Rozhovor s manažerkou z IQ Option – zeptali jsme se na důležité otázky

karimaBroker IQ Option se v České republice stal velmi populární nejen díky tomu, že poskytuje neomezený demo účet zdarma.

Rostoucí počet obchodníků znamená také rostoucí počet dotazů, a proto server OpceBinarni.cz oslovil manažerku IQ Option Karimu (Account Manager/Oddělení péče o VIP klienty) a udělal s ní rozhovor, který odpovídá na nejčastější otázky, které máte.

Představte se, prosím. Jaké je Vaše vzdělání a jaké máte koníčky?
Jmenuji se Karima Ramada. Vystudovala jsem finance na Polytechnické Univerzitě v Petrohradu. Ráda cestuji, čtu knihy, také se ráda potápím i šnorchluji.

Co konkrétně děláte ve firmě? S kým komunikujete, co Vaše práce obnáší?
Jsem osobní account manager. Mým úkolem je zajistit, aby moji klienti pochopili, jak platforma funguje, a aby věděli, že jim někdo naslouchá, když potřebují pomoc.

Řekněte nám, co je na nového v obchodní platformě?
Naše platforma neustále nabízí nové funkce, jako například:

Funkce Sell – obchodník může prodat opci ještě před vypršením expirace

Mobilní aplikace – všechny indikátory jsou teď dostupné i na mobilní aplikaci iOS.

Jaké jsou výhody VIP obchodníků?
Naši VIP obchodníci jsou schopni naučit se používat indikátory, které jsou k dispozici na naší platformě. Máme vzdělávací materiály v případě, že by chtěl obchodník studovat samostatně, nebo může požádat o školení mě (to znamená, že volám obchodníkům a v praxi obchodujeme pomocí indikátorů na živém grafu).

Navíc VIP klienti mají větší profit u některých aktiv.

Kde jsou uloženy peníze lidí, kteří obchodují binární opce u IQ Option?
Finanční prostředky vložené obchodníky jsou uchovávaný ve velkých evropských bankách.

Jak mohu vybrat své peníze a na jaké problémy mohu narazit?
Obchodníci vybírají finanční prostředky dvěma způsoby, v závislosti na vkladu:

  1. Vklad z kreditní / debetní karty – obchodník nejdřív stáhne základní sumu (výběr dostupné sumy) zpět na svoji kreditní / debetní kartu. Všechen zisk může být vybrán na elektronickou peněženku nebo bankovním převodem.Hlavní myšlenkou výběru je zajistit, aby finanční prostředky vložené z kreditní / debetní karty byly vráceny zpět na účet, z něhož byly původně staženy. To pomáhá společnosti dodržovat AML (Anti Money Laundering – boj proti praní špinavých peněz) a také se ujistit, že nikdo jiný nemůže použít finanční prostředky s výjimkou majitele karty.Když tedy obchodník požádá o výběr na kreditní / debetní kartu a stav žádosti je „dokončeno“, znamená to, že peníze byly převedeny finančním oddělením.

    Zbytek zpracování transakce závisí na bance klienta.

  2. Vklad z elektronické peněženky – obchodníci mohou vybírat prostředky na stejnou e-peněženku bez jakýchkoliv omezení.IQ Option se vyvíjí velmi rychle.

Co jsou turnaje?
Turnaje jsou skvělou příležitostí ke zlepšení obchodních dovedností.

Obchodníci se zaregistrují do turnaje a získají určitou částku virtuálních peněz.

Cílem je, aby byl zůstatek na účtu dostatečně velký na umístění se na seznamu účtů s nejvyšším saldem (top 9 až 30 v závislosti na podmínkách turnaje) a udržet se tam až do konce turnaje.

Nejlepší obchodníci obdrží cenu, a to skutečné peníze, které pak mohou vybrat.

Jaké jsou nejčastější otázky u obchodníků?
Jednou z nejoblíbenějších otázek je: „Jaká strategie funguje vždy a všude?“

Upřímně řečeno, pokud by taková magická strategie existovala, tak jakmile bych pochopila, jak funguje, hned bych přestala pracovat a stala se nejbohatším člověkem na světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *