Varování: Recenze Free Diamond App na binárních opcích

free diamond app
Webové stránky Free Diamond App.

Poslední dobou nám chodí čím dál více dotazů na různé automatizované obchodní systémy na binární opce, jestli s nimi máme zkušenosti, jedním z hojně propagovaných je nyní Free Diamond App. Musíme před nimi důrazně varovat, podle nás se i v tomto případě jedná o podvod.

Zatímco v minulosti zneužívali binární opce hlavně jednotlivci s vymyšlenými příběhy, teď se rozmáhají sofistikovanější podvody postavené na obchodních systémech, které vám na binárních opcích mají samy vydělávat obrovské peníze, a přesně tím je také Free Diamond App.

Historka vymyšlená kolem tohoto systému se nijak nevymyká standardu, údajní super schopní burzovní obchodníci a programátoři vyvinuli software, který sám obchoduje binární opce s obrovskou úspěšností, a teď ho hodlají dát světu zadarmo. To samo o sobě odporuje základním principům fungování tržní ekonomiky, což by mělo být prvním varováním.

Zamyslete se nad tím sami. Co by se stalo, kdyby něco takového teoreticky existovalo? Každý člověk na světě by nemusel nic dělat a program by za něj obchodoval a generoval obrovské zisky? To je samozřejmě nesmysl, zhroutil by se tím celý systém, který je založený na nabídce a poptávce.

V realitě burzovního obchodování to funguje tak, že pokud se objeví systém, který je masivně obchodován, jiní ho využijí pro své zisky, budou předsazovat své objednávky před tento původní systém, který posléze přestane fungovat. A i kdyby se tohle nedělo, tak pokud by všichni obchodovali stejné vstupy, neexistovala by protistrana pro jejich obchody, tudíž by obchody nebyly realizovány. Proto prostě nemůže existovat veřejný masově obchodovaný automatický systém, který by byl dlouhodobě ziskový.

Free Diamond App

Ale vraťme se k Free Diamond App. Autoři tohoto podvodu podávají několik úsměvných tvrzení, jako například, že se o tento systém rozhodli podělit „s omezenou skupinou lidí“. No vzhledem k tomu, že je propagován nevyžádanými emaily, moc omezeně to nevypadá.

Další velmi zavádějící tvrzení je: „Nechte si svou peněženku v kapse, nikdo od vás teď nebude chtít žádné peníze.“ To samozřejmě není pravda, protože abyste mohli začít obchodovat, musíte vložit na obchodní účet binárních opcí peníze.

A v čem tedy spočívá podstata Free Diamond Cash App? Autoři systému veřejně přiznávají, že budou mít provize z vašeho obchodování. Ale lživě uvádějí, že ze zisků. Tlačí vás do otevření účtu u Anyoption (časem to možná změní), což mimochodem dále podporuje naše tvrzení, že se tento broker velmi ochotně spojuje s podvody. Pátrali jsme a zjistili, že Anyoption skutečně nabízí partnerství založené na podílech, ale ze ztrát! To znamená, že autoři Free Diamond App vydělají peníze, jen když vy u Anyoption proděláte. Asi neexistuje lepší důkaz, že se jedná o čistý podvod, který vás připraví o peníze na vašem obchodním účtu tím, že je neúspěšným obchodováním prodělá.

Řešení

Začínáme mít obavy, že řada těchto podvodných stránek a systémů nesmazatelně poškodí binární opce jako takové, i když ty samy za nic nemůžou. Skupina podvodníků v nich prostě spatřila příležitost, jak rychle přijít k penězům, což na binární opce neprávem vrhá stín.

Binární opce jsou podle našich zkušeností úžasný nástroj, který obchodování činí velmi srozumitelným pro širokou veřejnost. Proto pokud vás zaujaly, vězte, že je možné s nimi vydělávat peníze, ale musíte se to nejdřív naučit na bezplatném demu, žádný automatický systém to za vás dělat nemůže, stejně jako za vás nikdo nemohl vychodit školu, chodit do zaměstnání nebo podnikat, abyste jen dostávali peníze zadarmo.

13 thoughts on “Varování: Recenze Free Diamond App na binárních opcích

 1. David…Nelze si to vybrat protože ty „MAKLÉŘI“ což je jen počítačový program ti napíšou že si lze vybrat peníze až 1 měsíc od registrace.

  Admine: děláš z toho kovbojku jistě že z Diamond App se nedá vydělat taky jsem napsal,že je to podvod aby tomu nikdo něveři a aby když už někdo chce vydělávat přes internet tak aby si našel ověřené stránky protože jsou takové…stačí jen hledat.Ale taky se v tom musí trochu pohybovat nebo se to alespon naučit opravdu vám nic bez vkladu a vaší snahy zadarmo nevydělá….nebo o tom alespon nevím.
  Možná v politice ale přes internet určitě ne 😀

  1. OK, OK, kolty jsou zpátky za opaskem 😀 My jsme hodně podezíraví, protože se občas jisté subjekty snaží si u nás dělat reklamu rádoby nezaujatými komentáři.

 2. Tento podvod může být i prospěšným pro podnikání na binárních opcích, jen ho využít proti jemu samému…. a po zkoušce… jsem to trošku rozřešil … ale bez znalostí a nonstop aktuálních nezávyslých informací nejde vydělat jen při max zisku 85%…. zatím mi to šlo po první zkoušce 30 minut a z 100 eur + 490 eur… uvidíme dále

   1. Free Diamond App Vám žádné peníze určitě nevydělá. Jediná cesta vede přes vlastní obchodování, ziskově za Vás žádný automatizovaný systém obchodovat nebude.

    1. Já s tím mám zkušenost vložil jsem 300 Eur a do 4dnů jsem měl 4280 Eur (300Eur vklad + risk 3980 Eur ale !!pátý!! den už jen 17 Eur !!!!!!!!!!!!! Nikdo tomu nevěřte je to všechno podvod já jsem byl najivní a přišel jsem o vše……
     Malá rad pokud nekdo chcete vydělávat najděte si ověřené stránky a najdete si i recenze než do toho půjdete nebo kupujte dluhopisy __ — __ Akcie různých ověřených Firem … Přeji hodně štěstí 😉

     1. Můžu se tě zeptat, proč jsi ihned po 3 dnech nevybral alespoň 4000 € ? Nebo je možné vybírat až po nějakém časovém úseku ?

     2. Po pravdě ten příspěvek se nám nezdá úplně reálný. Nebo může Pavel ty výsledky doložit? Free Diamond App je sprostý podvod a tohle možná byla snaha autorů nálakat někoho tak, že by se možná přeci jen dalo s tímto systémem vydělat.

     3. Když jsem založil učet,a neposlal prachy jde učet odstranit?

     4. Dobrý den, můžete zkusit jim napsat a požádat o zrušení, ale jaký bude výsledek, to nevím.

 3. Krásný článek!!! Ke komentáři tohoto článku není co dodat. Vše je obsaženo v textu. Hned od samého začátku co mi na obrazovce přistál tento spam, jsem byl přesvědčený, že se jedná o podvod(jako vždycky každý spam). Už profesor ekonomie tvrdil, že vše co je zadarmo je vlastně placené. Nikdo nikdy nedá někomu něco zadarmo, vždy v tom je něco skrytého, aby on měl zisk, ať se ziskem myslí cokoliv. Nedalo mi to a musel jsem ten nesmysl „gůglit“ a narazil jsem na tento článek. Bravo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *