Simple Trade, ExBino a binární opce

Simple Trade
Stránka Simple Trade opravdu nedává dobré rady.

Nedělá nám žádnou velkou radost psát o podvodných stránkách o binárních opcích, ale považujeme to za potřebné, abychom všechny zájemce o binární opce upozornili na to, co je přivede leda tak do rychlé ztráty. Určitě k tomu patří stránky na doméně Callputoptionsonline s názvem Simple Trade propagující obchodování přes ExBino.

Asi se dá považovat za pravidlo, že když jsou nějaké stránky koncipované podobně úderným stylem jako reklamy na hubnutí, je lepší jim nevěřit. A to je přesně tento případ. Stránka je ověšená logy známých firem, jako NBC nebo Yahoo, při tom s nimi nemá vůbec nic společného, jen parazituje na těchto značkách. To je první varovný signál.

Pak už se jen kupí jedna lež za druhou. Například že je metoda Simple Trade „matematicky prověřený vzorec, který umožňuje komukoliv vydělat peníze online“. A v tom spočívá největší nebezpečí této stránky, podle nás je pro peníze obchodníků tou nejnebezpečnější o binárních opcích, se kterou jsme se kdy setkali.

Když se totiž podíváte na principy této obchodní metody, máte prodávat, když cena roste, a nakupovat, když cena klesá. Jinými slovy jít proti trendu a doufat, že se vývoj ceny po vašem vstupu otočí. To je cesta k totální devastaci obchodního účtu. Velmi zkušení obchodníci sice dokáží za určitých okolností předvídat obraty ceny s určitou pravděpodobností, ale na to mají zcela jiné postupy, než prostě prodávat, když cena roste, a naopak.

To, co radí Simple Trade, je naprostý nesmysl, který povede k dlouhodobým ztrátám. Takhle hloupou radu si neumíme vysvětlit jinak, než autor té stránky musí mít provize z prodělaných peněz obchodníků, jinak to snad ani není možné.

Stránky Callputoptionsonline obsahují spoustu dalších nesmyslů a zavádějících informací. Obchodníka s binárními opcemi nazývá podnikatelem, i když pro to není žádný důvod, obchodování není podnikání a nepotřebujete žádné oprávnění, jako je živnostenský list. Stránka zdůrazňuje, že si účet vytvoříte zdarma. Ano, ale pokud si na něj nevložíte peníze, nemůžete udělat nic z toho, co vám stránka radí.

Obrázky s výdělky určitě nejsou z účtu, na kterém někdo obchodoval Simple Trade. Navíc schází zásadní informace, s jakým kapitálem bylo obchodováno, jaké bylo zhodnocení tohoto kapitálu, s jakým rizikem na obchod a podobně. Je to jen snaha zapůsobit na emoce, nic jiného.

Se Simple Trade má „podnikatel až 89 % šance určit správný směr trhu,“ je další tvrzení. To je samozřejmě naprostý nesmysl, dlouhodobě nemá žádný obchodní systém takovou úspěšnost, při obchodování binárních opcí je dobré být nad 60 procenty a nad 70 procent je to velký úspěch. 89 procent je dlouhodobě nemožnost.

Takhle bychom mohli pokračovat dál a dál a vyvracet každé druhé prohlášení. Ukončíme to ale jen tím, že doporučují obchodovat přes brokera ExBino, na kterého sice nemáme žádné ohlasy, ale není regulovaný, takže je ostražitost na místě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *