Rozhovor s manažerkou z IQ Option – zeptali jsme se na důležité otázky

karimaBroker IQ Option se v České republice stal velmi populární nejen díky tomu, že poskytuje neomezený demo účet zdarma.

Rostoucí počet obchodníků znamená také rostoucí počet dotazů, a proto server OpceBinarni.cz oslovil manažerku IQ Option Karimu (Account Manager/Oddělení péče o VIP klienty) a udělal s ní rozhovor, který odpovídá na nejčastější otázky, které máte.

Představte se, prosím. Jaké je Vaše vzdělání a jaké máte koníčky?
Jmenuji se Karima Ramada. Vystudovala jsem finance na Polytechnické Univerzitě v Petrohradu. Ráda cestuji, čtu knihy, také se ráda potápím i šnorchluji.

Co konkrétně děláte ve firmě? S kým komunikujete, co Vaše práce obnáší?
Jsem osobní account manager. Mým úkolem je zajistit, aby moji klienti pochopili, jak platforma funguje, a aby věděli, že jim někdo naslouchá, když potřebují pomoc.

Řekněte nám, co je na nového v obchodní platformě?
Naše platforma neustále nabízí nové funkce, jako například:

Funkce Sell – obchodník může prodat opci ještě před vypršením expirace

Mobilní aplikace – všechny indikátory jsou teď dostupné i na mobilní aplikaci iOS.

Jaké jsou výhody VIP obchodníků?
Naši VIP obchodníci jsou schopni naučit se používat indikátory, které jsou k dispozici na naší platformě. Máme vzdělávací materiály v případě, že by chtěl obchodník studovat samostatně, nebo může požádat o školení mě (to znamená, že volám obchodníkům a v praxi obchodujeme pomocí indikátorů na živém grafu).

Navíc VIP klienti mají větší profit u některých aktiv.

Kde jsou uloženy peníze lidí, kteří obchodují binární opce u IQ Option?
Finanční prostředky vložené obchodníky jsou uchovávaný ve velkých evropských bankách.

Jak mohu vybrat své peníze a na jaké problémy mohu narazit?
Obchodníci vybírají finanční prostředky dvěma způsoby, v závislosti na vkladu:

  1. Vklad z kreditní / debetní karty – obchodník nejdřív stáhne základní sumu (výběr dostupné sumy) zpět na svoji kreditní / debetní kartu. Všechen zisk může být vybrán na elektronickou peněženku nebo bankovním převodem.Hlavní myšlenkou výběru je zajistit, aby finanční prostředky vložené z kreditní / debetní karty byly vráceny zpět na účet, z něhož byly původně staženy. To pomáhá společnosti dodržovat AML (Anti Money Laundering – boj proti praní špinavých peněz) a také se ujistit, že nikdo jiný nemůže použít finanční prostředky s výjimkou majitele karty.Když tedy obchodník požádá o výběr na kreditní / debetní kartu a stav žádosti je „dokončeno“, znamená to, že peníze byly převedeny finančním oddělením.

    Zbytek zpracování transakce závisí na bance klienta.

  2. Vklad z elektronické peněženky – obchodníci mohou vybírat prostředky na stejnou e-peněženku bez jakýchkoliv omezení.IQ Option se vyvíjí velmi rychle.

Co jsou turnaje?
Turnaje jsou skvělou příležitostí ke zlepšení obchodních dovedností.

Obchodníci se zaregistrují do turnaje a získají určitou částku virtuálních peněz.

Cílem je, aby byl zůstatek na účtu dostatečně velký na umístění se na seznamu účtů s nejvyšším saldem (top 9 až 30 v závislosti na podmínkách turnaje) a udržet se tam až do konce turnaje.

Nejlepší obchodníci obdrží cenu, a to skutečné peníze, které pak mohou vybrat.

Jaké jsou nejčastější otázky u obchodníků?
Jednou z nejoblíbenějších otázek je: „Jaká strategie funguje vždy a všude?“

Upřímně řečeno, pokud by taková magická strategie existovala, tak jakmile bych pochopila, jak funguje, hned bych přestala pracovat a stala se nejbohatším člověkem na světě.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someoneDigg thisShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorShare on RedditShare on TumblrShare on Yummly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *