OpceBinarni.cz

Recenze TopOption – regulovaný broker s češtinou

Pro mnohé české obchodníky představuje při obchodování binárních opcí bariéru jazyk, málokterý broker komunikuje česky, dominantní je angličtina a jiné světové jazyky. A když už někdo nabízel češtinu, jednalo se o brokery se špatnou pověstí.

Nyní ale máme dobrou zprávu pro všechny obchodníky z Česka a Slovenska, je tu makléř binárních opcí TopOption, který je regulovaný v EU (včetně oprávnění od České národní banky a Slovenské národní banky), má obchodní platformu v češtině a také českého manažera. Z toho vyplývá jedna zásadní skutečnost, vaše vklady na obchodní účet jsou pojištěny do výše 20 tisíc Eur. To znamená, že kdyby náhodou broker zkrachoval, o své peníze nepřijdete. Podívejme se na něj v naší recenzi.

TopOption jsme delší dobu prověřovali a sbírali ohlasy od ostatních obchodníků binárních opcí, přičemž jsme dospěli k závěru, že má velmi dobrou pověst, a proto ho můžeme doporučit. Pokud tedy chcete obchodovat v češtině a komunikovat se svým brokerem binárních opcí v češtině, v tuto chvíli neznáme lepší volbu.

Kromě dobré pověsti, regulace v EU a češtiny patří mezi hlavní přednosti TopOption také nízký minimální vklad 100 dolarů a nízký minimální obchod 5 dolarů. Jedná se tedy o nejlevnější možnost, jak začít obchodovat s reálnými penězi. Navíc si můžete ke svému reálnému účtu požádat o demo a trénovat na něm.

Zřejmě jedinou nevýhodou TopOption je o trochu užší nabídka druhů opcí, ale i tak by měla uspokojit většinu obchodníků. Pokud typicky obchodujete nejrozšířenější high/low opce, touch nebo minutové opce, budete spokojení. Navíc si můžete sestavit své vlastní binární opce.

Aktualizace květen 2015
Od publikování této recenze už uplynuly téměř dva roky, takže se hodí menší aktualizace. Topoption si od začátku drží svojí dobrou pověst a v anketě na našich stránkách ho čtenáři dokonce zvolili za nejlepšího brokera pro rok 2015.

Na konci loňského roku významně vylepšil svoji obchodní platformu, která už umožňuje rozumnou práci s grafy. Letos pak přibyla mobilní obchodní platforma pro telefony a tablety. Během těch dvou let se také rozrostla nabídka podkladových aktiv, takže v současnosti Topoption stále patří mezi špičku v oboru a jen těžko bychom hledali nějaké zásadní nedostatky, potvrzují to i pozitivní ohlasy od obchodníků.

TopOption – základní data

BrokerTopOption
Min. vklad$100
Min. obchod$5 (minutové opce), $10 (high/low opce)
Max. obchod$2500
Typy opcíHigh/Low, Touch/No Touch, 60, 90 a 120sekundové
AktivaForex, indexy, akcie, komodity
Zisk z investice70 % až 250 %
VkladyPlatební karty, bankovní převod, Skrill/MoneyBookers, eKonto, Neteller, WebMoney, Fast Wire Transfer
Bonus ke vkladuAž 50 %
VýběryPlatební karty, bankovní převod, Skrill/MoneyBookers, eKonto, Neteller, WebMoney, Fast Wire Transfer
Prodej opcí před splatnostíAno, některé typy
Mobilní platformaAno (Android)
DemoAno, souběžně k reálnému účtu


Jak vypadá obchodní platforma TopOption, se můžete podívat na následujícím videu. Detailně jsme ji popsali v samostatném článku.

Video recenze

Původní obchodní platforma