Recenze Bitcoin Bank – čistý podvod [VAROVÁNÍ]

Bitcoin Bank recenze

V této recenzi odhalujeme podvod Bitcoin Bank, který byl navržen tak, aby vás obral o peníze při obchodování s kryptoměnou bitcoin.

Testovali jsme Bitcoin Bank a v naší recenzi podrobně vysvětlujeme, co je Bitcoin Bank, jak není skutečný a bezpečný, že je to podvod, a co musíte udělat, abyste zůstali v bezpečí.

Co je to Bitcoin Bank

Bitcoin Bank je skupina lidí, která poskytuje přístup k systému obchodování s bitcoiny. Aplikace Bitcoin Bank byla navržena tak, aby pracovala na autopilotu a generovala denní zisky z obchodování s kryptoměnami.

Podle oficiálních internetových stránek jsou hlavními rysy Bitcoin Bank:

 • Nejrychlejší a nejkonzistentnější obchodní aplikace na trhu
 • Obchoduje s přesností 99,4 % (vyhrává prakticky každý obchod)
 • Oceněný obchodní systém
 • Zdarma, žádné skryté poplatky
 • Vyžaduje pouze 20 minut času denně

Web také uvádí, že někteří uživatelé Bitcoin Bank vydělali svůj první milion dolarů za pouhé dva měsíce. Naše recenze však ukazuje, že žádné z těchto tvrzení není pravdivé.

Je Bitcoin Bank skutečný systém?

Ne, Bitcoin Bank není skutečný a poctivý systém. Můžeme to konstatovat, protože je založen na systému, který byl předmětem četných varování od finančních regulačních orgánů po celém světě.

Jde o to, že každý systém, který má automaticky obchodovat finanční trhy vaším jménem, ​​musí být schválen finančními regulačními orgány. Bitcoin Bank však nemá žádnou licenci, což z něj činí nelegální investiční službu, kterou nelze ve většině zemí nabízet.

Je Bitcoin Bank bezpečný systém?

Ne, Bitcoin Bank není bezpečný. Za prvé, byl navržen tak, aby ztratil vaše peníze, takže je velmi riskantní pro váš obchodní kapitál. Všechno, co do této aplikace investujete, bude ztraceno.

Za druhé, Bitcoin Bank je velmi riskantní pro vaše osobní údaje. Pokud do tohoto systému odešlete vaše osobní údaje, budou sdíleny mezi podvodníky, kteří se je pokusí zneužít k získání peněz od vás.

To je důvod, proč byste se neměli ani registrovat do Bitcoin Bank, natož do něj vložit jakékoli peníze.

Podvod Bitcoin Bank

Bitcoin Bank je podvod, to je skutečnost, kterou v této recenzi dokážeme. Ve skutečnosti se jedná o podvod, který existuje již dlouhou dobu, jen dostal nové jméno. Zde jsou důkazy.

1. Klonovaný podvod

Prověřili jsme již řadu variant tohoto podvodu, například Bitcoin Lifestyle, Millionaire Detector a Crypto Bull App. Na našem obrázku níže uvidíte další příklady podvodných programů, které jsou založeny na stejném webu a systému.

Podvodníci se ani neobtěžují s vytvářením různých webů, pouze všechno kopírují a mění jen jména. Tyto podvody jsou naprosto identické.

Bitcoin Bank je založen na systému, který byl navržen tak, aby ukradl vaše peníze. Doslova udělá opak toho, co slibuje. Vše, co si můžete přečíst na jeho webových stránkách, je lež.

Bitcoin Bank je podvod

2. Bitcoin Bank zkušenosti

Jaké jsou zkušenosti uživatelů Bitcoin Bank? Určitě ne takové, jaké jsou uvedeny na jeho oficiálních webových stránkách. Tam najdete spokojené zákazníky, kteří mluví o tom, kolik peněz vydělali, ale všechno je falešné.

Stačí se podívat na náš obrázek níže a uvidíte, že obrázky údajných uživatelů systému jsou ve skutečnosti fotky z fotobanky. Tito lidé neobchodují s Bitcoin Bank!

Pravidelně získáváme zpětnou vazbu od skutečných uživatelů podvodů založených na stejném systému jako Bitcoin Bank, a je velmi špatná, lidé s ním mají jen špatné zkušenosti, o tom není žádná diskuze.

Lidé si stěžují, že ztratili peníze a že je nemohou získat zpět. Tato obchodní aplikace jim nikdy nic nevydělala, vždy je jen připravila o kapitál, který investovali. V některých případech i opakovaně. To, s čím necháte Bitcoin Bank obchodovat, zmizí z vašeho účtu.

Zkušenosti s Bitcoin Bank

3. Neskutečné obchodní výsledky

Třetí důkaz, že Bitcoin Bank je podvod, je ve výsledcích obchodování, které najdete na jeho webových stránkách. Protože tabulka s živými výsledky je úplně falešná.

Můžeme to tvrdit, protože obsahuje kryptoměnové obchodní páry, které nejsou k dispozici u skutečných brokerů.

Nemluvě o tom, že ukazuje pouze výherní obchody, zatímco v reálném obchodování prostě není možné mít jen ziskové obchody.

Prohlášení o 99,4% úspěšnosti je úplný nesmysl, žádný obchodní systém na světě nemůže dosáhnout této míry. Tuto skutečnost vám potvrdí každý zkušený a trader.

Tyto obchodní výsledky nejsou skutečné

Bitcoin Bank vs. celebrity a média

Jedním z největších marketingových triků, které podvodníci používají k získání nových obětí pro své programy, jako je Bitcoin Bank, jsou doporučení celebrit. Vytvářejí spoustu falešných článků napodobujících renomovaná média, která vyprávějí příběhy o slavných lidech, kteří používají a investují s jejich systémy.

Pravděpodobně uvidíte články, které vyprávějí příběhy o tom, jak Bitcoin Bank používají Elon Musk, Bill Gates, Richard Branson, Gordon Ramsay, Martin Lewis, Jeremy Clarkson, Peter Jones a další celebrity.

Tyto články budou vypadat, jako by byly publikovány Mirror nebo Daily Mail. Nebo že byl tento program diskutován v televizi.

Pokud bude Bitcoin Bank lokalizován do České republiky, očekávejte falešné články webů jako jsou Novinky, iDnes a podobné, o doporučení v Interview ČT24 atd. Podvodníci si nejčastěji vymýšlejí, že jejich aplikace používají lidé jako Petr Kellner, Jaromír Jágr, Pavel Nedvěd, Daniel Křetínský a další.

Ale všechno bude falešné. Žádná celebrita nikdy nepoužila ani nedoporučila Bitcoin Bank, tento systém nikdy nebyl v televizi. Protože se jedná o investiční podvod, každý racionální člověk se od něj bude držet dál.

Aplikace Bitcoin Bank

Jak funguje aplikace Bitcoin Bank? Má dva účely: přimět vás k tomu, abyste věřili, že je to ziskový systém, a převést vaše peníze na podvodníky. Dosáhnout toho chce následujícím způsobem.

Když se zaregistrujete do Bitcoin Bank, získáte přístup k obchodní platformě, která vám nabídne demo režim. Pokud zapnete demo, uvidíte hodně zisků, takže si pravděpodobně budete myslet, že je to skutečně výnosný systém.

Háček spočívá v tom, že demo je falešné, je zmanipulované. Je založeno na falešných cenách a vytváří zisky, které by se při skutečném obchodování neděly.

Pokud tento trik neprohlédnete, pravděpodobně budete chtít nechat Bitcoin Bank obchodovat se skutečnými penězi za skutečné zisky. A to bude poslední krok ke ztrátě všeho.

Jak Bitcoin Bank skutečně funguje

Bitcoin Bank byl vytvořen, aby získal vaše peníze a poskytl je podvodníkům. Jak jsme vysvětlili, použije falešné demo k tomu, aby vás přiměl myslet si, že vám opravdu může vydělat peníze.

Pokud budete chtít, aby systém obchodoval se skutečnými penězi za skutečné zisky, donutí vás vložit peníze na účet u neregulovaného brokera. Jakmile jim pošlete své peníze, skončí to, ztratíte je.

Víte, všechno s Bitcoin Bank bylo navrženo s ohledem na tento cíl, aby vás přiměli poslat vaše peníze podvodníkům. Každá lež, kterou vám řeknou, slouží tomuto účelu.

Z tohoto důvodu podvodníci vytvářejí své webové stránky a marketingové kampaně, vše proto, abyste věřili, že jejich systém pro vás může být ziskový, zatímco ve skutečnosti jen prostě potřebují, abyste jim poslali své peníze. To je způsob, jakým z vás dostanou vaše peníze.

Ztratili jste peníze s Bitcoin Bank? Zkuste tohle

Pokud jste našli naši recenzi Bitcoin Bank až poté, co jste již do systému vložili peníze, můžete se pokusit získat je zpět. Zde je návod:

 1. Podívejte se, komu jste poslali své peníze. Bude to makléř, ke kterému vás Bitcoin Bank poslal.
 2. Přihlaste se ke svému účtu u tohoto makléře a odešlete žádost o výběr svých peněz.
 3. Pokud zjistíte, že peníze již chybí, odešlete žádost o vrácení peněz. Musíte brokerovi vysvětlit, že vás Bitcoin Bank podvedl.
 4. Pokud broker vaší žádosti nevyhoví, sdělte mu, že vše nahlásíte regulačním orgánům a požádáte o vrácení vkladu v bance.
 5. Pokud výše uvedené kroky nepovedou k úspěchu, podejte stížnost na brokera a Bitcoin Bank úřadům a kontaktujte svou banku.
 6. Konzultujte svou banku, jak můžete získat své peníze zpět. S kreditní / debetní kartou je docela snadné provést zpětné zúčtování vkladových transakcí. Horší je to z bankovními převody, ty se vrací nejhůř.
 7. Poslední věc, kterou můžete udělat, je podat trestní oznámení polici.

Nezapomeňte také požádat kohokoli, kdo má vaše osobní údaje v souvislosti s Bitcoin Bank, aby je odstranil. Máte právo na vymazání vašich osobních údajů a znovu můžete podat stížnost na úřady, pokud to některá strana odmítne.

Chraňte se před investičními podvody

Bitcoin Bank je jen jedním z mnoha, mnoha investičních podvodů. Není možné je všechny pokrýt, proto zde vyjmenujeme rysy, které mají společné, abyste věděli, jak je rozpoznat a vyhnout se jim.

Je velmi pravděpodobné, že jde o podvod:

 • pokud slibuje peníze za nicnedělání
 • pokud je obchodní systém zadarmo a má generovat velké zisky
 • pokud první věcí, kterou musíte udělat po registraci, je poslat peníze neregulovanému brokerovi
 • pokud není jasné, kdo za daným obchodním systémem stojí, když to není regulovaná entita

Neexistují žádné peníze zadarmo, rozhodně ne ve finančním obchodování a investování. Musíte použít zdravý rozum. Co byste dělali, kdybyste měli velmi ziskový obchodní systém? Použili byste jej k vydělávání peněz nebo byste ho rozdávali všem zdarma?

Pokud by nějaký obchodní systém generoval komukoli peníze, slyšeli byste o něm ze všech vašich obvyklých médií, k propagaci by nepotřeboval reklamy ani spam. Ale takový systém by stejně přestal fungovat, protože finanční trhy potřebují prodávající a kupující současně, každý nemůže dělat totéž, způsobilo to zastavení trhů.

Bitcoin Bank recenze – hodnocení

Bitcoin Bank je podvod, v naší recenzi jsme vám předložili důkazy. Musíte se mu vyhnout, abyste neztratili peníze.

Peníze vydělat v kryptoměnovém obchodování lze, ale nikdy to není snadné, s obchodováním jsou vždy spojená rizika. Můžete si vyzkoušet bezplatné demo s regulovaným makléřem a zjistit, jak by se vám dařilo.

Investujte skutečné peníze, pouze až pochopíte rizika a když opravdu víte, co děláte.

Často kladené otázky

Je Bitcoin Bank podvod?

Ano, Bitcoin Bank je podvod. Jeho jediným účelem je získat vaše peníze, nikdy vám nic nevydělá. Je to jedna velká lež, totální podfuk.

Je Bitcoin Bank skutečný?

Ne, Bitcoin Bank není skutečný obchodní systém. Je založen na chybném algoritmu, který ztrácí peníze s kryptoměnami a na jiných finančních trzích.

Kolik peněz mohu vydělat s Bitcoin Bank?

S Bitcoin Bank nemůžete vydělat žádné peníze, protože je to podvod. Je to nezákonné investiční schéma, které je určeno ke krádeži peněz od lidí. Mnoho finančních regulačních orgánů varovalo před tímto konkrétním systémem.

Jak se mohu registrovat do Bitcoin Bank?

Na webových stránkách Bitcoin Bank je formulář, ve kterém musíte vyplnit své osobní údaje. Nedělejte to však, protože se jedná o podvod. Vaše osobní údaje budou zneužity a přijdete o své peníze.

Recenze
Datum:
Předmět recenze:
Bitcoin Bank
Hodnocení:
11stargraygraygraygray
Název produktu:
Bitcoin Bank
Cena:
EUR 250
Dostupnost:
Available in Stock

3 thoughts on “Recenze Bitcoin Bank – čistý podvod [VAROVÁNÍ]

 1. Co má společného s obchodováním –Bicton Bank s ostrovem Kypr podvod s pani L CHalupovou na Kypru lakala mě na 250 Er

  1. Jsou to podvody řízené ze zahraničí a jejich provozvatelé se skrývají. Pro úřady je těžké se domoct zastavení takových internetových stránek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *