíte obrátit přímo na brokera, my s ním nemáme nic společného.

 2. Česká ani Slovenská podpora na 24 Option nieje.
  Teda pokiaľ sa bavíme o Manažérovi obchodného účtu – človek s ktorým budete komunikovať neustále s ktorým budete obchodovať. Majú pracovníka hovoriaceho Slovensky ale ten vám môže asistovať len pri transakciách medzi bankou a účtom 24 Op.
  (Včera som písal na chate stránky kde mi to potvrdili + Dnes 1.8.2014 som sa bavil s vlstným managerom obchodneho účtu o tom)

 3. Dobrý den,
  moc angličtinu neovládám, účet jsem si založila. Jak tedy mám požádat o demo účet?? Jde to i v češtině??

  1. Po založení účtu jste musela dostat kontakt na svého obchodního manažera. Toho požádejte o demo, případně se zeptejte na „czech or slovak support“.

 4. Dobrý den, ráda bych si u vás otevřela demo účet a začala bych zkoušet obchodovat s binárními opcemi, jak na to? Jsem teď v německu a do čech se dostanu až v prosinci. Děkuji za odpověď. Z.H.

  1. Navštivte stránky 24option, založte si účet a pak požádejte 24option o demo účet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *