RECENZE PODVODU: Easy Cash System a Pavel Tůma / Systém ľahkých peňazí a Tomáš Mikluš

Při našem pátrání o finančních podvodech jsme objevili mezinárodní síť stránek, z nichž se nás nejvíce týká Easy Cash System Pavla Tůmy a Systém ľahkých peňazí Tomáše Mikluše.

Nedávno jsme zveřejnili varování před podvodem, pod kterým je podepsaný Milan Thomas. To jsme ještě netušili, že tyto podvody mají celou škálu mezinárodních verzí. Existuje pár základních variant textu, které jsou pak přeloženy do mnoha světových jazyků.

Easy Cash System podvod Pavla Tůmy

V češtině hovoří jedna z variant textu o Easy Cash System, který představuje Pavel Tůma. Má vám zajistit výdělky z pohodlí domova, ale za systém musíte zaplatit tisíc korun.

Úplně stejný příběh vypráví ve slovenštině Tomáš Mikluš, název systému je tentokrát přeložen na Systém ľahkých peňazí.

Ale to není všechno, našli jsme překlady do dalších jazyků, jako maďarština, kde se jmenuje Otthoni Munka Titok a přestavuje ho István Juhász, nebo třeba do litevštiny, kde se jmenuje Darbo Iš Namu Paslaptis a příběh vypráví Arvydas Marčiulis.

Skutečnost, že příběh o zázračném zbohatnutí je vždy stejný, ale jsou u něj vždy jiná jména v závislosti na jazyce, dokazuje, že se jedná o podvod.

Aby toho nebylo málo, tak tu máme další řadu variací. Tak například Milan Thomas má minimálně dvoje stránky, přičemž na každé z nich je na fotce někdo jiný.

A když se podíváte na stejnou stránku ve slovenštině, stejný příběh vypráví Pavel Knapec na stejně vypadající stránce v The Business Magazine.

A komu ani to nestačí, tak vězte, že stejná webová stránka ležící na stejné doméně existuje ještě v mnoha dalších jazycích, kde u stejné fotky a příběhu najdete jména jako László Károly, Davor Horvat, Santeri Tuulola, Aleksandar Petrović nebo Alexander Jones.

Podívejte se na obrázky a sami získáte představu o rozsahu tohoto podvodu, který slibuje rychlé výdělky prostřednictvím investičního obchodování.

Shrnutí

Všechny výše uvedené systémy a variace Easy Cash Systému jsou zjevně podvody provozované stejnými lidmi. Můžete si být jistí, že s nimi žádné peníze nevyděláte, leda tak proděláte.

Pokud vás zajímá vydělávání peněz investičním obchodováním, zkuste si nejdříve bezplatné demo. Na něm sami uvidíte, co obchodování obnáší a co se musíte naučit, abyste mohli dosahovat skutečných zisků.

Teprve až když dokážete konzistentně ziskově obchodovat na demu, můžete opatrně přejít k investování skutečných peněz.

4 thoughts on “RECENZE PODVODU: Easy Cash System a Pavel Tůma / Systém ľahkých peňazí a Tomáš Mikluš

  1. Balíček jsem převzala, zaplatila. Po přečtení recenze zřejmě nebude možné ho vrátit zpět, že? DVD je v ruštině a o ničem.
    Je to podvod a peníze pryč. Odesílací adresa je: NET IDEAS SPÓLKA Z ORGANICZONA, Dtrojnická 373, Cesky Tesin 1, 737 01.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *