RECYKLOVANÝ PODVOD: Akademie Wagnera – recenze

Wagnerova AkademiePůvodem polský podvod zneužívající binární opce se dočkal druhé české varianty pod názvem Akademie Wagnera. Více v této recenzi.

Akademie je pojmenována podle Vojtěcha Wagnera, který nám vypráví dojemný příběh o tom, jak hodně pracoval, ale měl málo peněz, a tak začal pracovat mnohem méně, a najednou měl peněz mnohem více.

V listu The Wallet Magazine je popsán jeho příběh, přičemž je v článku také tvrzeno, že už 11 tisíc Čechů vydělává stejnou metodou jako Wagner až 80 tisíc korun měsíčně. A to proto, že v rámci Akademie Wagnera mají přístup k návodům, jak úspěšně obchodovat.

A teď si přestavte, že to všechno je zdarma. A kdyby jenom zdarma, nemusíte nic umět, nic znát, a přesto budete pracovat méně a vydělávat více. Zní to jako pohádka? Ona to totiž pohádka je…

Akademie Wagnera podvod

Wagner Vojtěch podvodníkWagnerův příběh je nám hodně povědomý. Kde jsme ho jen slyšeli? Počkat, web Bezpečnévydělávání? Že by Abramovičova Akademie?

Ano, je to obyčejná kopie tohoto podvodu, se kterým jsou velmi špatné zkušenosti, změnilo se pouze jméno na Adama Wagnera a fotka, jinak je všechno úplně stejné.

Jedná se o ten samý podvod původem z Polska, poznáte to podle místy skřípajícího překladu a některých textů na vedlejších stránkách, které zůstaly v polštině.

Falešné zkušenostiTakže tu máme všechno, například falešný list The Wallet Magazine, který není ničím jiným, než podpůrným podvodem s falešným článkem, který má podpořit Akademii Wagnera. Mimochodem samotný název akademie dává tušit, že to celé vzniklo jako nepovedený překlad. Samozřejmostí je fiktivní postava Vojtěcha Wagnera s fotkou z fotobanky.

Z fotobanky také pocházejí obrázky smyšlených reálných uživatelů Wagnerovy Akademie doplněné o příběhy o výdělcích, které nikdo nikdy neviděl, viz. třetí obrázek.

Tady se podvodníci ani neobtěžovali cokoliv měnit, všechno zůstalo stejné. Stejné je také prohlášení o majetku Wagnera ze strany jeho fiktivního účetního Miroslava Vojtíška.

Zkrátka a dobře je Akademie Wagnera recyklovaný podvod, u kterého bylo změněno jen pár detailů, aby vypadal jako nový.

Jak to funguje

Proč se podvodníci tak snaží a neustále vydávají nové podvody? Jako vždy je to klamavá reklama, jejímž cílem je vás dotlačit k neuváženému investování prostřednictvím binárních opcí. Podvodníci se nechají platit od určitého brokera za to, že mu vodí nové zákazníky.

Abyste začali obchodovat zrovna u jednoho konkrétního brokera, většinou neregulovaného a/nebo nepoctivého, snaží se vás podvodníci ošálit příběhem o tom, jak vám dokážou vydělávat peníze. Je to jen způsob, jak vás dotlačit do konkrétní společnosti, kde pak své peníze rychle proděláte.

Závěr

Akademie Wagnera je podvod a Vojtěch Wagner podvodník. Ve skutečnosti je to celé fikce s cílem nechat vás rychle prodělat peníze, protože začnete obchodovat naprosto nepřipravení.

Obchodováním s binárními opcemi můžete vydělávat peníze, pouze když nejdříve nasbíráte potřebné zkušenosti na bezplatném demo účtu, na kterém se naučíte vše potřebné a připravíte si solidní strategii.

Cesta k ziskům vede přes trpělivost, učení a zkušenosti. Nikoliv přes rádoby zázračné systémy třetích stran, které jsou zadarmo, to jsou vždy jen podvody, které vám peníze prodělají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *