Recenze velkého podvodu: Options Tradex, BitVest Tradex, Volt Assets…

Options Tradex recenze

V této recenzi odhalujeme velkou síť podvodných brokerů, kteří jsou nelegální a jsou stvořeni jen pro to, aby vám ukradli peníze.

O co se jedná

Objevili jsme síť brokerů, kteří používají stejně vypadající webové stránky:

Options Tradex, BitVest Tradex, Volt Assets, Bitcoin Trust Options, AstroFX Bots, Oxford FX Ltd., GrayTrade Options, Cryptom FX, Mining Crypto, OctaFX Pro, Xup Asset Signals, Arox Trade Assets, Intercon FX Bots, FxBinance, Swift Trade Option , FxNet, Logic Pips FX, Coin Creditor, Cash 4FxOption a Vertex Trade.

Tito makléři nabízejí obchodování s kryptoměnami, měnami, komoditami, akciemi a indexy. Celkově u nich můžete obchodovat více než 100 různých aktiv.

Minimální vklad na obchodní účet je 500 USD, musíte jej však provést pomocí kryptoměny – bitcoin nebo etherum (ether). Což znamená, že musíte nejprve převést své koruny či dolary na bitcoiny a poté je uložit vložit na účet u Options Tradex, Bitvest Tradex a tak dále.

Výše uvedení brokeři tvrdí, že sídlí buď ve Spojených státech, nebo ve Velké Británii. Díky tomu by byli plně regulovaní, protože v těchto zemích nesmí působit žádný neregulovaný makléř. Ale je to tak, můžete těmto brokerům věřit?

Nabídka

Naprostý podvod

Nejprve jsme začali zkoumat Options Tradex, protože před tímto brokerem varovala přímo Česká národní banka. Při tom jsme našli velkou síť podvodných společností, které jsou stejné: Options Tradex, BitVest Tradex, Volt Assets, Bitcoin Trust Options, AstroFX Bots, Oxford FX Ltd., GrayTrade Options, Cryptom FX, Mining Crypto, OctaFX Pro, Signály Xup Asset, Arox Trade Assets, Intercon FX Bots, FxBinance, Swift Trade Option, FxNet, Logic Pips FX, Coin Creditor, Cash 4FxOption a Vertex Trade.

Jak vidíte na našem obrázku, všichni tito makléři používají stejný design webových stránek, mají v podstatě stejnou nabídku, slibují totéž. Problém je v tom, že všichni lžou.

Srovnání

Bez povolení

Options Tradex, Volt Assests a všichni ostatní naklonovaní makléři z výše uvedeného seznamu vám slibují bezpečné investice, které vám nemůžou ztratit žádné peníze. Ve skutečnosti se ale u nich stane opak, protože jednáte s podvodnými subjekty.

Zaprvé vám dají falešné adresy. Žádný z těchto makléřů se nenachází tam, kde tvrdí. Určitě nemají sídlo ve Spojených státech ani ve Velké Británii. Někde se schovávají, protože jsou to podvody.

Zadruhé, tito makléři nejsou regulováni. Což znamená, že vklady u těchto společností nejsou nijak chráněny a nikdo nedohlíží na to, co dělají. Protože lžou o mnoha věcech, můžete si být jisti, že u těchto firem budou vaše peníze rychle ztraceny.

Pak ani nebudete moci zjistit, kde vaše peníze jsou, protože vklady jsou prováděny v kryptoměnách, které nebudete moci vystopovat ke skutečným vlastníkům. Takže vaše peníze budou navždy ztraceny.

Společnost

Falešné licence

Už jsme vysvětlili, že Options Tradex, BitVest Tradex, Volt Assets, Bitcoin Trust Options, AstroFX Bots, Oxford FX Ltd., GrayTrade Options, Cryptom FX, Mining Crypto, OctaFX Pro, Xup Asset Signals, Arox Trade Assets, Intercon FX Bots, FxBinance, Swift Trade Option, FxNet, Logic Pips FX, Coin Creditor, Cash 4FxOption a Vertex Trade nejsou regulováni.

A co je ještě horší, snaží se vás přesvědčit, že jsou registrováni tak, jak by měli – na svých webech totiž vystavují falešné certifikáty.

Jak můžete vidět na našem obrázku níže, vytvořili si licenci z USA, přičemž pouze přepsali název firmy a ponechali všechna ostatní data stejná, například číslo licence a datum. To jasně ukazuje, že jsou ty certifikáty falešné.

Poskytování falešných dokumentů, jako jsou tyto licence od amerických úřadů, je trestným činem. Tito makléři jsou zjevně podvodní.

Licence

Zkušenosti

Dalším falešným prvkem na oficiálních webových stránkách všech těchto makléřů jsou zkušenosti jejich údajných uživatelů. Jsou zcela vymyšlené a důkaz můžete vidět na našem obrázku níže.

Vyrobili jednu sadu klientských recenzí, zkopírovali ji a vložili na všechny své webové stránky. Někdy dokonce ve textech se zkušenostmi zapomněli změnit jméno makléře, což je dalším důkazem, že jsou naprosto falešné.

Můžete si být jisti, že žádné skutečné svědectví o těchto společnostech nemůže být pozitivní, jedná se o čistý podvod.

Zkušenosti

Závěr

Options Tradex, BitVest Tradex, Volt Assets, Bitcoin Trust Options, AstroFX Bots, Oxford FX Ltd., GrayTrade Options, Cryptom FX, Mining Crypto, OctaFX Pro, Xup Asset Signals, Arox Trade Assets, Intercon FX Bots, FxBinance, Swift Trade Option, FxNet, Logic Pips FX, Coin Creditor, Cash 4FxOption a Vertex Trade jsou podvodní makléři, kteří nejsou regulovaní.

Výše uvedené společnosti zobrazují falešné licence a falešné recenze. Všechny vklady peněz na účty u těchto brokerů budou ztraceny a nevratné, protože musí být provedeny v kryptoměnách. Držte se dál od těchto makléřů!

Pokud máte zájem o legitimní finanční obchodování, otevřete si bezplatný demo účet u skutečně regulovaného brokera a začněte testovat.

Pokud jste se rozhodli investovat skutečné peníze, musíte nejdříve pochopit rizika, a poté použít výhradně peníze, které si můžete dovolit ztratit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *