Recenze podvodu: BinaryBotPro a Pavel Kováč

Pavel Kováč
Stránky údajného Pavla Kováče a BinaryBotPro nejsou nic jiného než podvod.

Jeden z našich čtenářů nás upozornil na stránky o systému na binární opce BinaryBotPro, které má na svědomí Pavel Kováč, a zeptal se nás, jestli s ním nemáme nějaké zkušenosti.

Po detailní analýze jsme dospěli k závěru, že je BinaryBotPro podvod, a proto jsme se rozhodli napsat tuto recenzi.

Podívali jsme se nejen na systém jako takový, ale také na jeho údajného autora.

Pavel Kováč

Stránky Binary-Profit údajně vytvořil Pavel Kováč, který má mít za sebou kariéru na Wall Streetu a unaven svojí prací vytvořil obchodní systém pro binární opce, který vám bude vydělávat peníze. Sám prý vydělává přes 30 tisíc eur měsíčně a je tak laskavý, že vám svůj systém dá zadarmo, i když by ho mohl prodávat za 2 tisíce eur. To podle našich zkušeností zní samo o sobě podezřele, ale držme se faktů.

Tím nejdůležitějším je, že Pavel Kováč neexistuje, je to jen vymyšlená osoba s vymyšleným příběhem. Autoři BinaryBotPro totiž mají na své doméně stejnou stránku přeloženou do několika jazyků, obsah je vždy zcela stejný, údajný expertní obchodník vypadá vždy stejně, jen se pokaždé jmenuje jinak, třeba Carlo Antonelli, David García nebo Matt Evans. Podívejte se sami.

Carlo Antonelli    David García    Matt Evans

Zaručeně pravé výpisy z bankovního účtu tak najednou mají pokaždé jiné jméno, ale transakce jsou stejné, takže je to jasný podvrh a podvod. Všechny rádoby důkazy mají vždy přepsaná jména podle jazykové mutace stránky. Stránky jsou na stejné doméně a nabízejí stejný systém BinaryBotPro, takže se jedná o vědomou lež majitelů webu.

Podle občas krkolomné a nespisovné češtiny se zdá, že za tímto podvodem stojí někdo ze zahraničí, kdo si jen nechal své stránky přeložit do češtiny někým ne úplně zdatným. To by samo o sobě stačilo na konstatování, že pokud někdo lže takovým způsobem, nemá vůbec cenu uvažovat o obchodování jeho systému. Ze zvědavosti jsme se ale na něj přeci jen podívali.

BinaryBotPro – generátor náhodných signálů?

Podle našich zkušeností jsou všechny tímto způsobem nabízené obchodní systémy k ničemu a jen vám prodělají peníze. BinaryBotPro jsme sice dlouho netestovali, ale už teď můžeme téměř jistě říct, že se nejedná o žádný obchodní systém, ale spíš o generátor náhodných signálů pro vstupy do obchodů s binárními opcemi. Zkrátka černá krabička, uvnitř které nic není.

Proč si to troufáme říkat? Zkusili jsme po přihlášení ke stejnému účtu nechat běžet systém a sledovali jsme jeho signály. Schválně jsme se přihlásili ve dvou různých prohlížečích najednou a přišlo zajímavé překvapení. Systém generoval v každém prohlížeči jiné obchodní signály. To svědčí o tom, že za ním nestojí žádný sofistikovaný algoritmus, ale jen nějaký jednoduchý skript, který s obchodováním binárních opcí nemá nic společného.

BinaryBotPro – stejný účet, stejný čas a nastavení, přesto různé signály

BinaryBotPro  BinaryBotPro

Signály jsme dále analyzovali celkem na 50 obchodech (1 min. a 5 min. timeframe) a úspěšnost obchodů s binárními opcemi byla 47 %, tudíž ztráta. I když se nejedná o velký vzorek, vnímáme to jako další potvrzení, že je tento systém ztrátou času a peněz.

Že autoři tohoto systému vědí o obchodování binárních opcí jen málo, je vidět v dalších detailech jejich stránek a videí. Například tvrdí, že s vkladem 200 eur na účet můžete vydělávat denně téměř trojnásobek. To určitě možné není, reálnější jsou jiné zisky. Nebo při sčítání výdělků počítají celé částky včetně investic, nikoliv jen zisky, takže jsou sumy značně nadhodnocené. Takových nesrovnalostí bychom mohli jmenovat celou řadu.

Shrnutí

Možná se ptáte, proč autoři BinaryBotPro něco takového vůbec dělají. Vzhledem k tomu, že lžou a nabízejí velmi pravděpodobně ztrátový systém, můžeme z toho jen dedukovat, že budou mít zisky z vašich ztrát, pravděpodobně na to mají smlouvy s brokery.

Proto můžou svoji nabídku stavět do na první pohled lákavého světla, kdy vám nabízejí něco úžasného, co vám vydělá peníze, a to zcela zdarma. Pod tíhou výpisů z účtů, které jsou ovšem falešné, spousta lidí asi podlehne, když za to nemusí platit, zvlášť když jsou vystaveni umělému časovému tlaku, že brzy to zadarmo už nebude… Jenomže výsledek bude ten, že prodělají peníze, které vložili na svůj obchodní účet u brokera binárních opcí. Mimochodem Pavel Kováč jako jednoho z nich doporučuje EZTrader, před kterým bychom spíše varovali.

Obchodováním binárních opcí se dají vydělávat peníze, ovšem ne tak, že budete jen tak klikat podle toho, co vám řekne nějaký software. Musíte si vyšlapat vlastní cestu a binárním opcím porozumět. Nejlepší je začít na bezplatném demo účtu.

10 thoughts on “Recenze podvodu: BinaryBotPro a Pavel Kováč

 1. ahoj jo je to hrozný takhle vydělávat na úkor druhých ale proč jim to nezablokují já vím že tyhle recenze pomůžou ale stejně. Ten anonym co to provozuje na tom musel pracovat dlouho když to má tak dobře udělaný na internetových stránkách reklama pak upoutávající video a pak web co je jen spam z kterého Vás oškube o všechno a ten hlas co tam mluví se mi zdá robotyckej.

 2. Jste vzorem pro nás zdravé brblaly. Moc Vám přeji hodně sil a k tomu nějaký ten uzdravující zázrak.

 3. ono stačí dát párkrát F5 na aktualizaci stránek a píše to : „Můj Automatický systém používá v současnosti v
  Pardubice 25 členů“ po F5 to píše „19 členů“ později zase „80 členů“ 🙂 takže dobrá práce a nechte si těch podvodů

 4. zdravim take sem zkousel obchodovat.. avsak moc se v tom neorientuji mam neco nastudovane ale v praxi mi to moc nevychazi uvitam kazdou a jakoukoli radu od nekoho zkusenejsiho:] co se tyce bbp hned v prni okamzik sem vedel ze je to vymysl bohuzel uz sem se take nechal na par podobnych veci napalit

 5. Moje známá zkusila EZTrader a během chvilky přišla o vloženou částku.
  Všechny nabídky, které dloooouuuho povídají o tom kolik vydělaly za den, jaké auto, dům, dovču si pořídili, jsou jen podvody.

 6. Ano, potvrzuji, jiz jsem si precetla vice recenzi ze Svycarska, Italie a Anglie.
  Je to podvodny System, vy nabijete penize pres pay-pallnebo ucet/nedej boze dat i data z banky!!!!/ a oni vam svym systemem to Konto prosusi. V nejoptimalnejsim pripade jste prohrali „jen svuj vklad“ 200 Euro! V horsim jste Jim nalweteli a jste v Tom za 2000 Eur. V nejhorsim jste tam prevedli sve bankovni udaje! To udejte hned na Interpol.

  Zdravim

  Karol

 7. Co dodat,jsou to další šmejdi na české trhu.Nechápu jak je možné že jim nezablokují stránky a nepozavírají je.Je to hnus,ale u nás v ČR je možné všechno.

 8. Dobrý den, aniž bych do hloubky studoval nebo zkoušel jejich system, bylo mi jasné,
  že to se seriozností nemá nic společného. Honza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *